Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bb Gabriele e Inger .


szivarvany

Recommended Posts

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

SUNTEM ALATURI DE TINE, BRAMBU

BUNUL NE INCEARCA CREDINTA

[pup]

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

bebelinul meu scump

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

Florin 18 ani [jamaica] si [gravired]+33[baietel] Matei Ioachim

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of, draga Petro... imi pare atat de rau.. condoleante si putere, sa treci peste toate ptr puiul mic din burtica![pup]

acum insa, plangi, descarca-te, e ok s-o faci, asa cum simti...sunt alaturi de tine si te imbratisez strans[grup]

 

Iubirea meaid="limegreen">[9cer] Mufarin, bandit micid="limegreen">[hot]

... si iubirea a doua e pe drum[gravi]

id="green">

 

Life is to precious to worry about stupid Shit!id="teal">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

brambuid="size3">id="green"> sincere condoleante!

Cuvintele sunt de prisos in astfel de momente.

Imi pare nespus de rau ca treci prin asa momente grele!

Dar ai intr-adevar 2 ingeri care te vor veghea pe tine si pe cei dragi tie .

Dumnezeu nu te-a uitat si nu si-a intors fata de la tine. Asa gandim majoritatea cand se intampla tragedii in familie. Ai sa vezi ca pana la urma va fi si soare pe strada ta. Fetita ta se va naste cu bine si va fi sanatoasa si frumoasa. Eu cred ca aici s-au incheiat tragediile din viata ta pentru multi ani de acum incolo!

 

Te pup si te imbratisez cu mult drag![pup][pup][pup]

 

[gravi]+33 [fetita] Ioana Teodora

mami de [bonjovi] Iustin 09/04/2009

 

 

bobitza mea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf Doamne,nici nu stiu ce sa spun...2 pierderi asa de mari intr-un an...nu am trecut niciodata prin asa ceva,si nici nu vreau sa trec vreodata.Nu stiu de ce Dumnezeu permite sa se intample astfel de lucruri in viata oamenilor...vreau sa cred ca sunt incercari...dar de ce ii incearca pe unii mai mult,pe altii mai putin???Se spune ca Dumnezeu iti da atata cat poti duce...dar cati poti duce???

Incearca sa nu-ti pierzi credinta,roaga-te pentru sufletul ei,si ca Dumnezeu sa va aline suferinta.Incearca daca poti sa fi tare pentru fetita ce e in burtica ta.Nu-ti fie frica de momentul nasteriiVa fi bine.Si daca iti va fi mai usor,fa cezariana.Important e sa-ti fie tie bine.

Offf,Doamne ajuta sa treci peste acesata nenorocire.Fi tare pentru fetitele tale!Suntem alaturi de tine!!!

 

Ramonel,mami de [aerob] Beaid="red">(08.11.2007) si bebe Raul Gabriel(13.06.2011)


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

tratament aspenter 1/zi,femibion 1/zi,acifol 1/zi,magneB6 2/zi,utrogestan 400,clexane 0,4

id="size1">id="teal">id="Tahoma">

 

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pãmant!"id="red">

id="size1">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SINCERE CONDOLEANTE, BRAMBU! DUMNEZEU SA O AIBA IN PAZA![ruga]id="black"> Sunt sigura ca impreuna cu G. va vor proteja si se vor ruga pt. voi de acolo, de langa DD!

 

__________________________id="maroon">

Dia, mami de shmoo mare Mirunaid="size3"> id="teal"> (15.07.2008) [loveyou]

[gravired]31+ cu shmoo mic [fetita] "pisicutz verde"id="limegreen"> id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Petro, imi pare tare rau. Macar ai reusit sa vorbesti cu ea, si poate ca Dumnezeu a luat-o mai devreme sa ii curme suferinta. Chiar tu ziceai ca statea numai pe calmante...acum nu o mai doare nimic...s-a dus in cer sa aiba grija de nepotel si de acolo de sus vegheaza acum amandoi asupra familiei voastre.

 

diana[gravired]28+ [baietel] Calin Gabrielid="blue"> si mami de [tren]Ianis Stefanid="blue"> 14 mai 2007

 

http://www.lumeadianei.blogspot.com

 

Buburuzul

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...