Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Ingrid, of ce rau imi pare de bebe Lucas si pt voi.... Sper din toata inima sa se intample o minune si sa reusesti sa duci sarcina pana la capat. Iti doresc multa sanatate si mult noroc.

In ceea ce priveste mica discutie de mai sus, au mai avut loc de cateva ori dar pana la urma toate au revenit la normal pt ca suntem totusi femei in toata firea si nu ne lasam influentate de unele vorbe.

Pralinele vechi se cunosc de mai bine de 5 ani si e firesc sa aiba ce dicuta intre ele. Cele noi care au vrut cu adevarat sa se alature au ramas aici chiar daca la inceput nu prea aveau ce spune si nici noi ce le raspunde. Totusi n-au renuntat si iata fete ca Ninia, Carmenstefi, Dia, Ingrid,(mai sunt?) deja au facut cunostinta cu fetele mai vechi. E adevarat in ultima perioada nu s-au mai organizat intalniri ca inainte pt ca au aparut bebelusi, sarcini mai grele, etc. Sunt fete care nu dau pe aici luni de zile dar asta nu inseamna ca ne ignora sau le ignoram. Pur si simplu lasam lucrurile asa cum sunt, nu trebuie sa ne afecteze.

Emanuela are dreptate, nu putem sa ne intalnim toate si sa ne placem fiecare in parte. Dar pe de alta parte daca uneia nu i s-a raspuns nu cred ca a fost intentionat pt ca-i noua si hai s-o ingnoram. Eu uneori citesc vreo postare dar n-am chef sau timp sa raspund. Chiar si fetelor vechi nu li se raspunde. Mi s-a intamplat de atatea ori se scriu ceva si sa astept cateva zile pana apare cineva cu o postare care n-are nici o legatura... acu, hai sa ma supar pe tot satu'.

Cine are placerea sa scrie aici e liber s-o faca, cine nu, nu-i nici o problema. Totusi uneori nu ma pot abtine sa nu le cert pe fete ca nu prea mai scriu pe DC. Eu sunt mamica lor ca-s cea mai in varsta si imi permit uneori se la dau cate un shlap la fund (virtual desigur)

Imi pare totusi rau ca forumul asta nu mai este ce-a fost la inceput, dar asta e, nimic nu ramane pe veci, apar alte preocupari deci trebuie sa ma resemnez.

Si repet asa cum au facut-o de atatea ori fetele, toata lumea e bine venita aici dar e nevoie de putina rabdare si desigur putina vointa cand e vorba de intalniri.

Va pup pe toate si va doresc numai bine.

 

 

Bepii

Live as if you were to die tomorrow,

Learn as if you were to live forever

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

maine vin cu shlapu'! azi sunt franta si chinuita de ganduri. mi-au tras flamandezii una peste bot de m-au dezintegrat, dar mi-am revenit relativ repede si m-am decompensat. detalii maine. adun shlapii sa-i impart:))) noapte-n straitsa. INGRID, eu am aflat de la fete.... imi pare rau, enorm de rau de faptul ca bebe Lucas nu e bine. va doresc totusi sa iesiti cu bine din necazul asta.... revin, maine.... miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de bebe jeremy (12.04.2010) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ingrid, iti tin pumnii sa fie bine. Ce de cenusa v-ati pus in cap de cand nu am mai intrat! Nici nu aveti de ce sa va bosumflati, ia mai terminati-va! Ano, eu vreau sa vin sa va vad pe 12 febr, insa o sa fie dupa pranz, se pune? Trimite si tu un porumbel cu adresa pe FB. Mey fete, Nina mai traieste? ca nu aud nimic de ea. Pupe multe la toata lumea si nu uitati sa zambiti ... viata ne ofera destule prilejuri sa o injuram. [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miri_mik
maine vin cu shlapu'! azi sunt franta si chinuita de ganduri. mi-au tras flamandezii una peste bot de m-au dezintegrat, dar mi-am revenit relativ repede si m-am decompensat. detalii maine. adun shlapii sa-i impart:))) noapte-n straitsa. INGRID, eu am aflat de la fete.... imi pare rau, enorm de rau de faptul ca bebe Lucas nu e bine. va doresc totusi sa iesiti cu bine din necazul asta.... revin, maine.... miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de bebe jeremy (12.04.2010) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
da ce au avut cu tine???? Astept detalii.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ingrid, imi pare foarte, foarte rau ca bebe are probleme. Nu stiu de ce natura sunt, dar nu-ti pierde speranta. Si eu am avut o perioada grea la ultima sarcina si au fost doctori care nu au crezut ca o s-o pot duce la termen, dar pana la urma a fost bine. Normal ca difera mult de la un caz la altul. Sper sa fie totul bine pana la urma, tin pumnii, te pup. Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!!

