Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI CHRISTIAN MIHAI de Prixi!!!Sa fi sanatos, sa cresti mare, frumos, sa ai noroc cu caru si sa-i bucuri pe parintii tai!!! [s][s][s] Prixi, sa va traiasca baiatul si distractie placuta pt aceasta speciala zi. Pup toate pralinele si va doresc numai bine. [pup][pup] Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prixi, LA MULTI ANI pentru Christian! Sa creasca mare, sa fie sanatos, destept si norocos! Anuta, sanatate multa tatalui tau si recuperare usoara! of [flo] Miha esti o sagetatoare adevarata cu atatea calatorii la activ.[8D] E si visul meu..., undeva, candva..., probabil mai spre pensie [:D] Tania, lasa ca se anima si fetele o data cu primavara. Sa vezi cum iese fiecare din barlog, ca ciupercuta dupa ploaie.[flo] Miss_sexy iti doresc o nastere usoara. Bafta multa si sa ai o fetita sanatoasa si mancacioasa. Acelasi lucru mi-l doresc si mie si Anei.[pup] Si noi mergem joi la control (sapt 37). Eu am o prichinduta mica in burtica, insa foarte nazdravana si energetica. Asteptam sa vedem cat a mai luat in greutate. Sper sa ajunga macar la 2800 pana la marea intalnire. Ramane de vazut. Cu pregatirile suntem 85% gata, luni ne soseste si carucioarul, deci nu-mi ramane mare lucru de facut decat relaxare si odihna pana la ziua cea mare [olala]. Pupici dragelor si sa ne auzim cu bine[pup][pup][pup] Ror [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani, Christian! Prixi, sa-ti traiasca baietelul, sa fie sanatos si norocos. Miss, ce putin mai ai, bafta multa. Ah, this brings back memories [:D], e o perioada frumoasa asta imediat inainte de eveniment. Rorutz, si tu la fel, mai ai un pic, ce repede a trecut timpul, cel putin asa se vede din afara. Trebuie sa stai linistita ca sa mai ia galusca in greutate, odihna, repaus si...odihna am zis? Te imbratisez. Ana, ce vesti mai ai? Numai bune sper, multa sanatate si putere tatalui tau. Pupici la toate fetele, somn usor Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani micului mark de pisoi ... si a lui cristian mihai.. ce nume frumoase , mai . ,, sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei si de dragostea lor [pup] ano, m-am gandit la tine sa stii.. si ma bucur din inima ca tatal tau e bine... recuperare rapida-i doresc .... Doamne ajuta burticilor va urez in continuare sarcina usoara, nu va agitati.. toate am trecut prin asta.. e simplu ca buna ziua [:D] .. miha: am citit pe unde vei calatori..[olala] e fantastic .. bravo,, nu uita sa ne aduci poze tania: eu stiu foarte bine despre ce vorbesti si cum sunt una care a luptat pentru praline la greu.. nu mai zic nimic ci doar [pup] pe toata lumea.. [flo] .. carmen: imi pare rau ca nu te-am vazut sambata trecuta. .ii cumparasem la puiul tau ceva frumos. sper sa nu -i ramana mici ca data trecuta [:D] virginico ; vrem si noi reteta de cozo [:)] antoanela: la multi ani dde ziua numelui ... cred ca stii ca pe 17 ianuarie e sf anton, in fiece an? pe mine m-a sunat sora-mea .. ca de obicei sa-mi spuna la multi ani .. si ma-ntrebam ce are .. hi hi .. in fieca an o-ntreb. pfoi prettysunshine ; totul e ok acum cand ai citit si alte experiente? [:)] ninuc; ce mai face alex? dar reina? pupici tuturor lucica: esti ok? ai nevoie de ceva? doar zi si ne teleportam [pup] mikule: ce mai fac nastrusnicii tai? dar ai tai simonette? mi-ar placea sa-i vad pe toti 6 la un loc.. [:)] arata super in pozele de pe fb scumpilici: sebi s-a facut asa de frumos.. il admir mereu . [pup] oana pui ce faci : esti ok? nora, mady , danyelana .. mi-ar placea sa mai citesc vesti de la voi... sau daca v-am sarit ma scuzati.. [pup] muncesc cam mult si sunt cam bulversata cu stagiul asta.. mai am 3 saptamani si apoi revin de unde am inceput [pup] insa sunt optimista. va imbratisez pe toate si promit ca vin la urmatorul kara.. cand e/ ? [pk] sper ca nu am uitat pe nimeni ... daca da,, ii dau un pup mare s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis]Va multumesc tare mult pentru urari! [asia][flo][pup] Aici aveti cateva poze de la aniversarea lui Christian! Nasii nu au venit, ca au avut un deces in familie, si deci asta mic a ramas cu motul netaiat! [8D] In pozici, o veti recunoaste pe Ema si pe Darius [olala], care e o frumusete de baiat! Sper sa am ocazia sa cunosc si alte pralinute, cu alte ocazii! [flo] Ror, daca pregatirile sunt aproape gata, chiar ca nu iti mai ramane decat sa te odihnesti! Sa stii ca ai nevoie, ca dupa ce va veni prichinduta, vei fi la dispozitia ei 24h din 24h! [pup] Miss, ce putin mai ai...Deci poate miercuri o vei tine pe bubulina ta scumpa in brate![olala] Bafta multa si fie ca totul sa decurga cu bine!!! Dragi praline, va pup, va multumesc tare mult ca v-ati gandit la noi si va urez sa aveti o saptamana frumoasa! Roxana, [mamica] fericita de [url="http://lb1f.lilypie.com/Ssj5p1.png"] Christian[/url] (23.01.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara dragi pralinute[pup] Am intrat fuguta sa va anunt ca maine seara la ora 8 merg la spital sa mi-se provoace nasterea.Asa a hotarat d-na doctor...,buburuza mea nu mai ia in greutate,asa cadeclansam nasterea,afara o sai fie mai bine[pup] PRIXI ,se pare ca tu ai estimat bine ca miercuri o voi tine in brate pe buburuza mea. Va multumesc la toate pt incurajari,va [pup] si va tin la curent. Nastere usoara celor care urmeaza sa nasca,curaj fetelor ca eu am un morcov....de vreo 4 metri [panic] ALINA [gravired] 38+ cu [fetita]ALESSIA TIMEEA AMR 14 ZILE http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=alina&year=2011&month=2&day=2&babycount=1"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...