Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! La multi ani Ioanelor si Ionilor! Sa fiti sanatosi si tot ceea ce va doriti sa vi se implineasca. Eu fetelor sunt in vanzoleala mare - ca deobicei ... Noaptea trecuta nu am dormit aproape deloc deci acum sunt paralizata. Am fpst la sala si acum sa vad de ca ma apuc ca pana acum m-am ocupat doar de posta. Pupici! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Toate bune pe la voi? Eu sunt plina de nervi...mi-au cedat tevile si la baie si la bucatarie la baterii...la baie inclusiv o teava din perete. [bang][bang][bang] E a treia oara intr-un an de zile. Asa e cand stai cu chirie..nu stii ce instalatie este. [q] M-am saturat sa inlocuiesc tevaraie.[q] Pup fetele! [pup] Flori, mami de [copil]Eduard Stefan (12.10.2008) [url="http://community.webshots.com/album/563666485LzSWtA?vhost=community&start=72"]Stefanut [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu Flori ce bucluc! [bang] si eu am primit o veste minunata de la chiriasii mei...ca ploua in balcon...Asa ca tre sa ne strangem la punga sa punem termopan.[bang] [pup] Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Oh Flori imi parre rau sa aud asta. Cred ca este nasol sa faci atat investitie in casa altuia...[pup] Miha sper ca vei gasi pret bun. La voi nu aveti programul acela cu dublatul peretilor si cu pusul de termopane? Asa ai putea sa astept sa faca cei de la primarie. La mine ploua rau si bate vantul. a fost si foarte frig si inca este. Nu am avut o iarna asa de rea de nu mai tin minte. Va pupic si sa aveti o zi super! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Cristina....brrrrrrrrrrrrr! Mie imi pare bine ca s-a mai dus frigul. Deja nu mai imi place. S-au dus sarbatorile, asa ca dupa mine poate sa vina primavara. [:D] Eu anul asta am un stres...maaaaaaaaaaare. Tb sa dau titularizarea, poate reusesc sa ocup un post. Nush ce sa zic, ca posturi titularizabile nu prea s-au scos in oras, numai la periferia judetului. [bang][bang] Sa nu mai zic ca nu stiu cand o sa invat. Cu Edi toata ziua langa mine....nush. [alcool][alcool][alcool] Flori, mami de [copil]Eduard Stefan (12.10.2008) [url="http://community.webshots.com/album/563666485LzSWtA?vhost=community&start=72"]Stefanut [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Si eu tot cu treaba foarte multa asta este... Flori nu dispera. Cat doarme baiatul este suficient timp de studiu. Eu 2 examene pentru doctoratul din Romania si 2 refereate le-am dat cat am avut-o pe Roxy sub 2 ani. Deci se poate. Numai sa vrei. Spor la invatat si tin pumnii sa apara ceva in oras. Pup fetele si copilasiii din dotare! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...