Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Guvernul Boc a cazut - what is next?


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

[:D], ba de zis i-a zis pe toti, Capcaune, l-am auzit eu, pina la Kelemen Hunor i-a insirat; Crin era pe 4, da' nu mai tin minte cifrele...

 

 

Cit despre articol, ar fi si mai misto daca ne-am putea astepta de la distinsul analist sa ne ofere analize asemanatoare si pentru restul partidelor.

Din pacate, dat fiind afilierea D-lui Neamtu, vom avea de asteptat mult si bine.

 

Xeno, hai ca m-am prins ce faci aici.

e foarte important pentru voi sa intre Geoana in turul 2, este? Disperare mare...

Numa' ca vezi ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca. De tot! [:D]

Dar, poate, nici nu ti-ar veni prea greu, dat fiind ca te-ai obisnuit, de 9 luni, cu gustul...

 

Triunghiul portocaliu *id="size1">

 

see detailsid="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 526
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui olympia
Si daca asa, pe ultima suta de metri, primarul Sibiului si-ar anunta candidatura pt prezidentiale? Ei, ce ziceti de asta?
align="right" id="quote2">
Ar fi minunat! [asia]

Dar, caci avem un mare dar, pe cine ar desemna el prim ministru? Ia sariti repede cu propuneri! (Lucian Croitoru? [:D])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Site'ul lui Basescu era on-line de sambata seara cu "Vreau o Romanie a bunului simt". Duminica dimineata (vedeti link'ul de mai sus) deja se radea de Basescu cu tot cu mesaj.

 

Pe duminica dupa-masa apare si Crin strigand ca era de fapt ideea lui si ca sa ne demonstreze asta pune o poza.

 

 

 

Come to The Dark Side ... we have cookies!
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sutu nu e "de la ei", ce-ti veni?

Uite-aci opinie: http://lilick-auftakt.blogspot.com/2009/10/nesimtitul-basescu-fura-bunul-simt-de.html [:D]

 

Valentina, membrii cultului lui Basescu sint in permanenta cu tunurile pe Crin si doar pe Crin, pentru ca stiu ca acesta chiar i-ar pune probleme lui Basescu in turul 2. Cu Geoana i-ar fi mai simplu.

Cel putin asa se credea pina acum, pentru ca evolutia din ultima vreme a situatiei il arata pe Dl. Basescu tot mai aproape de esec, indiferent de oponent.

Deci fanii Base chiar risca sa se procopseasca cu Geoana, daca mai continua astfel. Poate ca le va placea, mai stii? :P

 

Vazurati, da? Zisele de la PrimaTV. Base a mai dat juma' de pas inapoi. Mai ieri ameninta cu anticipatele. Acuma il lasa pe Boc interimar. Cica lasa numirea prim-ministrului in sarcina viitorului presedinte.

I s-a taiat logica precum maioneza.

 

Simona, eu zic ca chiar i-ar prinde bine un an pe mare. Sa se mai reculeaga, sa-si mai vina in simtiri.

Cu barca gonflabila, sau cu colacul-ratusca, probabil, ca flota nu mai avem...

 

 

 

Triunghiul portocaliu *id="size1">

 

see detailsid="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iileana
...membrii cultului lui Basescu sint in permanenta cu tunurile pe Crin si doar pe Crin, pentru ca stiu ca acesta chiar i-ar pune probleme lui Basescu in turul 2.

align="right" id="quote2">

Oare de ce crezi tu asa ceva?
Este evident ca, cel putin in acest moment, omul ala e departe de presedentie...as zice ca-i chiar inofensiv, dar in politica lucrurile se schimba. Inteleg ca esti optimista, dar...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[foto] Surpriza 2008[foto]

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Oare de ce crezi tu asa ceva?
align="right" id="quote2">Pentru ca:1. Basescu prefera sa-l aiba, in turul 2, pe Geoana drept contracandidat, nu pe Crin. 2. Altfel nu-mi explic cum de useri DC, care altfel par absolut OK, isi pierd atita timp si energie ca sa puna lupa pe fiecare scama gasita lui Antonescu. De ce ar face-o daca Antonescu ar fi loser din start? ------------------Despre sloganul de campanie: http://www.inpolitics.ro/articole/48334/Fura-fata-hop-i-tata-Traian-si-EBA-hoti-de-sloganuri.htmlB.nica, am gasit si un articol proaspat despre Rosia Montana: http://www.inpolitics.ro/articole/48331/Rosia-Montana-ultimul-tun-al-guvernarii-Boc.htmlTriunghiul portocaliu *id="size1"> see detailsid="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...