Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

seara buna scumpe pralinute, si noi lipsi ceva de pe acii dar v-am citit si dupa cate vad acusica se umple listuta la minipralinute!!!!![pk][pup][pk][pup],am admirat si burticie pe fb si sunteti niste bombonici[pup]....noi scoala,eu abia astept pe 2 feb sa incep,stef cu activitati simpatice la scoala iar azi a fost o zi superba!!![flo] am zarit in listuta un baietel Mark si ii uram azi LA MULTI ANI !!!!!!!!multa fericire si iubire sa aiba [pup][flo][pup][flo] Ana ,multa sanatate tatalui tau si sa auzim vesti bune si cu siguranta vor fi[flo] va doresc o saptamana cat mai frumoasa si sa auzim numai de bine[pup][flo][pup][flo] carmen si stefi[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sal'are cutiei de pralinutze - slapi la fund pentru absenta Dragutza lista de burtici - bafta tuturir sa decurga totul cu bine! [pup] Antoanela - imi pare rau ca ati avaut asa necazuri in RO - sper ca acum toata lumea este bine...[pup] Ardeiash - cred ca au super sarbatori cu parintii tai in DE, ma bucur pentru voi; Anutzuk - multumim de invitatie, chiar si asa in faza incipienta; dar lasa ca avem noi timp, important este sa se termine cu bine operatia tatalui tau; multa sanatate si bafta! [pup] Lucic, eu nu am access la FB si nu stiu ce ai patit....dar iti tin pumnii sa iasa bine! [pup] Fetelor, spunea Bepii de un dans; eu as putea WE asta (let's go GIRLS) sau WE 11-12 Feb; in rest calatoresc, chiar si in WE [:-@], si departe departe [:-@] (Costa Rica, Chile, Vietanam, Filipine, apoi pe aici pe langa noi, in EU [:-@]). Ninutzuk, ca vorbeam de basket: desi stii ca nu agreeam ideea, Moni s-a inscris astazi la basket; cand a vazut-o madam antrenor, a cazut pe spate: 158cm la nici 11 ani!!! Si a pus-o direct in grupa medie fete 12-14 ani), spunand ca cei de varsta ei sunt muuuuult mai scunzi!!! pffffff nu imi place deloc: stiu ca sportul nu o poate influenta prea mult....dar totusi....o se faca cat stalpul de telegraf....[:D]. Gata cu vorbaraia, la treaba acum! [:D] Pup toata cutia cu pralinutze si va doresc o saptamana super! [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, dar ce destinatii exotice si indepartate ai, cum rezisti atatea ore in avion? Pt serviciu vei calatori? Eu nu prea pot dans we acesta, ca lucrez dimineti; cel cu 11-12 febr e mai ok, sunt libera, desi pe 12 avem bilete la disney on ice, la 11 dimineata. Dar mergeti cand vreti voi si daca pot, ma lipesc. pupici, somn usor, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor! Ana, multa sanatate tatalui tau! [flo] Antoanela, ati avut un concediu plin de peripetii...imi pare tare rau si sper ca acum toti sunt bine![flo] Miss, mai ai putin pana iti tii buburuza in brate! Sarcina usoara pana la sfarsit si sa ai o bebelina sanatoasa si mancacioasa![pup] Acelasi lucru il doresc si celorlate burtici [pup], Ror, Ana si Ingrid! Chiar ca anul asta vom avea un baby-boom la pralinute! Si cum anul e de abia la inceput, cine stie...poate mai apar [gravired]! [pup] Carmi, si deci te duci la scoala! [:)] Vei avea teme si sunt sigura ca Stefi te va ajuta sa le faci, ca ai o fetita isteata foc! [pup] Mihaela, wow, chiar ca ai sa calatoresti! [olala] Super si de abia astept sa ne povestesti cum a fost![pup] Fetelor, va doresc distractie placuta la kara! [pup] Si sa aveti un we minunat, ca eu nu stiu daca mai intru...ne pregatim de party! [:D] Va pup![pup] si sa ne auzim cu bine![pup] Roxana, [mamica] fericita de [url="http://lb1f.lilypie.com/Ssj5p1.png"] Christian[/url] (23.01.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello, mai e putin si ajungem pe pagina doi! Pai ce facei pralinelor? Inteleg ca v-ati mutat cu toatele pe FB dar aici e mai intim, poti scrie mai multe decat acolo unde te citeste toata lumea. Si-apoi DC-ul este cel care ne-a adus impreuna, ne-am facut atatea prietene aici si e pacat sa-l abandonati sub pretextul ca "n-aveti timp" cand vad ca postari pe FB sunt zilnic si chiar de cateva ori pe zi..... Mihaela, m-am bucurat ca am mai aflat cate ceva despre tine. Chiar disparusesi te tot! Deci calatoresti acum in toata lumea. Bravo Miha, inseamna ca esti pe pozitie si mai inalta si-ti doresc multa bafta in continuare si multa sanatate ca sa poti face fata epuizantelor calatorii. Cat despre karaoke..... dupa cum vezi e din ce in ce mai putin entuziasm, eu nu mai zic nimic, am propus, s-a raspuns