Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

La multi ani cu intarziere Christian de Prixi! Si special pentru misssexy [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] iti doresc nastere usoara,te inteleg foarte bine cu morcovul si eu il simt de pe acum deja! Multumesc tuturor fetelor care mi-au facut complimente referitoare la pozele de pe FB si celor care mi-au urat sarcina usoara,nu e prea usoara,dar ne descurcam noi[:)] Ror,neaparat sa vii cu vesti joi cand mergi la control sa ne spui ce face printesa. Ardeiash,e ceva mai bine in sensul ca acum stiu ca nu e ceva in neregula cu mine,insa tot e greu,of. Din pacate eu nu pot spune da la karaoke,nu ma simt indeajuns de bine pentru asa ceva,din pacate. Va pup pe toate si va doresc o saptamana cat mai buna! Mami de Cosmin (03.07.1997) si [gravi]22+[baietel] cu bebe Lucas [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Ingrid&year=2011&month=5&day=30&babycount=1"]My baby[/url] Never take life seriously.Nobody gets out alive anyway.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

la multi ani lui christian (cu scuzele de rigoare pt intarziere)! sa creasca mare si sanatos! misssexy, bafta multa, sa decurga usor totul si sa ai o fetita sanatoasa! merci iar pt sustinere si incurajari! tata e bine, am vb acum cu el. a avut o mare sansa (sa-l opereze unul dintre cei mai buni chirurgi cardio din europa, seful sectiei de cardio de la AKH viena)si-i multumim lui Dumnezeu ca a aranjat lucrurile cum nu se poate mai bine. operatia a fost de bypass-uri coronariene; refacerea e inceata, dureroasa (stern taiat, picioare taiate ca i-au prelevat de acolo vene inlocuitoare)dar sigura. asistentele toate spun ca si-ar dori pacienti ca el, are o mare vitalitate! la sfarsitul saptamnii va fi externat si o sa se duca sa stea la sora-mea o perioada, in bucuresti, pana-si revine . acolo ajunge usor la controale etc. noi... bine, mari putori[:D]crestem, si, vorba lui miri, arat ca un vierme inelat (ea a spus mai frumos-rama):)) ma simt oarecum mai bine fata de saptamanile trecute, insa ma misc tot greoi, ma doare bazinul...dar dorm bine noptile(nu prea mult, dar bine:) ) as vrea sa-mi ziceti, dc se poate, care cum prefereati sa veniti, sa organizez in weekend intalnirea sau in cursul saptamanii??? va mai las pana sambata sa va ganditi, si , dc nu, stabilesc io[:D] va pup cu drag ana, mama Mariucai (11.03.2007) [url="http://b3.lilypie.com/Ofpwp1.png" alt="]varsta mariei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dau buzna printre nasteri si interventii chirurgicale ... Sorry! Sa va zic una tare: azi trebuia sa merg sa vad un apartament dragutz, cochet, insa makelaar-ul ma suna ca s-a inchiriat, a fost deja semnat si contractul, deci nu mai se tine vizionare. Bun. E pt a doua oara cand ma suna (pt item-uri diferite) ca se anuleaza vizionarea. O pun pe Nele sa sune la el si sa ceara relatii despre ap. "Mai este disponibil ap cu pricina?" Raspuns: "DA, CUM SA NU !!!"Mi-e greata, sila, scarba si mai completati voi cu sinonime! Tara tampita cu rasisti asisderea! Ma duc sa plang ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana,ma bucur ca tatal tau a trecut cu bine printr-o operatie asa dificila,iti doresc sa aiba si o recuperare rapida. Morgane,imi pare tare rau,nu mi-am inchipuit ca astia pot fi asa rasisti aici. Mami de Cosmin (03.07.1997) si [gravi]22+[baietel] cu bebe Lucas [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Ingrid&year=2011&month=5&day=30&babycount=1"]My baby[/url] Never take life seriously.Nobody gets out alive anyway.