Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bb Gabriele e Inger .


szivarvany

Recommended Posts

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[q][q]cata durere...nu imi pot stapani lacrimile...[q][q][q]nu stiu ce sa iti scriu ...nimic nu ar avea sens...sper sa aveti puterea sa treceti peste [pup]

 


Mami si 2 printi iubiti: [cavaler]DAVID(24 sept 2008) si [bebic]STEFAN(24 sept 2010)id="blue">id="Comic Sans MS">


HAINUTE 0-4ANI SUPER PRETURIid="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Petro, nu ma pot opri din plans...stiu ca ar trebui sa te incurajez cumva dar ce cuvinte oare iti mai pot alina vreodata aceasta durere nu stiu...

Sa lupti in continuare pt Silviuta. Ori de cate ori te apuca din nou greul, disperarea, sa te uiti la ea, vei gasi puterea sa mergi mai departe.

Ingerasul Gabriele va trai mereu in inimile voastre.

Te pup draga mea, sa va dea Dumnezeu sanatate! [pup]

 

--------------------

 

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jacksonid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Petro, am plans citind prin ce ati trecut, tare greu trebuie sa fi fost...ooof. Stiu cat v-ati dorit copilul, am citit cu placere de fiecare data cand scriai pe blog despre burtica, despre Silvia care il astepta cu atata drag...nu cred ca exista cuvinte care sa va aline durerea, doar timpul le va estompa, caci de sters nu are cum...Te imbratisez cu drag, sa stii ca m-am gandit de multe ori la voi dupa ce ai scris pe blog de problemele lui Gabrielle, nu ma asteptam insa la asa un deznodamant. Am citit ulterior cazuri fericite de copii si adulti cu Charge, ce trist ca la voi nu a fost asa...Te pup tare.[flo]

 

fii alaturi de Mihaitaid="Book Antiqua">id="maroon">id="size4">

 

vid="red">oid="purple">rid="blue">bid="maroon">e id="teal"> did="green">eid="purple"> cid="navy">oid="red">pid="orange">iid="limegreen">lid="blue">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">id="size2">

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...