Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

la multi ani arthur; sa cresti mare si sanatos si sa-i faci fericiti pe parintii tai, ca si pana acum [flo] lui mami .. ma , ce repede a trecut timpul la multi ani ONUcule .. de ziua ta se cuvine sa te-mbratisam strans si sa-ti uram un an super super .. [pup] taniuca: multam fain si eu te pup pe tine. ti-am admirat pozele pe fb, dupa cum ai vazut si m-am bcurat tare ..erau asa de frumoase , va pup pe tine si pe swa si va doresc in continuare multa fericire ninuc super frumoase si pozele tale.. fata, nu stiu cum se face ca tot tre sa-mi cer scuze , iar am incurcat borcanele ... [flo][pup]sa ma ierti... acum mi-am dat seama de ce .. ca am in final 8 numere de nina in telefonul meu ... si pe tipa care-l ia pe vlad de la scoala o cheama nina, si pe o prietena de la liege ... tel de firma, fix + mobil , nu-i de mirare ca ma incurc .. [:-@] da acum am rezolvat [:D] uf ; tre sa plec ;; sper sa mai pot intra azi ;; mai aveam de scris ;; va pup pe toate siva imbratisez s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mirica multumesc din suflet de primirea frumoasa pe care ne ai facut o! Esti o tipa superba pe toate planurile (banuiesc ca ma repet) Sunt incintata de stilul tau ....trebuie sa termin cartea ca s o las pe alte miine, iar decoratia pe care ai facut o in casa mi a umplut sufletul de incintare La noi viitoare succese dna profesoara viitoare eleva![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si petrecerile se tin lant la subiectul nostru...[:D] [cor][s]La Multi Ani, Sacha!!![s][cor] Sa cresti mare, sanatos, sa fii fericit si sa aduci multe bucurii parintilor! Miri[pup], petrecere frumoasa astazi, pentru cei 3 anisori ai lui Sacha![pup] Tania, multumim tare mult pentru urari si ti le intoarcem inmiit! [pup] Referitor la Christian..ai perfecta dreptate, suntem cu totii topiti dupa el![olala] Dar e normal, ca doar e al nostru! [:D] Si drept e ca e tare emotionant cand vezi ca o bucatica de om incepe sa mearga...imagini care raman vii o viata intreaga in memoria unei mame! [pup] Ema, da, da...acum nu il mai intereseaza nimic decat sa mearga! Si noaptea se trezeste si da sa mearga prin patut...[:D] Iar cu vremea...lasa ca am avut la zapada, cum nu am vazut eu in 10 ani aici...asa ca nu strica putina caldurica si cativa stropi de ploaie! [:D][pup] Nina, sa va fie de bine distractia de la Disneyland! [pup] Pup si restul fetelor si va urez sa aveti un we frumos!!![pup] Roxana, [mamica] fericita de [url="http://lb1f.lilypie.com/Ssj5p1.png"] Christian[/url] (23.01.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sacha de Miri, LA MULTI ANI baiat frumos si scump, sa fi sanatos, sa ai noroc in tot ceea ce faci pe viitor si sa fi fericit alaturi de cei dragi! [s][s][s] Mirik, sa va traiasca mijlociul si sa fiti mandrii de el! Pup toata gasca [pup][pup] Fete, va doresc un weekend placut la toate si va pup apasat[pup] [pup][pup] Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Arthur! Sa cresti mare, mare si sa ii bucuri pe parintii tai! Miri [s][s] pentru Sacha! Sa fie feriicit si sanatos! Ti-am admirat strengarii pe fb! superba poza cu pirateii. Am zis ca mor de ras cand i-am vazut.[:D] Care mai de care mai strambaciosi![pup] baietii frumosi! Ema bine ai revenit pe plaiurile belgiene! Ce mai face scumpul mic? alearga, vorbeste? Elena spune in afara de mama si papa cateva cuvinte: data = gata , ena = elena , si binenteles zice si : neee adeca nuu , asta a invatat f repede de la fratiorul mai mare. In rest iti zice o poveste intreaga uitandu-se fix in ochii tai intr-o limba pe care numai ea o intelege..si mai si articuleaza cu manutele..Ce mai mor de dragul ei cand o vad! Tania eu sar de data asta peste karaoke.Data trecuta mi-a trebuit 2 zile sa-mi revin dupa oboseala. Si crede-ma tre sa fiu in forma cu picii mei. Sper sa ne vedem cu alta ocazie. Rorut nu mai ai mult si o sa-ti tii comoara in brate!!! Cred ca deja ai inceput sa te deplasezi mai greu decat esti obisnuita. De cand incepi concediul? [pup]toata gasca!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani saaachhaaa, ,sa cresti mare si voinic alaturi de fratiorii si parintii tai.. Doamne ce frumoase poze pe facebook.. si ce tort piratesc [pk] va pup dulce dragi parinti de sacha .. si pup pralinele s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI Sacha! [s] LA MULTI ANI Arthur! [s] LA MULTI ANI Ioni si Ioane ...si un an nou fericit! Am revenit si noi dupa un week-end in Spania...a fost frumos si mult mult soare (care acum iar o sa-mi lipseasca o vreme...presupun). Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele care doresc sa descarce povesti pt copii un link important.. faceti-o acum pt ca mai tarziu nu mai gasiti nimic.. nu stiu pt cata vreme au fost incarcate povestile , insa de obicei sunt pt scurta vreme http://www.rombel.com/forums/viewtopic.php?p=91727#p91727 s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...