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, ma bucur ca tatal tau se simte bine si ca operatia i-a reusit. Multa sanatate in continuare tatalui tau dar si tie, ai grija de tine. Iar cu intalnirea de la tine acasa nu stiu ce sa zic, in weekend e ok pt mine (nu asta ca nu-s acasa) acum depinde ce zic si fetele iar daca e sa fie saptamana viitoare eu n-o sa pot pt ca marti pe 1 feb. ma internez pt o mica operatie. Dar nu tineti cont de mine, o sa vin eu alta data desi mi-ar fi placut sa va vad pe mai multe la un loc. Morgane, mi s-a ridicat tensiunea cand am citit ce ti s-a intamplat... Nu stiu ce ai facut tu dupa convorbirea Nelei cu makelaar-ul ala dar eu l-as fi sunat si l-as fi facut cu oua si otet si l-as fi reclamat pt discriminare. Este o organizatie care se ocupa cu asa ceva. Uite aici: gelijkekansen@vlaanderen.be #8729; tel: 02/ 553.58.46 #8729; fax: 02/553.51.38 Nu te lasa calcata in picioare mai ales ca ti se intampla a doua oara. Multa bafta in continuare cu gasirea unui cuib care sa te faca fericita. Miss, tin pumnii sa nasti cat de usor. La ora asta esti deja la spital si te pregatesti sa faci cunostinta cu Alessia. Nastere usoara si un bebe sanatos, frumos si cuminte. Pretty, e bine ca mai dai pe-aci din cand in cand sa ne ti la curent cu noutatile. Ma bucur ca esti bine si ca marea grija a luat sfarsit. Ai grija de voi, te pup. Rorutz, hai ca mai ai putin si vine si la tine marele moment. Ai grija de tine, rasfata-te cat mai poti ca dupa aceea alte vor fi prioritatile. Mi-e dor de tine. Ardeiash, pupici virtuali si multa bafta la stagiu. Fete, as fi scris pt fiecare in parte mai ales ca n-am facut-o de mult. Pe alta data. Va pup pe toate in parte si va doresc numai bine. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti scumpe pralinutee, miss nastere usoara!!!!!!![flo][flo]si?si?si?si? asteptam vesti! morgane,chiar ma surprinde de ceea ce ai scris si e trist iar eu inca nu mi dau seama si nu cunosc prea bine aceasta tara dar totusi eu cred ca aici poti fi auzit![flo] pralinutele cu burtici(cu bebe)[:D] acusica vine primavara cu bebei scumpi,o sa fie frumos si bine[flo][flo] bepii,ai scris despre o mica operatie?atunci tinem pumnii si refacere rapida iti dorim[flo] imbratisam toate pralinutele si minipralinutele,revenim carmen si stefi[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Vin cu vesti despre Alina (Misssexy). Din pacate a avut o noapte alba in care a fost doar monitorizata. A reusit doar 2 ore sa atipeasca. De abia acum, spre dimineata i-au bagat perfuziile ptr ai provoca contractiile. Asa ca mai are de asteptat ceva timp pana la nastere. Sa speram ca va avea un travaliu nu prea dureros si o nastere usoara. Hai Alina si Alessia.[majoreta] Am sa mai intru sa va mai dau vesti despre ele [flo] Numai bine tuturor.
Mami de printesuca mica si iubita [zana] 05.05.2009...si surpriza [gravi] 31+ o printesuca mai mica [fetita] [url="http://lb2f.lilypie.com/4dI8p2.png"]Buburuza mea[/url]******[url="http://lmtf.lilypie.com/8qIjp2.png"]In asteptare...[/url] ********************* [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154909"]Povestea Printesucai[/url] *********************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bafta Missexy, sa nasti usor o bebelina sanatoasa! Ana, ma bucur ca tatal tau e bine si ca a avut un doctor bun. Multa sanatate in continuare si refacere lina si rapida. Acum despre intalnire. O sa fac tot posibilul sa vin cand hotaresti tu, insa daca tot ai intrebat pt mine e mai bine in timpul sapatamanii, iar in zilele mele libere ar fi ideal[:D]. In weekend e cam ciudat sa-i las pe ai mei acasa si eu sa plec, mai ales ca oricum un wekeend din doua lucrez. Iar sa venim cu totii…poate e prea mult pt tine. Dar stiu cat e de greu sa gasesti o zi ok pt toata lumea, asa ca eu iti scriu cand pot si daca pica asa e bine, daca nu, no problemo, ramane pe alta data: 3-4 februarie, 9 februarie, 17-18 februarie . Ca weekend-uri sunt libera: 29-30 ianuarie, 12-13 febr (dar pe 12 avem ceva programat),samd din in 2 sapt. Morgane, ce mizerabil nenea ala, chiar merita reclamat. Sper ca tu sa nu te necajesti prea tare, nu pune la suflet ca nu se merita sa te consumi pentru asa un marlan. Bafta sa gasesti ceva frumos si ieftin. Bepii, multa sanatate si sa te faci bine repede-repede. Mi-e dor de tine, dupa ce te faci bine trebuie sa ne vedem la o cafea. Ardeiash, stiu ca pe 17 ianuarie e Sf Anton, cum nu, ca doar e rost de cadou [:D]. La Multi Ani si tie, nu stiam ca avem acelasi sfant. pupici si o zi buna la toata lumea, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

