Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nu pot sa cred...finalul


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui LaLa_20
JMONI [pup][flo]...am ramas fara laptop(s-a stricat)...si acum am mai greu accest la internet,in plus incerc sa petrec cat mai mult timp cu Bia...se intrevede un job la orizont...si in cazul asta o sa o vad pe Bia destul de rar la o saptamana ,doua chiar...asa ca incerc sa profit cat inca pot...DAR...marti va fi a 3 a infatisare la proces...infatisare la care sper din suflet sa audiem martorii si sa ne judecam...ca daca ma mai amana inca o data cu cine stie ce tertipluri nu stiu ce-i fac...Alfel suntem bine si eu si iubita mea...greul a trecut...au trecut 4 luni...care sincer nu stiu cand s-au scurs...mai am doar nevoie sa se pronunte o data divortul ca sa ma simt linistita pe deplin...Asa ca doamne ajuta sa ajungem o data la final...si in curand sa pot povestii si de lucrurile frumoase din viata mea si a iubitei mele...Promit sa revin cu noutati marti dupa amiaza...
align="right" id="quote2">lala mabucur mult de vestea cu jobul,sper sa reusesti,chiar daca inseamna s-=o ai pe Bia departe,o sa vezi ca incet incet o sa gasesti si solutii pt a o aduce langa tine!iti tin pumnii marti,o sa astept vesti,sper sa terminati odata!va pupam!MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)id="size1">id="red">POZE SI FILME ROBERTce mare am crescut!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bomba...viitorul ex vrea divort din culpa comuna fara motivare... Ce am eu de castigat?siguranta ca maine se termina si custodia Biancai...oare? Ce cere el?Retragerea celor doua plangeri penale pe care le-am facut si un program de vizitare cam exagerat:de 2 ori pe saptamana si un weekend sa iasa in oras cu fata.Toate astea in prezenta mea,ca altfel nici nu se discuta. Acuma va rog ceva sfaturi ce sa fac...avocatul meu zice ca oricum chiar daca mai dureaza tot v-oi divorta si in plus el nu ar primi program de vizitare ca nu a cerut... Eu vreau doar sa se termine cat mai repede si alegerile facute sa fie strict in interesul iubitei mele...totusi conditiile crerute de el mi se par exagerate... PLS HELP!!!CE FAC?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LaLa_20
Bomba...viitorul ex vrea divort din culpa comuna fara motivare...Ce am eu de castigat?siguranta ca maine se termina si custodia Biancai...oare?Ce cere el?Retragerea celor doua plangeri penale pe care le-am facut si un program de vizitare cam exagerat:de 2 ori pe saptamana si un weekend sa iasa in oras cu fata.Toate astea in prezenta mea,ca altfel nici nu se discuta.Acuma va rog ceva sfaturi ce sa fac...avocatul meu zice ca oricum chiar daca mai dureaza tot v-oi divorta si in plus el nu ar primi program de vizitare ca nu a cerut...Eu vreau doar sa se termine cat mai repede si alegerile facute sa fie strict in interesul iubitei mele...totusi conditiile crerute de el mi se par exagerate...PLS HELP!!!CE FAC?
align="right" id="quote2">in niciun caz lala! oricum nu cred ca ar veni el atat de des s-o vada pe Bia,dar eu n-as accepta sub nici o forma!foarte mult nu va putea s-o lungeasca cu divortul,asa ca zic ca nu ai nici un motiv sa cazi la invoiala mai ales ca ai toti asii in maneca,dovezi,certificate medico-legale,inregistrarile video..si parerea mea e si ca ai da dovada de slabiciune in fata lui daca ai accepta,plus ca e aberant sa accepti culpa comuna la cate ai indurat din cauza lui.multa bafta maine,tine-te pe pozitii!MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)id="size1">id="red">POZE SI FILME ROBERTce mare am crescut!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de raspunsuri...asa e as da dovada de slabiciune...si oricum simt ca nu as vrea sa renunt la plangerile penale...o merita...nu sunt razbunatoare de fel...da cu el e altceva...simt ca as regreta daca as retrege plangerile...si oricum nu e genul de tata pe care Bia sa-l necesite si atat de des in viata ei...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vesti destul de bune...nu chiar cum as fi vrut eu da e bine si asa...

S-a mai dat un termen...dar se pare k la termenu asta ne v-om judeca...

La termenul asta au fost audiati martorii in sfarsit...dar si asta datorita mie ca am reusit sa-l enervez pe ex...care avea de gand sa plece,dar datorita faptului ca l-am enervat atat de tare a mai chemat inca un martor si a intrat in sala...Evident ca al 3 lea martor nu avea cum sa fie audit din moment ce nu fusese citat.

Pe hol am stat de vorba si cu avocata lui,a incercat ea sa ma ameteasca cu programul de vizitare,dar nu a reusit...[:)]

Martorii lui au fost de coma...ar fi atat de mult de povestit...dar in mare declaratiile lor s-au batut cap in cap:unul a zis ca tatal se ocupa exclusiv de copil-celalt ca eu ma ocupam de copil,unul a zis ca ex nu avea probleme cu alcopul-celalalt ca se pilea destul de des,unul ca ne intelegeam foarte bine-celalalt ca ne certam foarte des dar eu provocam certurie...ect au mintit in ultimul hal,declaratiile lor au fost in contradictoriu cu ce ale martorilor mei...dar inscrisurile depuse de mine dupa audierea martorilor au dovedit care e adevarul...

Intreg procesul a fost un mare circ,au ras toti cei prezenti in sala de la oamenii prezenti la avocati si inclusiv judecator...de ce au putut spune martorii lui si de limbajul de strada folosit de acestia..

Dar pentru ca ex nu a binevoit sa aduca o dovada a veniturilor lui(adeverinta de somaj)...a trebuit sa faca tribunalul o adresa catre fortele de munca si asa am mai primit inca un termen...acuma daca adeverinta ajunge in timp util la tribunal pe 16 martie ne v-om judeca...Doamne ajuta!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

lala Doamne ajuta! sa se termine odata procesul, sa va linistiti si voi, sa scapati de acest individ definitiv!

 

tin pumnii stransi si fii tare mami!!

 

Elena, mami de [zana] Eva Maria (14.01.2008) si [bebic] Anna Sophia (04.10.2009)

[foto] Evaid="red">id="size2">

[foto] Annaid="red">id="size2">

[papica] papa bunid="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lala,ma bucur ca a decurs bine infatisarea...e doar o chestiune de timp pana se va termina totul! sa fi tare in continuare!de job ce se mai aude? MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008) [url="http://community.webshots.com/user/jelimoni"]POZE SI FILME ROBERT[/url] [url="http://m1.lilypie.com/llWKp2.png"]ce mare am crescut!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...