Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

La capitolul carut, Eric e "premiant" cred. In 3 ani a stat in carut cred ca adunate vreo 4-5 ore. NICIODATA nu i-a placut in carut, avea tepi.[:D] Ramona exista chinese school? Zi-mi si mie mai mult please. Carmen & Ericutz (15.06.2004) [url="http://dianadumitru.netfirms.com/ "] Ajutati-o pe Diana![/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 "] Povestea nasterii![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Din ciclul fiecare cu butucul lui: fetelor dau de baut: [cheers][cheers] - am primit GC.. iuhuu!!! [:D] E super ca acum am si eu SSN si pot sa lucrez(nu ca m-as grabi..[:)]) si pot sa aplic la burse si.. am scapat de stresul cu cozile la ambasada pentru pus viza in pasaport.[asia][pk] Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami felicitari, chiar ca e cazul sa dai de baut! Daca nu sunt indiscreta, voi ati aplicat prin H1? Cat a durat procesul. La Luc s-a intepenit undeva pe drum:(( la Labor Certificate. [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"] Baby Gator [/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos![flo] Miere da asa e, sosu' avea H1 eu aveam H4. Daca tin eu minte bine am inceput procesul cam acum 18 luni; si la noi labor certification a durat cel mai mult, restul actelor le-am trimis pe la sfarsitul lui iulie anul asta. Tinem pumnii sa rezolvati cat mai repede si voi, adica Luc ca tu esti deja ok. Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami felicitari!!! Beau si eu mai pe seara un vin fiert in cinstea ta! Plus ca ma si incalzesc...Raportez 43F pe aici, am avut si o zi cu zapada! Monica a testat deja cu sania dealul din spatele casei si a zis ca e in regula [alcool]. Ramona baga aici scorurile sau trimitemi-le te rog pe pm. Abia astept sa vad ce o sa imi zica la sedintza cu parintii...Deh, scoala noua, profesoara noua...Pentru noi zic. Anca, Andreea (8 ani) si Monica (4 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare la fetele cu copii pianisti! Andreea a inceput lectii de pian de vreo 2 luni si se pare ca ii place asa ca acum trebuie sa ii luam un pian. Pana acum a exersat pe un keyboard ametit pe care ni l-a dat o prietena si la cit de chinuita e cu keyboard-ul ala sunt uimita ca mai vrea sa invete si face progrese. Voi ce fel de piane aveti? Acustic, digital? Pe mine ma batea gindul sa iau unul digital dar modelele mai performante sunt tare scumpe...Am vazut o multime de upright acoustic pe craigslist, ieftine, dar tare vechi. Printre astea acustice care sunt mai bune si de care sa ma feresc? Profesoara ei nu s-a aratat foarte dispusa sa sugereze brands sau sa dea multe idei...A zis numai ca imi da nume de tuner cind ma hotarasc la ceva. Anca, Andreea (8 ani) si Monica (4 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa dau si eu cu semnatura pe aici ... Fetele, a vazut cineva Top Chef aseaera - super, super proba aia cu legatul la ochi - un fel de maraton culinar ...mie imi place de fratii aia doi, mai ales de ala mai "mild" - e foarte dragut si calm si vreau ca el sa iasa. [:D] Se mai uita cineva la asta ? In seara asta stati "tun" - este Project Runaway ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...