Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

ingrid . Doamne ajuta. ne gandim la voi . o sa vezi o sa reuseasca Lucas. e un luptator.. [pup]

 

 

rorutz.. cred ca deja esti mamica acum [olala] ..

 

s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]

 

-------------------------------------------

Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Rorutz, de ieri ma gandesc la tine, cred ca esti tare emotionata si poate deja in momentul asta iti ti comoara in brate.

Multa sanatate si sa fie totul bine. Tin pumnii si te imbratisez muuuuuuaaah!

Ingrid, sper din toata inima sa fie bine cu Lucas. La fel si cu tine, cu Jan si fratiorul mai mare. Imi imaginez prin ce momente tensionate treceti. Va doresc multa sanatate si tarie si sa-l ajute DD pe micutul luptator Lucas.

Pup toate pralinele!

 

Bepii

Live as if you were to die tomorrow,

Learn as if you were to live forever

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ingrid,ma rog la DD sa fie totul bine cu bebe Lucas!Te imbratisez si multa putere iti doresc...si o minune![flo]

 

Rorutz dragut,iti ti deja floricica in brate???Sanatate multa va doresc si voua si asteptam vesti...si poozeee!

 

Anutz,cum esti azi?mai poti?Mercic pt sambata [pup]ne-am simtit excelent si ma bucur ca am putut vedea o mare parte din praline si o pralinuta noua,Carmen cu una bucata Stefi,frumoasa si cuminte [flo].

 

Fete nu pot scrie prea mult ca Reina e acasa,bolnavioara si tre sa stau de ea....azi noapte mi-a facut febra si se vaita de gat asa ca a ramas acasa.Sper sa-i treaca repede ca mor cand o vad moale si fara vlaga....o prefer nebunatica si neastamparata decat asa...[bang]

 

Pupici gramada la toata suflarea si sanatate multa tuturor!!!

 

Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-a nascut Jasmine!!!! 2740 g, 46 cm, apgar 9, sper ca am retinut bine masuratorile...fetele sunt bineid="red">id="size4">

 

Bine ai venit pe lume minune mica! Sa fii sanatoasa si sa ai o viata frumoasa alaturi de mamica ta care te-a dorit atat de mult si de tatic si de bunicuta! Va pupam dulceid="red">

 

Nu mai pot, sunt toata emotionata!

 

Sebastian, baietelul nostru iubit

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii BINE AI VENIT PE LUME PRINTESA MICA ATAT DE MULT DORITA! SA AI O VIATA DE VIS!

RORUTULE SCUMP SI DRAG FELICITARI!!! SI BAFTA LA ALAPTAT SA AI MULT LAPTIC PENTRU PAPUSA NOASTRA MICA SI DRAGA![olala][olala][flo][flo][flo]

 

[mamica] de Lorena 03.03.2010id="red">

 

Mello motanelul iubitid="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yooopiiiii eee yooopiiiii eee yooopiiiii eee [olala][olala][olala]

 

ce ma bucur ::: bine ai venit pe lume jasmine yooopiiiii eee

 

hei ingrid... la anul le luam motul la amandoi ... cine-ar fi crezut ca se vor naste asa de aproape unul de altul...

 

 

 

[olala]

 

s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]

 

-------------------------------------------

Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...