Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (9)


Recommended Posts

Buna fetelor,

Ginye imi pare rau prin ce ai trecut. Am avut net-ul inchis si abia l-am reconectat. Copilasii mei au 4 si 9 ani si am avut si noi ceva experiente, insa nu am avut mari probleme. De obicei ii duc la Bucuresti daca avem ceva special de facut. Sa stii ca la spitalul de infectioase sunt asistente excelente. Puiul tau e mic si nu ar fi bine sa-l plimbi pe acolo in perioada asta, insa daca mai aveti nevoie... Si de cele de la intermedica au fost super dragute. Sper sa nu mai trebuiasca sa faci analize de sange. Ai mei au avut o pb. pe la 4 luni si atunci le-au luat sange [bang]

 

Otilia sper ca v-ati revenit intre timp. Noi suntem la grupa mica si tot apare cate un virus ceva insa nu ne-am imbolnavit grav.

 

am vazut ca v-ati apucat de luat cadouri. noi mai asteptam putin sa vedem ce le dam la gradi si la scoala. probabil o sa le iau ceva caluti din aceia dfrumosi si la mandra ceva special de fetite.

 

oana sanatate multa, cristina [pup]si mihaela [pup]

 

va pupic, spuneti o rugaciune si pentru Alina.[flo]

 

[cafea]

 

Laura, Mihai, Cristian si [zana]

 

 

TOTI AVEM NEVOIE DE IERTARE!

www.despreisus.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fetelor!

Bine ai revenit Laura. ma bucur ca esti bine!

Eu sunt bine, am avut aseara un raid again cu seful meu... Nu va zic decat ca sunt iarasi cu sufeltelul in maini...

Afara vremea s- ami indreptat deci macar cand ma uit pe fereastra nu se vede gri.

Fetelor vreti sa ne intalnim la Targoviste in decembrie?

Eu vin acasa pe 16 deci dupa 17 sunt libera.

Va pupic si sa aveti o zi super tare![:)]

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lauraid="red"> nu as fi vrut sa-i fac analizele, dar am fost nevoita pt ca piciul a avut pana acum 2 op si nu i-am facut niciodata analize. I-au facut dr pana in op, dar nu f amanuntite. Vreau sa fiu eu linistita ca totul e ok. Sper sa nu mai fiu nevoita sa-i recolteze sange prea curand. Multam de vot.[pup]

 

Cristinaid="red"> daaaaaaaaaaa. Ar fi frumos sa ne intalnim in Tgv.[pup]

 

UN VOT SI PENTRU NOIid="red">

 

ginyeid="purple"> mami de [copil]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">

 

Stefanut id="blue">

Povestea nasteriiid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Flori ce probleme are puiul tau ca eu nu stiu? Imi cer scuze daca deschid o rana care a inceput sa se inchida. Cat sunt transaminazele? La copii valorile sunt mai mari decat la adulti normal. Deci nu te lua dupa ceea ce scriu aia ca normal in fisa respectiva. Mergi sa vada un medic ca eu asa imi aduc aminte ca valorile parca normale sunt mai mari la copil.[pup] si nu te speria!

Eu sunt mai bine, aseara am terminat cumparaturile de craciun. Parca nu imi vine sa cred. In weekend am sa lucrez ca am foarte mult de lucru cum al meu zurli mi-a mai pus doua chestii in carca...

Va pupic si sa aveti un weekend super!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristinaid="red"> piciul meu s-a nascut cu cheilopalatoschizis (gura de lup si bot de iepure). Am intervenit chirurgical la 3 si 11 luni pt refacere. Ceea ce e excelent e ca am dat de un dr extraordinar care a facut minuni cu puiul meu, astfel ca acum e complet refacut. O sa mai aiba ceva probleme cu dentitia si de vorbire, dar mi se par nimicuri pe langa cele 2 operatii. In legatura cu analizele, ce-i drept nu-s diferenta f mari (80 val normala, la el e 87 la transaminaza si la creatinina, val normala 0,7, la el 0,4) Numai ca mi s-a luat de dr, spitale, probleme de sanatate in general care-l vizeaza pe pitic.

Sa ai un week-end usor!

 

UN VOT SI PENTRU NOIid="red">

 

ginyeid="purple"> mami de [copil]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">

 

Stefanut id="blue">

Povestea nasteriiid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Laura bine ai revenit! Ma bucur ca sunteti ok!

 

Flori imi pare rau ca ati avut asa pb...si eu cand eram gravi cu Cri am intalnit o mamica ce avea cam 7 luni de sarcina si bebele ei avea aceeasi pb ca si voi. I-a spus medicul sa nu se alarmeze ca se va rezolva dupa ce naste. Imi era asa mila de ea, dar totusi mai bine ca i-a spus inainte de nastere de pb.

Si eu am patit la fel cu analizele...mi le-am luat a doua oara la un laborator ok. Mi-au recoltat sange destul de coagulat si au iesit niste rezultate...Offf...Sper sa nu mai fie nevoie sa mai faceti analize prea curand. Eprubetele alea au o substanta care nu permite sa se coaguleze sangele, dar conteaza cine face recoltarea...multe sunt habarniste...mi ales la capitolul kinderi.

 

Cristina si eu as vrea sa ma vad cu voi, dar ajung abia pe 23 la mama ca nu prea are zile de concediu si fara plata nu prea ii convine sa-si ia.

 

Oti, Onitza [pup]

 

Va pupam!

 

Mihaela&Cristian 25.03.2006id="blue">&Maria Eliana 19.05.2008id="red">

Cu toata dragostea!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Flori imi pare rau sa aud ca ati avut asa probleme. Eu nu m-as alarma in locul tau. Am crezut ca a avut probleme hepatice. Poate fi si de la alimentatie diferenta aceea fata de valoarea normala si ti-am spus ca la copil valoarea aceea este mai mare pentru transaminaze cel putin. Nu mai stiu cat este valoarea si nu gasesc de fel pe net.

Miha pai o sa stabilim o intalnire dupa ce esti si tu la targoviste. Am sa pun zilele astea un doodle sa vedem cand putem sa ne vedem.

Eu am lucart tot weekendul dar am facut asa de multa treaba si ma bucur.

Azi este ziua lui Roxy care este si Andreea, ah am uitat sa zic la multi ani Andreilor si Andreelor.

Va pupic si sa aveti o zi super.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina sa-ti traiasca fata! Sa fie sanatoasa si sa aiba parte de tot ce e mai bun si mai frumos pe lume! [pup] [flo] Ne-am hotarat sa-i facem un echo la ficat sa-mi iasa din cap orice tampenie. Oricum si eu inclin sa cred ca nu e nimic. [pup] La multi ani Andreelor si Andreilor! [flo] [url="http://concurs.pampers.ro/gallery_details.php?id=1034"]UN VOT SI PENTRU NOI[/url] ginye mami de [copil]Eduard Stefan (12.10.2008) [url="http://community.webshots.com/album/563666485LzSWtA?vhost=community&start=72"]Stefanut [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=128117&whichpage=17"]Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...