Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Apropo... sunt insurat!


Recommended Posts

orice femeie se simte "ciugulita" cand este ca un magnet pt barbati, indiferent daca sunt casatoriti sau nu... tipul asta este tanar, probabil s-a castorit inainte sa stie ce vrea si cum ce se mananca... Nu te baga, nu merita efortul! „Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.”Gandhi www.de-azi.ro inspiratie, dragoste, putere ... pentru cine crede ca nu mai poate. http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI quod me nutrit me destruit http://community.webshots.com/user/Deusphoto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

O sa incerc sa va raspund tuturor celor care s-au deranjat sa scrie aici [flo] Nu, nu l-am bagat in seama, m-a sunat de cateva ori si mi-a dat niste sms-uri, dar le-am ignorat si sper ca a inteles mesajul. Intr-adevar am avut noroc ca mi-a zis macar de la inceput. Poza am gasit-o cum a zis Deianira [:I] Nu ma tenteaza barbatii insurati, culmea e ca acum vreo 2 luni am avut o cunostinta intr-o situatie delicata. Se indragostise lulea de un coleg de servici, insurat. Si de nu il compatimea pe "saracul": ca nevasta-sa e nebuna, ca doar ii da directive, ca nu face mancare, ca ii da copilului mancare doar de la mcdonald's, ca nu poate divorta ca sotia se va razbuna pe copil, ca il chinuie si il tine numai pe drumuri la cumparaturi si ca ea sta numai in casa, ca vai si vai. Asta pana "nefericitul" s-a decis brusc ca doreste sa se impace cu "nebuna". Si primul lucru care i l-am zis a fost ca o abureste, ca nici un barbat normal la cap nu ar mai sta insurat in asemenea conditii. Ma rog abureli, si incep sa cred din ce in ce mai putin in barbati :( Si da, mi-as fi dorit sa ne mai intalnim, daca nu ar fi fost insurat. Nu pot sa mint ca nu m-a atras, dar in conditiile de fata, e degeaba. Dulcetica [:D] Oricum mi-a cam dat de gandit situatia, fiindca in cazul in care nu imi zicea, si se infiripa ceva intre noi, chiar nu stiu ce as fi facut in momentul in care as fi aflat... Si da, barbatii sunt datori sa incerce, dar nu cred ca mai are datoria asta odata ce a trecut pe la oficiul starii civile. Cel putin asa visez eu [bang] Ca sa nu se inteleaga gresit, nu ma vad in postura de amanta, odata fiindca m-as gandi la o sotie acasa (ca o persoana pe care o ranesc in mod direct si care nu mi-a gresit cu nimic) si in al doilea rand, m-as gandi la mine ca sotie si cum ar fi pt mine situatia. Pur si simplu eram intr-o situatie noua si destul de inedita pentru mine, si simteam nevoia sa aud niste sfaturi din afara Si va multumesc, eu ma asteptam sa primesc bobarnace [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...