Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 19


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Corry ce ma bucur sa dea DD sa ai asa sarcina usoara pana la intalnirea cu bebeii tai scumpi si dragi, chiar ca ar fi tare sa ai 2 fetite pentru baieteii Mirelei. Corry drumul meu este inca lung si greu stii si tu ca doar ai trecut prin aceleasi etape. Cu DD inainte. Speranta si ne auzim luni, spor la injectat sunt sigura ca o sa reusesti. [pup][pup][pup] _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor tocmai ce am ajuns si eu acasa mi-am facut menopurul si am papat. Mi-ati placut toate astazi si frumoase si curajoase la canemar mai adaug si o doza de optimism ea e cea mai optimista si asta e cea mai buna atitudine. Sa stiti ca sunt mult mai increzatoare de cand vorbesc cu voi data trecuta cand m-am dus la procedura am zis de cand am plecat de acasa ca nu o sa reusesc insa de data asta e altceva de ce nu stiu. Speranta sa sti ca si eu ma confrunt cu problema injectatului nu stiu cum sa-mi fac pregnilul singura si unde trebuie facut ,culmea este ca trebuie sa-l fac sambata la 12 noaptea pe cine gasesc eu la ora aia? trebuie sa ma descurc singura cine e facut sa-mi spuna si mie pls. Rica ai o gramada de foliculi sunt curioasa cati o sa mai faci pana la fiv. babyblue sa dea domnul sa vin cu 2 liniute . alexa hai cu beta mare sa ne molipsim toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Altesa pai cum sa nu reusesti cu asa rezultate, endometru&foliculi. Pregnyl-ul se face intramuscular si iti recomand camera de garda de la cel mai apropiat spital.[pup] _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am ajuns si eu acasa si ma oregatesc sa mananc ceva, da am zis sa mai dau un ochi pe la voi [:D] Cory lasa ca poate o sa ne adunam intr-o zi toate si ne vom cunoaste [flo] Altesa , daca ai pe cineva care stie sa faca injectii poti apela, stiu si eu, mie mi-a facut pregnilul o cunostiinta si tot asa pe la 12 noaptea. Speranta sa ne anunti daca ai reusit cu injectiile maine [pk] Alexa asteptam vesti bune de la tine[batetoba][bb] [pup] la toate fetele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...