Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nu pot sa cred...finalul


Recommended Posts

Lala Doamne prin cate ai putut sa treci... [q] E groaznic cum politia de la noi poate sa fie atat de inapoiata... Insa tu nu trebuie sa renunti tocmai acum. Gandeste-te ca la final tu si puiul tau veti fi linistite si Doamne ajuta scapate de psihopatul ala de om. Cum mai zicea si cineva eu cred ca cel mai bine ar fi sa iti duci fetita la un psiholog, pt. a fi convinsa ca nu ramane cu traume si atunci cand iesiti din casa incerca sa mai ai alaturi pe cineva.

Eu va tin pumnii pt. scapa cat mai curand din acest cosmar.[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aoleoo, nu-mi vine sa cred ce am citit...am izbucnit de nervi si am tras cateva cuvinte cu necuratul si de restul in fata cator-va colegi de servici...

1 NU MAI STATI SINGURE, IAR CAND AI TREABA NU LASA FETITA ACASA MAI BINE IEI PE MAMA TA SI O DUCI LA O PRIETENA CU FETITA

2 DACA POLITIA NU FACE NIMIC, LE FACI PLANGERE PE SIT-UL www.politiaromana.ro ai acolo formular si numar de telefon, foarte important retine numele agentilor de politie cu care discuti si unitatea de politie unde sunt ei si pe unde mergi...Eu am dat 2 politisti afara din serviciu numai cu un email pe acel sit plus de asta sunt cunoscuta ca oaia neagra cand e vorba de politistii din cartier..daca nu vin atunci cand sunt chemati stiu ce le asteapta...

3 PLANGERE DIRECT LA PARCHET(cum a mai scris cineva), toate actele le depui tu si nu uita numar de inregistrare si inca ceva NU DEPUNE ORIGINALELE NICAIERI.

4.MERGI CU FETITA LA PSIHOLOG URGENT..NU ASTEPTA CA MINE...

5.CURAJ CA ESTI PUTERNICA..ESTI PRINTRE PUTINELE FEMEI CARE AU CURAJ SA FACA PASUL DECISIV SI SA NU MAI ACCEPTE VIOLENTA DE NICI UN FEL

6. EU SI COLEGII DE LA O FIRMA PROTECTIE SI PAZA DOLJ SUNTEM ALATURI DE VOI.

 

Daca vrei sa vorbim lasa-mi un pm sau scrie-mi la adresa elenamarcu79@yahoo.com

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult de sustinere...

Dar se pare ca vestile rele continua sa vina si eu sunt la capatul puterilor...[q]

Asta am primit rezolvarea primei plangeri penale,ce care am facut-o in noaptea in care m-a dat afara din casa...[bang]...Si datorita faptului ca invinuitul a avut o,citez "atitudine sincera" si nu avea antecedente penale nu a primit decat o AMENDA ADMINISTRATIVA de 400 lei si obligarea la plata cheltuielilor judiciare in valoare de 100 lei.Si evident ca eu cand am intrebat in ianuarie daca este sub urmarire penala mi-au zis ca nu,dar el din 26 oct 2009 a fost pus sub urmarire penala si scos de sub urmarirea penala incepand cu data de 29 ian 2010....Daca aici nu e vorba de nedreptate eu nu mai zic nimic...

Aveam ceva planuri de viitor sa ma indepartez ceva mai mult de indivit...si astazi au picat si acelea cel putin pt urmatoarele 5 luni...totusi in acelasi oras cu el nu v-oi locui...

Pentru maine m-am pregatit sufleteste si m-am obisnuit cu ideea ca nu va fi ultimul termen...

Sunt la capatul puterilor,dar sigur maine cand v-oi vedea zabetul printesei mele v-oi capata noi forte...

V-oi lupta cu toata forta mea ca bruta asta sa nu se mai apropie de copilul meu...

[pup][flo]...pentru toate fetele care mi-au scris si revin maine seara cu vesti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lala[pup] sa-ti ajute Dumnezeu maine! Poate totusi va fi ultimul termen! Sper sa-ti iasa totul cum vrei, inclusiv planurile de a locui cat mai departe de el!

Va pup cu drag si astept cu mare nerabdare vesti!id="green">

 

[ruga]

Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria id="red"> id="size3">

Nasterea minunii Thea Maria id="red"> (3.01.2008) ,

Filmulete id="green">

La Mare - sept '09 id="blue">

Poze din Egiptid="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A FOST ULTIMUL TEMEN !!!GATA!!!

Maine mi-a promis avocatul ca suna la tribunal sa afle ce va scrie in hotarare si ma anunta...Abia astept...Totusi sunt cu picioarele pe pamant...nu se stie inca care e hotararea,va mai dura pana va fi definitiva,poate oricand sa faca recurs sau sa deschida proces pentru reincredintarea Biancai sau pentru ca sa ceara program de vizita...Dar pe deoparte sper sa se potoleasca...

A venit astazi mult mai tarziu de cat am venit eu,era tot un zambet...dar eu nu i-am aruncat nici macar o privire(nu merita nici macar atat),am stat numai in preaajma parintilor mei ca sa nu-i dau prilej sa ma abordeze...iar el a plecat cu fix 10 minute inainte sa se strige dosarul...Dar am intrat in sala si a fost reprezentat de avocata lui...Si desi sosise adresa de la AFC...figura fara venit si ne temeam ca urmeaza o noua adresa cate fortele de munca care sa ateste ca el e in somaj defapt...instanta a dispus sa ramana in pronuntare...

Am cerut desfacerea casatoriei,incredintarea copilului,pensie alimentara,revenirea la numele anterior (nici nu era acolo ca sa-mi dea incuviintarea sa pastrez numele lui si oricum hotarasem ca e mai bine sa revin la numele anterior casatoriei).

Avocata lui a insistat sa nu se desfaca casatorie si daca totusi se va desface sa se desfaca din culpa comuna...Replica avocatului meu a fost ca eu nu au probat in nici un fel culpa mea,doar cu martorii...

A si avocata a mai insistat pe faptul ca paratul nu a cerut nici custodia si nici program de vizitare...mi se pare cam suspect,cred ca planuiesc ei ceva...

Ma rog,eu abia astept sa vad ce se va nota in condica (adica ce se va scrie in hotarare)...o sa vin sa anunt...

Mi s-a luat o piatra de pe suflet...

[pup][pup][pup][flo][flo][flo]

P.S.:De baut dau cand o fi hotararea definitiva si irevocabila...[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...