Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante cu vechime "medie" (60)


Recommended Posts

Pe aici umbli, draga Moraky? [:D] Hai ca iti tin pumnii, sa se instaleze un locatar mic acolo la tine-n garsoniera ambulanta [pup] Va pup pe toate si sper sa va vedeti visul implinit in 2011 [pup] ________________________________________________ [url="http://picasaweb.google.com/ruxandra.matei"] Poze [/url] & [url="http://www.youtube.com/user/andrastephanie#p/u"] Video[/url] Mami de minune mica [caru] Ianis Stefan (19.01.2010) [9cer][9cer][9cer]Suntem cei mai fericiti parinti din Univers !!! [9cer] [9cer] [9cer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui vrmoana
Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
eu dar numai de la ore dastea[bang]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!an-Domnisoara chic!!!
align="right" id="quote2">id="size1">Anca, de ce asa tarziu?oana "Where there's a will, there's a way."Cu ajutorul Lui D-zeu anul acesta voi deveni mamica.
align="right" id="quote2">pai nu am cum mai devreme,de la birou nexam net si ajung acasa si la 9 seara[bang]voi sunteti bine?anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!an-Domnisoara chic!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claudela
Salutare!Dau o cafea insotita de "buna dimineata"![cafea]
align="right" id="quote2">id="size1">Neatza,Clau beau si eu o gura de cafea si fug la scoala.O zi usoara! [pup]oana "Where there's a will, there's a way."Cu ajutorul Lui D-zeu anul acesta voi deveni mamica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Citat:
citat din mesajul lui vrmoana
Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
eu dar numai de la ore dastea[bang]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!an-Domnisoara chic!!!
align="right" id="quote2">id="size1">Anca, de ce asa tarziu?oana "Where there's a will, there's a way."Cu ajutorul Lui D-zeu anul acesta voi deveni mamica.
align="right" id="quote2">pai nu am cum mai devreme,de la birou nexam net si ajung acasa si la 9 seara[bang]voi sunteti bine?anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!an-Domnisoara chic!!!
align="right" id="quote2">id="size1">Suntem bine. [pup]oana "Where there's a will, there's a way."Cu ajutorul Lui D-zeu anul acesta voi deveni mamica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...