morgane astia is atat de idioti incat nici rasisti nu pot fi.... crede-ma ca-s cretini cu diploma....una din pataniile noastre a fost cu banca....s-a facut un card de credit cu contract semnat, parafat, cu o suma fixa pe luna...am umblat la el, am luat ceva banuti si am primit acasa ca trebuia sa platim o data toata suma retrasa, asta in cond in care noi aveam acasa contract in care se spunea clarrrrrrrrrrrrrrrr ai de platit suma X pe luna...sunat la banca, ni s-a zis ok, desole[:D] (mor cand aud asta); se rezolva, dupa 2 saptamani iar ....aceeasi hartie prin posta....sunat la banca iar, trimis pe mail si fax contractul ca sa vada bula ...acelasi raspuns...ahhh, desoleeee, se rezolva....dupa 2 saptamani iar ....aceeasi hartie[:D]....e, ne-am dus la banc la director...a bagat ala desole- ul de rigoare, a modificat in sistem, servit cu cafea, pupat undeva[:D]....nu ajungem bine acasa, in aceeasi ziiiii ca suna telef, de la banca, un nene X care vroia sa se convinga ca noi am luat la cunostinta de instiintarile lor......[bang][bang][bang][bang]....deci...trage tu concluzia, ca eu is lamurita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza dragele mele!!Hai sa mai scriu si eu vreo doo vorbe sa nu ma dati disparuta chiar de tot:) Lucik,imi pare tare rau ca treci prin asa ceva...da vorba fetelor,nu te lasa! Ar trebui reclamat,mama lui de dobitoc! Taniuca,bafta multa si sa decurga totul perfect!tin pumnii sa fie bine si poate reusim sa ne vedem cumva ca mi-e dor de tine fata!!! Alina(misssexy),nastere usoara si refacere rapida iti doresc.Azi ai sa-ti tii printesuka in brate,e minunat!Mi-aduc aminte cat de emotionata eram si eu(si cred ca toate mamicile) la prima intalnire cu bebe...pupici si curaj!! Robertina si tu mai ai putin si-ti vezi comoara...sa ne dai de veste cand o fi sa fie!te pupicesc si ai grija de tine si burtik Ingrid,ma bucur ca totul e bine si la tine si-ti doresc sarcina usoara (cu toate ca ai zis ca nu-i prea usoara)de acum in colo...capul sus,mai e putin si gata,ai sa uiti momentele neplacute prin care treci in timpul sarcinii.[pup] Anutzo broscutzo(asa am sa-ti zic de-acum ca ai inceput sa te misti ca o broscuta testoasa:))) multa sanatate tatului tau si refacere rapida! Cineva acolo sus va iubeste![pup] Asa,mai e cineva insarcinat si i-am urat de bine [:D]??? Pt toate celelalte pralinute,va imbratisez strans de tot si mi-e dor de voi...trebuie musai sa organizam ceva(poate la ANA) sa ne vedem in gaska mare ca deja e ceva vreme de cand nu ne-am vazut. Miha,ma bucur mult ca Moni se duce la basket...e un sport frumos si nu-ti fa griji,daca e sa cresca inalta creste si fara sa faca vre-un sport anume,daca asa e gena ei...unde face basket?la scoala? Si tu,cu atatea calatorii si destinatii care mai de care mai exotice m-ai terminat!Super,inseamna ca-i de bine!Da sper sa mai prindem si noi o portita ceva sa te scoatem la un dans ,nu?? Cat despre karaoke,eu stiti ca vin...oricand!Cel mai bine e sa alegeti voi data,cele care sunteti mai ocupate si vreti sa veniti,in functie de cum va este mai bine. virginia,voi ce mai faceti?am promis ca-ti dau detalii despre operatia lui Alex...scuze dar am uitat complet!de cand am terminat cu doctorii si spitalele nici nu ma mai gandesc la asta.Nu vrei tu mai bine sa-mi dai pe PM nr tau de tel sa te sun(mi l-a dat Carmen odata dar jur ca nu stiu ce-am facut cu el!!)?mi-e mai usor asa ca mi-e lene de mor sa scriu[:D] Asa,despre noi ce sa va spun...suntem bine acum,saptamana trecuta a fost mai grea cu Reina bolnavioara(racita),dar acum e bine.A inceput gradi si e fericita. Gata fete,va las...pupici la toata suflarea si sa ne auzim cu bine!! Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...