Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Luna de miere (povesti, idei, opinii, alegeri)


Recommended Posts

Nu stiu altii cum sunt [:D], dar eu prefer destinatiile exotice, las pe cele apropiate pentru la pensie sau, eventual, le ating in week-end-uri, nu in vacante....iar pentru luna de miere se presupune ca aveti nevoie de multa liniste si intimitate, nu? Spuneai ceva de iunie, deci cu atat mai mult iti recomand ceva departe, in Europa fiind debut de sezon, uite, in Caraibe (locul meu preferat, raiul meu), e tocmai invers, in iunie nu se inghesuie americanii si tarifele nu sunt de speriat, mai ales daca pleci cu pachet de prin Spania sau alte tari, adica charter si nu avion de linie. Acum sigur ca mie una nu prea imi place turismul de masa si prefer sa merg pe cont propriu (fiindca am si discount-uri pe liniile aeriene), si iti spun si unde, in BVI, Insulele Virgine Britanice pe romaneste, e de vis, am fost acolo 7 ani la rand, inclusiv in luna de miere si acum mai astept putin sa creasca piticul (2,5 ani) sa mergem impreuna, dar nu cred ca mai rezist anul asta [:D]...Uite, anul trecut am mers cu el in Punta Cana (ca tot iti recomanda cineva), mie personal nu mi-a placut, desi am stat intr-un resort luxos, dar dupa BVI e greu sa iti mai placa ceva....Mie personal mi-ar mai place Bora-Bora sau Maldive pentru luna de miere ( e ceva special, nu), dar acum depinde de voi ce preferati, muntele sau marea, linistea sau zgomotul, destinatiile istorice sau leneveala pe o plaja de vis....si, bineinteles, depinde si de buget. Oricum, oriunde v-ati duce, important este sa va simtiti bine impreuna, restul nu conteaza! Mult succes! si ....Casa de piatra! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...