Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (9)


Recommended Posts

Otilia stai un pic...wow! Nu stiam despre ce soc vorbesti! Dar daca leutul are deja 10 sapt...Eu intotdeauna am considerat o familie cu 3 pitici a fi cea ideala...acum ca am deja 2 si e destul de greu o consider ideala si cu 2 [:D]...Dar daca DD vrea sa ai 3...why not? Sanatosi sa fim! Onitza mai multa atentie asupra copiilor nostri...Cristi are 4 ani si nu se joaca deloc pe calculator...nu ii place...ptr ca la gradinita nu au calculatoare, nici televizoare...si nici acasa nu-l uitam pe undeva...citim povesti in fiecare seara, mergem la patinoar, la plimbare...Nu cred ca o sa se intample ceva rau daca el va creste intr-un mediu sanatos. Mai tarziu o sa-l duc si la biserica...deja se roaga la DD cand e bolnav. Fetele cu titularizari stiu cum e...mi-a povestit si mie mama...daca aveti nevoie da ajutor sa-mi spuneti...stiu pe cineva care stie pe cineva...poate gasiti ceva ok. Va pup! Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fetelor! Va invit la cafeluta, ceiut si un mic dejun cu ceea ce va doriti voi. Eu sunt bine chiar daca am lucrat tot weekendul.... Ma simt foarte obosita dar mai trebuie sa mai stau in picioare un pic... Pupici fetelor si sa aveti o zi usoara! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Multumim de tratatie Cristina. Ioana, hai vino la apel si pe aici. Am citit vesti bune la odisee in legatura cu ecografia. Flori, sper ca nu te-ai suparat ca am vazut putin diferit situatia cu dosarul. Asa-s eu sincera si dupa aceea mi-am dat seama ca tu esti o persoana sensibila si poate nu ti-a cazut bine [bang]. Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia nu m-am suparat. Ce ma supara f mult este sistemul. Si ma supara ca exista parinti care recurg la asa ceva (cum mi-ai zis de cazul acelei individe).Dar, din pacate, realitatea este ca din cand in cand tb sa prestezi ca sa obtii ceva, chiar daca este vorba despre dreptul tau. Am detaliat mai mult la noi la scutece. [pup] Eu azi sunt cu capsa pusa. Nu-mi intra numeni in voie. Nush ce am. [bang][bang][bang] Pup fetele! Flori, mami de [copil]Eduard Stefan (12.10.2008) [url="http://community.webshots.com/album/563666485LzSWtA?vhost=community&start=72"]Stefanut [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Onitza multumesc! [pup] Ca sa scap de stare nasoala mi-am varsat nervii in bucatarie: am gatit - tocana de leguem cu carne de vita, perisoare din piept de pui in sos de rosii si supa de rosii. [alcool][alcool][alcool] Cine face un capitol nou? [:D] Flori, mami de [copil]Eduard Stefan (12.10.2008) [url="http://community.webshots.com/album/563666485LzSWtA?vhost=community&start=72"]Stefanut [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! In urma discutiilor purtate cu doua prieene am decis sa ma reprofilez din toamna; nu o sa mai fiu dna invatatoare, ci dna educatoare. [:D] La noi in judet se desfiinteaza 43 de scoli, 45 intra in restrangere de activitate asa ca.... Pe la voi toate bune? Mie incepe sa-mi revina buna dispozitie. [pk][pk][pk][pk][pk] Pup gasca! [pup] Flori, mami de [copil]Eduard Stefan (12.10.2008) [url="http://community.webshots.com/album/563666485LzSWtA?vhost=community&start=72"]Stefanut [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Bravo Flori, uite ce frumos a rasarit soarele pe strada ta. Banuiesc ca "doamna educatoare" o sa-l ia pe stefanut in grupa dansei. Nu? Pfoai ce rasfat pe baiat si ce control absolut o sa aibe mami. Ioana cum esti astazi? Si tot uit sa intreb, a scapat Paul de bubita din talpa? Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Intru decat rapid asa ca sa va zic ca sunt bine, ca prezentarea de ieri a iesit bine. Eu az\i sunt cu capsa pusa ca si Flori acum cateva zile. Eu nu am nici macar pentru cine sa gatesc si nici timp pentru asta nu am.... Flori ce bine te-ai gandit tu sa fi educatoare. Va pupic si sa aveti o zi superba! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Otilia [pup] o sa-l iau cu mine la gradi. As putea sa-l las cu soacra-mea, dar daca pot sa-l iau cu mine e tocmai bine pt el. Incepem socializarea mai devreme. [:D] Onitza baga un pup si la Cristina, poate functioneaza si la ea. [pup] Cristina felicitari pt prezentarea reusita! [flo] [pup] Flori, mami de [copil]Eduard Stefan (12.10.2008) [url="http://community.webshots.com/album/563666485LzSWtA?vhost=community&start=72"]Stefanut [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...