Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (625)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ALTESA
La muti ani fetlor ,sunt si eu o proaspata aspiranta la bebe dar care incearca de 4 ani luni fac a 2-a IUI ,prima nu a fost cu noroc.
Bun venit si speram sa pleci repede la odisee. Sa de-a Dumnezeu sa iti reuseasca a doua inseminare[pup] Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele,am emotii cu sebi. asa e super.rade,mananca. ultima forma de santaj:pus in patutul lui,suge efectiv lenjeria si mangaie elefanteii de pe ea,pe partea in care patutul lui se lipeste de patul nostru.faza la care mami reziista fix o milionime de secunda, si.......il iau in brate si il pup tot.strumful rade.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dragelor [hopsieu] n-am mai intrat de mult pe aici si cum sunt asa insomniaca m-am gandit sa va fac o vizita [flo] o sa incerc sa va transmit un pic din doza mea de optimism, si va zic sa nu va pierdeti speranta, credinta(in orice ar fi ea) pentru ca asta va ajuta cel mai mult, si eu am stat ceva pe bancuta aspirantelor si cand nu am crezut ca mi se va intampla, a aparut minunea. la multi ani si va doresc sa vedeti dublu la liniute anul acesta [flo][flo][flo] Ami [gravi] 30+ cu [baietel] Rares [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor daca la primul beta am avut 6.33, la al doilea fact dupa 48 de ore am avut <1.20...deci am pierdut sarcina..va pup si Dumnezeu sa ne ajute in continuare !!![pup][flo] ------------------------ ROXANA [mamica] de "ursuletz"[baietel] GEORGE IONUTZ(31 octombrie 2007, cezariana) ------------------------ "Si s-a nascut, mititelul, tipand si batand aerul, cu fetisoara chinuita, pe care abia urma sa se astearna pacea si intelepciunea copilareasca. ... Apoi cineva mi l-a asezat in brate. M-a privit. Ne-am recunoscut; memoria comuna a doua suflete. S-a linistit. N-a mai plans. Ochii lui se topeau intr-ai mei, dospind in mine, cu caldura lor blanda, o legatura inefabila. Si am simtit toata forta iubirii lui rascolindu-mi inima." "Niciodata nu voi uita cum te-am vazut prima oara. Erai ud, lipicios, plin de riduri si tipai de mama focului. Dar a fost cea mai frumoasa imagine care mi-a ramas in minte!" [url="http://picasaweb.google.com/ROXANA.RGE/Angel#"]poze[/url] "EL este stanca puterii mele,locul meu de adapost,in Tine ma incred.."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...