Ingrid imi pare tare rau sa aud ca nu sunteti bine...sanatate multa si curaj iti doresc si cum spuneau si fetele nu-ti pierde speranta,minuni exista![flo]

 

Bey,n-am murit[:D]...sa nu veniti cu flori la mine ca-s vie!!Da va spun un secret:am o viatza sexuala infloritoare[:D](ca sa o parafrazez pe mirik)pt ca de ceva timp ma f*** o leneeee...Da gata,ma mobilizez ca incep sa se incinga spiritele p-aici![flo] si e vorba de impartit shlapi.

 

Deci,referitor la topicul de mai sus,cat de primitoare sau neprimitoare suntem noi,pralinele,sunt perfect deacord cu ce-au spus fetele(bepii si ana)Nu poti raspunde chiar la fiecare in parte,mai avem si alte procupari in afara forumului,si eu una chiar nu-l deschid zile intregi pt ca de multe ori incep sa scriu ceva si intre timp fiica-mea ma bombardeaza cu intrebari,vrea sa ne jucam,vrea nu-sh ce,celalalt vrea sa-l ajut la teme,etc si credeti-ma ca-mi piere cheful de scris instantaneu. La inceput e normal sa te simti putin ignorat,dar credeti-ma nu e cu rautate!Mi-aduc aminte si eu inainte sa ajung aici,de multe ori intrebam cate ceva si nu m-i se raspundea(asta se intampla si acum si nu numai mie) dar asta nu m-a impiedicat sa renuntz.

Hai sa nu ne mai suparam chiar asa din orice ca nu suntem copii,ce Dumnezeu!

 

[s][s] La Multi Ani Luca de Simonette!!!Sa cresti mare,sanatos si voinic si sa ai parte de mult noroc in viata!Simo,sa-ti traiasca flacaul(ii) si sa va bucurati de el(ei)pana la adanci batraneti![pup]

 

Gata,inchei ca am treaba...pup gaska si o zi supercalifragilistika va doresc![pup]

 

Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sustinere,emanouela,picky toto,ardeiash,bepii,anamana,miri mik,morgane,antoanela,nina,,oana si virginia,sper ca n-am uitat pe nimeni,daca am uitat n-a fost cu intentie.Conteaza foarte mult pentru mine toate mesajele voastre,fie ca va cunosc personal sau nu,asta nu are nicio importanta. Va pup pe toate! Si fiindca nu am spus asta pana acum vreau sa-i urez bun venit Alessiei,sa creasca mare si sa bucure pe mami! La multi ani Luca de Simonette! Mami de Cosmin (03.07.1997) si [gravi]23+[baietel] cu bebe Lucas [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Ingrid&year=2011&month=5&day=30&babycount=1"]My baby[/url] Never take life seriously.Nobody gets out alive anyway.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ingrid ma bucur ca intri pe net si ne mai dai vesti!Ma gandesc la voi si la bebe mic care trebuie sa fie sanatos si sa se nasca cu bine!punct !alta varianta nu exista! Tanioek e adevarat de multe ori ne-ai certat ca intram mai rar..eu una recunosc nu mai dau pe aici pt ca nu mai tin pasul Sunt fete noi o groaza nu stiu care cum arata, care ce a zis, care de unde e mi se pare asa ca vorbesc la pereti, si apoi eu nu am timp fratilor intre serviciu cu norma intreaga, casa mare in care tre sa fac curat, catzeii care n'or fi copii da tot cer atentie si ingrijire, proiectul pt copii din Romania (care apropo vin in aprilie abia am reusit sa strangem bani sa ii aducem)si din cand in cand cate un in vitro ca sa nu-i pierd gustul gasesc cu greu timp in a citi postari si mesaje. Plus scuzzeee tuturor dar pe mine ma enerveaza sa scriu un mesaj in care 99 la suta din cuvinte sa fie La Multi Ani x y z . Evident ca urez la multi ani sarbatoritilor dar va rog eu nu ma chinuiti cu cate un la multi ani pe zi/ora sau alte mesjea din astea Apoi eu sunt mai pretentioasa in alegerea prietenelor nu s genul care cauta sau se duce din stanga in dreapta eu sunt multumita daca am doua trei persoane cu care pot discuta si de la care am ce sa invatz si cu care sa impartasesc o viziune de viatza. Eu am maxim doua fete romance de pe forum cu care vorbesc din care una de baza pe care stiu ca pot conta in rest ura si la gara..dupa ce mi-am investit energia in vro doua cazuri pe aici care dupa ce si-au atins scopûl si-au luat zborul mi-am invatzat lectia....deci daca ne vedem ne cunoastem avem ce vorbi ok f bine si mai bine :)dar nu stau sa caut cu detectoru de metale So in concluzie sunt foarte bucuroasa cand intalnesc romance noi, toti sunt bineveniti evident dar nu stau eu sa alerg sa raspund sau sa caut insa nu ma luati pe mine ca etalon sunt pe aici o gramada de fete cu suflet bun care raspund postarilor fiecare cu modul lui de a reactiona si interrelationa. De aceea inteleg si fetele noi care scriu si vin la intalniri, si fetele noi care scriu dar prefera sa stea in umbra, si fetele vechi care scriu cat si fetele vechi care intra o data pe an si fetele care au scris de 5 ori pe forumul asta dar care vin la multe intalniri si au legat prietenii pe aici ....fiecare cu interesul si propriul mod de a comunica Eu zic ca ma enerveaza sa vb cu niste nume scrise alb pe negru in epoca in care au aparut retzelele de socializare pe mine ma gasiti mai des acolo decat aici Acum intrasem sa vad daca se mai organizeaza un karaoke ceva ca am chef sa va vad;) A, in aceeasi ordine de ideei sarut manusitele pt invitatia de sambata 12.02 in sfarsit o zi in care sunt si eu libera si neindatorata deci raspund prezent (in prima parte a zilei un 11 -11.30 asea) de abia astept sa vad tilincutza la purtator, asa ma distreaza numele n-ai idee;) super tare pup everybody [flo][flo][asia][8D][asia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ingrid imi pare f rau ca sarcina nu decurge asa cum ar trebui. Iti doresc din toata inima sa fie totul bine cu voi [pup]

 

Luca La Multi Ani! Sanda sa va traiasca flacaul, sa creasca mare, sanatos si fericit!

 

Eu nu cred ca ignora nimeni pe nimeni(cel putin nu intentionat), ori nu avem ce spune persoanei respective, ori nu se citesc postarile. Si eu intru f rar pe forum, eu cred ca daca vrei sa intri intr-un colectiv nou, nu te dai batuta una doua, cum se organizeaza o intalnire e un prilej bun de a ne cunoaste. Emanouela te-ai cunoscut cu Prixi si am vazut ca postarile tale i se adresau numai ei, sa stii ca m-am simtit f ignorata [:D], nu acuma, serios vb, sunteti welcome in grupul nostru, dar tre sa recunosti ca altfel vorbesti cu o persoana pe care o cunosti si care stie cat de cat situatia ta.

 

 

Pup toate fetele si va doresc numai bine

 

Sebastian, baietelul nostru iubit

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...