Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 97


Recommended Posts

Cory, sunt in asentimentul tau, tare imi e ca voi izbucni in plans vineri dimineata, cand voi fi pe picior de plecare spre serviciu[q].. Acum ma bantuie faptul ca nicio camasa nu ma mai cuprinde la sani, ca m-am ingrasat 5-6 kg[bang][bang] si ca nu ma mai cuprind nici pantalonii...am niste nervi[bang] Multumesc pt toate info-urile privind angry management, both sides[:D]..sper sa reusim saile aplecam in fiecare situatie..ca si pe mine ma mai apuca cateodata niste nervi[alcool] Damn, nu mai stiu ce vroiam sa scriu si zilele trecute aveam atat de multe...[:-@] [url="http://picasaweb.google.ro/102155629580077258464/MateiAndreiDeRalu_seby?locked=true#"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] [vampa]Mami de toddler nazbatios [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara, dragi prietene!!!! Am disparut si noi ca magarul in ceata, dar uite a trecut ceata si am aparut si noi. Pentru ca am stat mai mult pe langa casa de sarbatori, dupa rev am facut bagajele si am plecat la bunici la tara, am revenit acasa, facut alte bagaje si am fost in weekend la Arieseni. A fost foarte frumos, desi a plouat[bang], dar acum sunt putin obosita. Un buchet de [flo] pentru Cory, in speranta ca trecut cu bine de prima zi de lucru. Adevarul este ca si eu ma gandesc mult la acest lucru, desi nu intentionez sa ma duc la servici pana la 2 ani. LA MULTI ANI, mami.ilinca si Crissa [pup] CRIS [mamica] , [baietel] Andrei Cristian, 7 dec 2009 [url="http://picasaweb.google.com/c.borostean"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marijan poti proba o seara sa vezi ce se intampla daca nu o alaptezi la culcare...Eventual ii dai cereale cu lapte, sau lapte muls de la tine cu canita cu cioc/biberon( cu ce primeste ea apa de obicei). Altceva nu ma duce capul..Sau poti treptat treptat sa ii scoti obiceiul de a adormi alaptata..asta daca iti doresti[:)]. pam pam Cory, Ralu va pup si va urez muulta rabdare si sa va acomodati repede si voi si piticii cu despartirea din motiv de serviciu. [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D] [url="http://picasaweb.google.com/laurairina13/FireflySShopOnlineComenziLaLpetrascaYahooCom#"] Firefly's shop[/url] [url="http://crochetbyfirefly.blogspot.com/"][:D] BLOGUL MEU [:D][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,inca n-am plecat [bang] Ar fi programul pana la ora 18[bang] Dar am terminat cu tb macar. Acum numar minutele pana plec[alcool] Abia astept sa ajung acasa,cred ca voi alerga,nu voi merge[pk] Laura_andreea,marijan,ralu,laurairina - [pup] va multumesc pt incurajari. Ralu-si eu am avut aceeasi pb cu hainele,respectiv camasile...pana la urma am gasit o solutie de compromis: o camasa cu maneca scurta care imi venea bine si un sacou[:)] Asta e, aici fiind numai avocati e si un dress code : office [alcool] Acum e musai sa merg la shopping pt haine office.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello hello Brrr ce ceata, la mine nici cimpul nu se mai vede [:D] Cory m-a luat pe mine plinsul citindu-ti postarea, e greu, dar va fi bine [pup] ralu curaj si tie, eu zic ca trebuie sa te pregatesti cu o sesiune de shopping pt camasi mai largi la [balcon] [pup] marijan si tu esti urmatoarea pe lista, off [pup] La multi ani mami.ilinca si crissa [flo][flo][flo] cristina.boc nu ne pui si noua niste poze de la Arieseni? [pup] Ali cum mai sinteti? monisule cum a fost la party? many gata cinstita? Eu azi am facut biscuti dupa reteta bunicii Capison, dar am schimbat aromele de scortzi cu anason pisat, au iesit tare buni mai putin transa 2 de care a avut grija mama si care i-a cam ars asa ca acum ma lupt eu cu ei [:)][grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama masii de net [bang][bang] M-am bagat pe contul comun sa imi trimit cartea pe mail, pentru a o trimite sotului la lecturat, pt ca eu de unde o am salvata pe laptop nu reusesc sa o atasez si ce am facut, ce nu am facut a disparut mesajul de acolo din inbox, iar la mine in mail a ajuns mesajul dar fara atasament. [iartama] nu a fost cu intentie. Rog pe cineva care si-a trimis mailul, sa il retrimita pe contul comun si daca nu e efortul prea mare sa mi-l trimita si mie pe adresa" ramonagogoman@yahoo.com" Multumiri anticipate [flo2].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, Ramox am trimis eu si la tine si la prietene mail. Cory,Ralu va fi bine.Veti vedea.Micutii vor intelege ce se intampla iar voi le veti acorda si mai multa atentie in cele cateva ore petrecute.Toate vom face la fel la un momendat.Voi a trebuit sa faceti acest pas mai devreme.[pup] Crissa la multi ani mamico!Sa fii fericita si iubita. Geo doarme.A adormit in 10 min.[olala] La pranz am dormit amandoi aproape 2 ore.[olala] Azi nu a prea mancat.A vrut tzitzi la greu.Cred ca ii vor da noi dinti. Laurici Geo a avut un episod cu frica de apa cand l-am spalat prima data cu dusul pe cap.Nu plangea la baitza dar nu ma lasa sa il spal pe cap.M-am spalat eu cu dusul si l-am lasat pe el sa vada ce face mami.Ii explicam ca ma spal pe cap,imi dau cu sampon,ma clatesc. Cand i-am facut lui baie i-am lasat dusul.Ainceput sa imite ce faceam eu.Il punea pe burtica sa ii curga apa.Acum nu mai avem probleme.Cand il clatesc pe cap il pun pe tati sa il tina un pic de vorba.Geo se uita la tati si mami il clateste repede. Gabitza pateul il fac asa: -fierb separat ficatul -intr-o olicica diferita fierb piept de pui/copan fara os cu morcov,ceapa,ardei. Cantitatea de carne si ficat sa fie jumate-jumate sau o treime ficat+2 treimi ficat.Daca pui doar ficat iese innecacios. Pui ficatul si carnea la blender si le pasezi bine.Adaugi supa de la carnea fiarta,legumele fierte daca vrei, pana capeti o consistenta buna de intins.Vezi ca la frigider el se mai intareste putin.Poti adauga si o linguritza ulei de masline. Condimente:eu folosesc ghimbir,nucsoara,piper(foarte putin),cimbru.[pofta] buna. [mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09) [majoreta] sus,sus,sus,2 linii asteptam,prietene felicitam.[majoreta] [majoreta]hai Many,hai Raluci[majoreta] [majoreta]sarcina usoara Smara ,Licurici! [majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai puneti va rog reteta de biscuiti???? Am incercat sa o gasesc dar nu am reusit.Multumesc !!!! Calin are cojite pe cap. Aveti idee de ceva remedii????Nu are multe dar sunt galbui si ma enerveaza. Cory te cred cu serviciu ca numeri minutele pana la plecare. Si mie imi e groaza de momentul acela, mai ales ca l;a noi la servici se statea peste program la greu. Nu cred ca voi mai practica ..... Toate vom ajunge acolo mai devreme sau mai tarziu[flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...