Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Fetele am venit sa va dau o veste nu prea buna! [bang]

Lui Ingridid="size5">id="purple"> i s-a rupt apa de ieri dimineata!!!!Deocamdata sta si asteapta nu are contractii , si daca ii apar spun ca nu pot sa-i dea nimic sa le opreasca pt ca are infectia aia care nu-i dau de capat, si nu ar fi deloc bine pt ea si bebe Lucas!id="size4">

 

[ruga][ruga][ruga][ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ingrid, fara cuvinte!

:((

oricum n-are rost sa opreasca contractiile, ca fara apa bb oricum nu poate ramane in burtica, nu?!

 

danyelana, ma gandesc la voi. parca azi aveati programare la st luc, nu? vino repede cu vesti!

 

maine nu pot veni nici carmen si scumpi... racite, virusate...

 

 

ana, mama Mariucai (11.03.2007)

varsta mariei

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aici era bb de ingrid..

 

http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Ingrid&year=2011&month=5&day=30&babycount=1

 

Ingrid si lucas , ne rugam pentru voi ... pup

 

s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]

 

-------------------------------------------

Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetele.

Nu aruncati cu oua in mine.....

Stiu ca nu am mai intrat de cand am nascut ,si va inteleg daca sunteti suparate pe mine.

Noi nu venim cu vesti noi.Bebelina mea se chinue cu colicii de o saptamana si ceva.....Doarme foarte putin,cate o ora,maxim o ora jumate,apoi se trezeste tipand.Nu mai stiu cum sa o calmez.Am incercat sa-i pun si ceva caldut pe burtica,i-am dat si Espumisan(asta se pare ca-si mai face cat de cat efectul).Uneori am impresia ca are diaree,asa moale face cacutza(mai mult cu apa).Abea am timp sa merg sa mananc ceva....,uneori se linisteste daca o iau pur si simplu in brate.Am noroc ca e soacramea la mine si face ea de mancare,face curat.M-am bucurat de liniste doar cateva zile de cand am ajuns acasa cu bebe.Mi-se rupe sufletul cand o vad cum se zvarcoleste si se strange ghem.

Voi ce metode de calmare a bebelui aveti?

Ingrid[pup]id="red"> ,suntem alaturi de tine.

 

id="size4">

 

Mami fericita de [zana] Alessia Timeea id="red"> (26/01/2011)

 

http://picasaweb.google.com/ianfeb2011/Misssexy?locked=true#

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,multumesc mult ca sunteti alaturi de mine!Multumiri speciale Virginiei,care m-a ajutat foarte mult de cand sunt in spital.

Eu nu am contractii,asa ca medicii vor sa-l tina pe bebe cat mai mult in burtica,poate sta si cu putin lichid,chiar si luni.Eu nu sper la luni,situatia noastra e foarte complicata,dar macar o saptamana sau doua,sa aiba mai multe sanse.

 

Va pup si sper ca va distrati bine la Ana!

 

Mami de Cosmin (03.07.1997) si [gravi]24+[baietel] cu bebe Lucas

 

My baby

 

Never take life seriously.Nobody gets out alive anyway.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Misssexy, :-( cat de greu trebuie sa fie sa-ti vezi bebelusul ca are colici. Eu i-am dat un ceai special pentru asta, insa nu stiu cat efect a avut. Ce mergea cel mai bine era sa o in pe brat cu fata in jos si sa o mangai pe burtica. Lorena a plans uneori si din cauza de nasuc infundat si eu credeam ca-s colici. Imi pare tare rau ca nu te pot ajuta mai mult :-( pupici printesei mici si sa-i treaca cat mai rapid!

 

 

[mamica] de Lorena 03.03.2010id="red">

 

Mello motanelul iubitid="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...