Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 19


Recommended Posts

Cory eu multa vreme am citit forumul fara sa scriu si informatiile mi-au fost de ajutor, asa ca acum daca tot m-am hotarat sa scriu nu vad de ce sa nu spun tot , poate ceva va ajuta o alta persoana in aceeasi situatie[flo] Eu una nu am avut nici un simptom real, oprirea din evolutie am descoperit-o la eco si sarcina a trebuit chiuretata pt ca nu s-a desprins de la sine... Daca privesc in urma simptone daca se pot numi asa, de care am citit si de la o alta fata care scrie la trombofilii - ma trezeam noaptea transpirata, ceva ciudat la mine ca nu mi se intampla de fel...A fost exact in 2,3 zile cant s-a intamplat problema[q] Alte simptome nu au fost...[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna seara fetelor. corry, eu sunt bine mersi. greata f rar si f subtila, ca sa zic asa, nu vomit deloc. uneori mi-e si frica ca s-a intamplat ceva. stau cu frica n san, ca n-am simptome....sanii cand mai moi, cand mai tari, cand sensibili, cand nu, dupa cum au chef. n-am dureri sau altceva. de fapt, uneori nici nu ma simt gravida. sper sa nu fie de rau.... fetelor va tin pumnii cu fiv-ul, curaj si eu sunt alaturi de voi!! _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [gravi] 7+ Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....[ruga] 2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010- Dr. Albu Dragos, AMH=0,4, ovarectomie stanga, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv. ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Eu inca beau capucino dimineata, asa de placere...Oricum am tensiunea mica asa ca nu strica[:D] Rica , deci clexanul se face tot dimineata? Asta chiar nu eram sigura , dar ma interesam eu... Speranta dar tu ce tratament ai, nu ai inceput inhibarea inca? Ai procedura scurta sau cum, ca inteleg ca punctia si transferul sunt la fel ca ale mele? [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camemar pana in ET clexane il fac dimineata ca sa nu fac seara 3 inj, dar dupa ET o sa il fac seara. Ca sa ne recunoastem maine o sa port o geaca alba, par saten spre blond si o sa fim 2 si eu si sotul si am 41 de aniiiiiii. Deci nu o sa fiu greu de identificat, deci sa va uitati dupa o babuta .[bang][bang] _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...