Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (625)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui luiza77
Buna ziua fetelor....am revenit cu cateva vesti, am fost ieri la doctor, bebe a ramas 100% baietzel, are 15 cm si 240 de grame, este foarte activ, totul este foarte bine, astazi m-am programat la clinica la doctor ALbu pentru 12 februarie la ecografie morfofetala...cam atat despre mine, tin pumnii stransi tuturor aspirantelor care urmeaza sa se testeze, sa va ajute bunul Dumnezeu si sa aveti numai teste pozitive....va pupacesc pe toate.[pup][pup][pup][pup][pup][pup] [gravired] 18+ cu [baietel] Matei
Felicitari Luiza pentru rezultatele micutului! Multumim k treci pe la noi si ne ti pumnii [pup][pup][pup] sa se lipeasca si la noi Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Simona ce mai faci draguta? Ancuta , in curand [gravired]
Buna Ancuta....va urmaresc din umbra....Va citesc in fiecare zi dar nu am nimic de spus despre mine.Din pacate am facut o toxiinfectie alimentara ieri si nici azi nu ma simt prea bine.[pup][pup][pup][pup] Sa fii in continuare la fel de optimista ca anul asta e bun de facut copii. "My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara, ce fac fetele mele? didi abia te asteptam la odisee [pup] katy, kitty aveti de lucrat, pe caii, va tin pumnii sa se lase cu ochisori [pup][pup]-ici la toate SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE[ruga] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/28fb01"] GRAFIC [/url] [gravired]5+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pup fetele[pup][pup][pup] am intat si eu putin pe net sa va citesc...hai ca va astept cu liniutele ca sa ma trageti si pe mine la odisee. eu anunt ca tocmai al luat ultima pastila de duphaston. de maine asteptam vizitele uratilor[:D] si dupa sper ca facem hsg-ul[pk][pk] ca sa curatam trompitele sa se prinda piticul bine. va[pup][pup][pup] Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...