Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gemanutzele si anul 2011!


Recommended Posts

Kokyi, si cand te gandesti ca m-am uitat de 2 ori cum se scrie numele tau! [:D] Acum am inteles explicatia, sper sa nu te mai botez in fel si chip! [pup] Ai copiii mari! [flo] Cum te impaci cu ei, cu programul lor (scoala, gradinita)? Ai ceva ajutoare (bunici, matusi, bone)? Te descurci si cu casa/masa/copiii? De ce te intreb: de azi mi-am propus sa am timp si de gatit pt sot, si de facut raportarea zilnic, (nu sa ma mai prinda sfarsitul de luna cu registrele in brate), insa pt asta tb sa sacrific ceva: timpul pe net! [q] Azi: Amintirile devin punctul central al atentiei tale, pentru ca undeva in trecut a avut loc un eveniment care are o insemnatate acum, in prezent. Stai pe loc, detaseaza-te de problemele actuale si concentreaza-te la vremurile de demult, la ziua cand ai cunoscut o anumita persoana sau ai primit o anumita informatie, deoarece in acel moment de inceput, vei gasi raspunsul la intrebarea principala a acestei perioade. Memoria este unul din atu-urile tale, incat poti rasfoi prin tot ce ai acumulat de-a lungul anilor ca intr-o carte, pana ce ajungi la capitolul care te intereseaza. Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Black ,destul de nasol cu timpul ...astazi de exemplu m-am trezit la 06.30, am pregatit masa si haine de scoala ptr fata,am trezit-o la 06.50,iar taicasu' a dus-o..apoi am pregatit pt. cel mic hainute si l-am trezit,apoi l-a dus taicasu' la gradi,iar de acolo s-a dus la serviciu...azi intru la servici la 15.00,asa ca,dai curat ,mancare pana la 12.30 cand trebuie sa plec,ma intalnesc cu o fata de pe DC [:D],apoi direct la job,ma intorc in jur de 23.00-23.30 ...din pacate pierd pe drum la serviciu dus intors 2-3ore, in functie de trafic [q] Fata mea e in clasa 3a,dar e la un colegiu bun din Bucuresti si e tocmai aproape de centru,mie cu transportul in comun mi-ar lua 40min sa o duc ,noroc cu al meu care intra la job la 10.00 si are timp de amandoi copii dimineata. Pana in octombrie i-am avut in aceeasi locatie after school/gradinita,cu reducerile aferente ma ducea la 1300ron...din pacate cu criza asta i-am redirectionat...fimiu la gradi de stat pana la 17.30,iar pe ficamea o mai ia soacra de la scoala si o aduce acasa ,momentan sta cu ea pana vine unul din noi acasa ...de multe ori o mai ia sotul la el la job, cand intra dupamiaza... O data pe luna cadem amandoi sa lucram in weekend ,eu de la 09.00 la 22.00,el de la 10.00 la 23.30,atunci sa te ti cui lasam puradei...ba unu' la soacra,unu' la mama,cu amandoi nu se descurca niciuna [:D],ori pe ambii ii lasam la nasi,stau la curte si au o fata de 25ani care ii mai supravegheaza Va urez o saptamana linistita [pup] ****************************** "Cel ce lupta cu monstri ar trebui sa aiba grija sa nu devina unul"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, habar n-ai cat lucrez la aparate [xinpat] ,al meu e cu carnetelul la zi sa nu faca o prostie(nu prea s-ar mai baga la al 3-lea),mie nu-mi mai trebuie calendar,imi spune sotul cand imi vine CM [:D] Sa va traiasca si voua pruncul [pup]si iti doresc sa ti se implineasca visul cu al 2-lea[olala] ****************************** "Cel ce lupta cu monstri ar trebui sa aiba grija sa nu devina unul"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kikiy atunci sa dea DD sa ajungi la odisee cat mai repede[pup] multumesc la fel! am o stare aiurea, cu o durere de cap groaznica, cu o stare de[vom], parca nu imi vine sa cred, deja incep ss intru in panica[q][q] ma duc sa il iau pe Alex d ela scoala si mai trec prin zona[pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Mama, cat ati scris...[pk][pk] Black , am facut analizele uzuale, control si su iesit bine toate.Care sunt alea speciale? ce scoruri au? ca mi-e ...[bang][bang] Voi fetelor ce active sunteti !!!Va pup! o sa revin cu noutati printre "oale cu mancare"[:D] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...