Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Deci ca sa intelegeti ...copiii mei nu manaca piure, cartofii in nici un fel, fasole verde, boabe, carne de nici un fel, sunca, branza - nimic, paste vor numai goale, fierte si atat, fara pic de sos sau branza pe ele [bang], inainte mancau snitzele - acum nu mai vor nici de astea, pizza numai plain, nici un pic de salam sau altceva pe ea .. e dezastru. Poate ar trebui sa ii duc la doctor ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, scriu aci ideea mea. Le pui in fata mancarea, nu vor, iei mancarea, zici calm [:D] sorry asta e de mancare azi (ca la customer service apropos de articolul Andradei), fara sa le dai una dupa ceafa [:D]. Iei mancarea. Plang. Pui mancarea la loc, asta e de mancare. Cer biscuiti whatever, nu se poate, uite mancarea. Nu vreti, nu va e foame, iau mancarea. Cand o sa va fie foame o sa mancati. Cred eu ca dc nu cedezi tu la plansete si le pui in fata paste fierte si chicken nuggets pt ca ei zbiara ca nu le place, o sa cedeze ei si o sa manance.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, Andreea a dat MAP testul si anul asta si anul trecut, dar ea e abia in clasa a 3a asa ca mai degraba am sa profit eu de experientza ta decit tu de a mea :0) Rezultatele am sa le aflu abia pe 28 ca atunci e sedintza cu parintii...Oricum, pana una alta am primit saptamana trecuta scrisoare de la principal ca o muta la mate la o clasa mai avansata. O sa faca o ora in fiecare zi cu alta profesoara decit cea de la clasa. Sper sa fie de bine :0) Anca, Andreea (8 ani) si Monica (3 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...