Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (625)


Recommended Posts

La multi ani aspirantele mele dragi! Va doresc ca 2011 sa va aduc bebei frumosi si sanatosi! Felicitari gravidutelor, am vazut la un moment dat titlurile, dar n-am apucat sa citesc. Fetelor noi le doresc sedere cat mai scurta la aspirante si mutare rapida la odisee! Eu am inceput protocolul pt FIV, maine incep si injectiile, Doamne-ajuta sa fie totul bine! [pup][pup][pup][pup]ici multi tuturor! Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nico [pup][pup], Sebi e demential oricum. Am admirat pozele pe care mi le-ai trimis, dar din pacate raspund ff greu la e-mailuri. Timpul ma omoara, mai bine zis lipsa lui. deh, daca m-am apucat de umblat prin spitale... Ralu, te mai felicit inca o data si aici, buburuza ta frumoasa foc. M-am topit cand am vazut pozele. Sa va traiasca sanatoasa si cuminte! Ca frumoasa e....[olala][olala][olala] Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nico draga pt asta ma rog si eu. Iti multumesc ca ma sustii, sprijinul de pe forum inseamna mult pt mine. Doar cu voi pot vorbi cu adevarat, doar voi stiti prin ce trecem toate. Eu ies putin pe-afara, va pup pe toate si va dorec o duminica frumoasa si o saptamana cat mai usoara! Si sper sa ne-auzim mai des [pup][pup][pup] Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele[pup] Didi, sa te ajute DD, cu puiuti repede [pup] La mine nimic nou. [flo][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!!! Didisor draga mea iti urez multa multa bafta!Doamne ajuta[ruga]Te imbratisez cu drag[pup] Bella asa e cum zice Katy,doar dupa intreruperea Duphastonului apare menstruatia.Intervalul este intre 5 si 10 zile max.Daca nu vine nici dupa cele 10 zile atunci sun sanse de ochisori[pup] Gaby,Paula,Lorena,Camcris,Bebelu si tuturor multi pupici. [pup][pup][pup][pup][pup] Duminica placuta![flo] Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi] Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...