Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (625)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Katy, iti zic de pe acum bafta la medic! Olim, din pacate si eu stau departe de aeroport, dar daca vii prin Versailles, te invit la o cafea si ofer si o prajitura[:D] [flo][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gaby, multumesc de invitatie,[pup]te asteptam si noi in Bretagne, Pleneuf-val-Andres[flo]cand vrei. katy, accidentul nu se datoreaza niciunui fapt, doar ca sotul a uitat ca stationarea e doar doua minute[:I]si s-a produs accidentul. si cum era si ziua cea mai fertila a lunii, ma gandesc ca poate un au fost si razboinici curajosi[8D] sa vedem cum o vrea DD[flo] si cu Alex tot din prima am ramas insarcinata, primul contact neprotejat, prima sarcina[pk] o seara frumosa va doresc[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele!!!!!! andra...[mai][mai][mai][mai] sa nu care cumva sa-mi mai dai emotii de-astea si sa intri atat de rar...si ma bucur ca esti bine...[pup][pup][pup] katy de-abia astept sa vad ce ai facut la dr...[pup][pup] eu semne de ovulatie...nu stiu ce sa zic...ar fii un pic de mucus...dar de-abia e ziua 9...mai asteptam,mai ales ca in seara asta termin si pastiluta de closty...bleahhhhh...ca mi-e groaza de ele..dar n-am ce sa fac.dar mi se pare curios ca nu ma dor ovarele..pana acum...ce-i drept.. deocamdata prestez cu drag si spor...ca poate i s-o face mila si lui dd ...[iartama][iartama][iartama]..si ne fericeste si pe noi cu o minune mica..in burtica [pup][pup][pup] la toate fetele ASPIRANTA LA BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Buna dimineata fetelor! Haideti la o cafea calda si aromata[cafea] Eu declar Z2[q].Am mai avut si emotii cu 1 zi de intarziere dar asta e .Ieri am fost putin butoi dar astazi m-am trezit f optimista si am facut planul de actiune cu sotul meu pe aceasta luna [:D] pt ca luna asta trebuie sa fie a mea[olala]. Moni imi pare tare rau ca au venit si la tine monstrii , speram ca macar tu sa fi reusit [pup][pup] De acum tinem pumnii la cele care urmeaza sa se testeze [pup][pup] Cine urmeaza? [pup][pup][pup][pup]la toata lumea Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
buna seara fetelor, scuze de absenta, acum am ajuns si noi la casele noastre si am intrat sa va citesc. luci, si eu speram ca poate tu sa ai vesti bune eu sunt azi ziua 3 tu cat ziceai ca ai ciclul de lung? sa vedem daca tremuram tot im preuna si luna asta [:D] eu am in jur de 24-25 zile pupici, citesc din urma si mai scriu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Buna dimineata fetelor! Haideti la o cafea calda si aromata[cafea] Eu declar Z2[q].Am mai avut si emotii cu 1 zi de intarziere dar asta e .Ieri am fost putin butoi dar astazi m-am trezit f optimista si am facut planul de actiune cu sotul meu pe aceasta luna [:D] pt ca luna asta trebuie sa fie a mea[olala]. Moni imi pare tare rau ca au venit si la tine monstrii , speram ca macar tu sa fi reusit [pup][pup] De acum tinem pumnii la cele care urmeaza sa se testeze [pup][pup] Cine urmeaza? [pup][pup][pup][pup]la toata lumea Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
buna seara fetelor, scuze de absenta, acum am ajuns si noi la casele noastre si am intrat sa va citesc. luci, si eu speram ca poate tu sa ai vesti bune eu sunt azi ziua 3 tu cat ziceai ca ai ciclul de lung? sa vedem daca tremuram tot im preuna si luna asta [:D] eu am in jur de 24-25 zile pupici, citesc din urma si mai scriu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...