Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nu pot sa cred...finalul


Recommended Posts

Lala, exista o solutie in caz de decizie nefavorabila, dar trebuie sa ai nervi de otel si un avocat excelent - stramutarea dosarului in alta jurisdictie, pe motiv ca la judecatoria asta exista relatii personale (mama) si de interese care pot impiedica desfasurarea procesului cu obiectivitate. tergiversarea cu actele este o dovada. poti, de asemenea, dovedi ca mama lui a lucrat acolo. nu ma pricep la mai mult, discuta cu un avocat bun-bun. in ultima instanta, exista curtea de apel din bucuresti. din amintirile mele...s-ar putea sa gresesc in detalii, dar ideea e de stramutare si de apel la o instanta superioara. intreaba-ti avocata daca poti deschide tu proces de decadere din drepturile parintesti. [pup]

 

abdominabilaid="size1">id="purple">

 

reclama mascataid="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lala nu stiu daca se transmit felicitari in cazul divortului insa in cazul tau chiar imi permit sa iti spun din suflet felicitari ca ai scapat de el.

 

Daca filmuletele de pe youtube au fost acceptate in instanta cred ca poti incepoe demersuri de decadere din drepturi in baza lor.

 

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Avocatul nu m-a sunat...deci nu stiu solutia...astept mai intai sa aflu care e solutia...si apoi vad daca mai fac ceva sau daca nu...Deci daca are tupeu sa faca recurs,sau sa deschida alt proces pentru program de vizitare...deschid si eu inca doua unul pentru decaderea din drepturi si unul pentru partaj...daca e baiat destept ma lasa in pace si uita de existenta mea si a copilului...dar daca nu uita vede el atunci ce il asteapta...zic eu ca asa e cel mai bine.

Luna da chiar poti sa spui felicitari in cazul asta si iti si multumesc pt ele...

[flo][flo][flo]...pentru toate fetele care au fost langa mine cu un gand bun sau cu o mustrare...va anunt cand aflu solutia,dar cred ca abia maine ...[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lala, poti vedea aici: http://portal.just.ro/ daca s-a dat vreo solutie la dosarul tau. De obicei publica in vreo 2 zile de la proces. Alegi judetul/localitatea unde a avut loc procesul, apoi Dosare din dreapta si cauti dupa nume sau dupa numarul dosarului.

 

Diana si [copil] Mircea (2.01.2004)

 

Bebelusi de ian-feb 2004

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

lala ma bucur tare pentru tine! ai scapat de acel animal din viata ta definitiv! sper sa nu faca recurs si sa iti vezi linistita de viata ta alturi de bia! va pup cu mare drag!

 

Elena, mami de [zana] Eva Maria (14.01.2008) si [bebic] Anna Sophia (04.10.2009)

[foto] Evaid="red">id="size2">

[foto] Annaid="red">id="size2">

[papica] papa bunid="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elle...[pup] si noi pe tine si printesele tale...

Diana stiam si eu de site,multumesc...dar se pare ca la tribunal se fac niste lucrari(renovari) si se muta din birou in birou,nu stiu de dosare...iar avocatul meu nu a putut afla nimic,deci nici pe net nu s-a afisat inca nimic... abia saptamana viitoare pot afla ceva...E bine totusi ca eu sunt linistita,oricum teoretic hotararea ar trebui sa-mi fie favorabila si daca nu pot sa fac recurs...[:D]

 

 

__________

Cea mai optimista mamica!id="pink">

Laura[mamica] de [zana] Bianca Mihaela(15.12.2007)

Poze[foto]

Povestea nasterii

 

In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!id="red"> id="Comic Sans MS">

E o nebunie sa urasti toti trandafirii,doar pentru ca te-a intepat un spin.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pk]S-a afisat pe net si zice: admite cererea...solutionare...am sunat avocatul si zice ca daca scrie adimite cererea,teoretic inseamna ca s-a admis cererea mea de divort cu toate subpunctele...deci e de bine.Eu astept totusi sa vad cu ochii mei...[:-@]

 

__________

Cea mai optimista mamica!id="pink">

Laura[mamica] de [zana] Bianca Mihaela(15.12.2007)

Poze[foto]

Povestea nasterii

 

In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!id="red"> id="Comic Sans MS">

E o nebunie sa urasti toti trandafirii,doar pentru ca te-a intepat un spin.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...