pe ici pe colo, gata, daca am chef de dans merg in alta parte cu prietenii mei flamanzi. Iar pe 11- 12 feb nu pot pt ca pe 11 vom avea casa plina de musafiri. Pup-o pe Monica si felicit-o din partea mea pt inscrierea la basket. E un copil tare bun si plin de talente. Miss, ce faci, a venit barza? Multa sanatate, nastere usoara si un bebe frumos, sanatos si mancacios. Carmen, bafta multa la scoala, sigur o sa-ti placa si astept ca la prima intalnire sa conversam in flamanda. Ana, cum a decurs operatia tatalui tau? Sper din toata inima ca a fost bine si ca o sa se refaca cat de curand. Anto, si mie mi-e dor de tine, hai organizeaza o intalnire cand poti tu sa bem o cafea si sa stam de vorba. Gata, e timpu sa pregatesc masa de seara, va pup pe toate si va doresc un weekend super !!! Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut pralinutze Antoanela calatoresc pentru serviciu; pe avion....hmmm de regula lucrez si ma uit la filme, cu ocazia asta ma mai pun si eu la punct cu noutatile [:D]; intradevar, nu prea este placut, dar nu pot sa spun nici ca ma deranjeaza infiorator. Bepii sunt de acord cu DC, este pacat ca nu prea mai stam pe aici; spuse subsemnata care nici nu mai are access la FB [:D]; lucreaza sotul de zor la calculatoare, iese fum din ele si...nik [:D]. Cat despre dans, poate totusi mai propun fetele ceva; terbuie sa recunosc ca este frustrant sa intrebi si nimeni sa nu raspunda, nici ca da, nici ca ba. Va pup si va doresc WE palcut! [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! tata a iesit din operatie, pana maine e sedat! ii multumim lui DD ca a scapat cu bine din asta! multam din suflet pt sustinere! acu sa speram ca recuperarea va fi ok.... si apoi chef!!!![alcool] deci, la dans chiar nu poci. saptamana viitoare planuiesc intalnirea. data, ora. as vrea sa stiu cum ar fi mai bine pt voi: ce zi a saptamanii si ce moment al zilei preferati. banuiesc ca va fi undeva la jumatatea lui februarie. ma intind acu, ca am stat toata ziua incordata si mi-am facut de lucru ba pe net ba prin casa...uh!!! noapte buna si un weekend fain! ana, mama Mariucai (11.03.2007) [url="http://b3.lilypie.com/Ofpwp1.png" alt="]varsta mariei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, m-am gandit la tine azi, am vrut sa te sun dar era f devreme si am zis ca mai stau un pic... si am stat, ca apoi am plecat de acasa si am uitat. Dar sa stii ca ti-am tinut pumnii. Am idee prin ce treci, acum 6-7 ani s-a operat socrul meu, i-au schimbat o valva, noi atunci am fost in tara, am vorbit cu doctorii, dar tin minte asteptarea aceea din spital, sa iasa din operatie, sa-ti spuna cineva ceva. A decurs totul bine la el si sunt sigura ca si tatal tau va fi bine. Multa sanatate si recuperare cat mai usoara. Nici eu nu-s de acord cu mutatul complet pe FB si am mai zis-o. Adica si eu intru acolo, mai spun una, alta, dar aici, pe DC, parca e acasa pt noi, altfel vorbim, altfel ne organizam cand e vorba de intalniri, etc. . Tania, uite maine ma uit pe orarul meu si propun o iesire in oras la o cafela. Prixi, multumesc, da, suntem cu totii mai bine acum. Copiii merg la scoala si sunt in forma, Doamne ajuta sa dureze. Mihaela, e frumos ca ai ocazia sa calatoresti atata, dar pentru noi e mai greu sa te vedem. Poate totusi gasim o data si pentru un karaoke. pup fetele, somn usor Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetele.Am intrat sa va urez un weekend cat mai placut,si sa va spun ca inca nu am nascut dar nici mult nu mai am.Miercuri avem programare la monitorizare si eco,si infunctie de asta doctorita hotaraste daca mai asteptam sau provocam nasterea.Pana atunci REPAOS TOTAL[:D] .V-am [pup] ,o seara placuta. ALINA [gravired] 38+ cu [fetita]ALESSIA TIMEEA AMR 14 ZILE http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=alina&year=2011&month=2&day=2&babycount=1"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti scumpe pralinute si noi va dorim un wek cat mai mumos cu soare daca se poate[:D][flo] Prixi ,Bepii va multumesc pt incurajarile la scoala,o sa fie bine[:D],am ajutor pe stefi asa ca stam bine si abia astept sa ne vedem la o conversatie romana-flamanda[olala][:D] Ana,ne bucuram tare mult ca totul a decurs bine cu tati tau si ii dorim o recuperare fff buna[pup] revenim ca acu trb sa fac niste codite impletite lui stefiii[pk] carmen si stefii[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...