Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 19


Recommended Posts

rica, nu pricep, de ce iei tu anticonceptionale pt perioada de sustinere a sarcinii? nu e suf progesteron simplu? cine ti-a recomandat, albu? _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [gravi] 7+ Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....[ruga] 2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010- Dr. Albu Dragos, AMH=0,4, ovarectomie stanga, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv. ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetelor, Va doresc tuturor un an in care in sfarsit sa devenim mamici[pk] Rica si Speranta voi fi si eu vineri dimineata la prima eco la 7,30. Ca si voi sunt in carti luna asta pentru FIV 3 care sper sa fie reusit. FIV 2 a fost tot la Albu si a reusit dar s-a oprit din evolutie la 10 sapt, asa ca de data asta sper sa fim mai norocosi. Eu am inceput inhibarea de pe 3 si de pe 12 adaug menopur si clexane. Pupici tuturor!!![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...