Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante cu vechime "medie" (60)


Recommended Posts

Salut fetele!

Noi suntem bine, Andrei in majoritatea timpului papa si doarme, azi a fost exceptie ca-l cam durea burtica, dar in rest e tare cuminte, insa pe Diana tot timpul trebuie s-o potolesc ca striga si fuge prin casa ca uita de Andrei ca doarme [:D]

E foarte frumos cu doi copii, e mai greu, recunosc, dar mama vine zilnic la mine, asa ca am ajutor [:)]

Mezinu a mai crescut, se uita foarte atent in jur, ma cauta cu privirea asa cum poate si el sa vada la varsta asta [:)] mi-s tare dragi amandoi pruncii [:I]

 

Raluca, mami de [zana] Diana si [cavaler] Andrei id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Acuma ma gandesc ca asa-i de usor numa cu un copil [:D] dar n-ar trebui sa ma plang inca atata timp cat Andrei e cumintel, nu?

Parca mai-nainte am vazut testul cu 2 liniute si deja suntem mari, avem 3 saptamani [:)]

 

Raluca, mami de [zana] Diana si [cavaler] Andrei id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne feri sa fie mai rau, mi-a ajuns diana cat a fost de rea, ma mir ca n-am fugit in lume [alcool]

Si vorba ta, imediat vorbim de gradinita.... chiar trebuie sa merg in curand sa ma interesez de inscriere pentru diana ca din toamna vreau s-o dau. Si uite asa imbatranim noi.....

 

Raluca, mami de [zana] Diana si [cavaler] Andrei id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Arianna_M
Eeee...da-mi voie sa nu te cred [:D]esti in concediu ?ai si tu grija cu raceala e pacatoasa tare [bang]id="Comic Sans MS">id="size3">id="purple"> [gravi] 10 + ........ cu [am] id="purple">id="Comic Sans MS">id="size3"> Bebeid="Comic Sans MS">id="purple">id="size3">
align="right" id="quote2">Nu sunt in concediu, am fost de dimineata la gradi. Cred ca de acolo am luat virusul asta...[q] Oricum azi ma simt mai bine decat ieri.Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitzy
Salut fetele!Noi suntem bine, Andrei in majoritatea timpului papa si doarme, azi a fost exceptie ca-l cam durea burtica, dar in rest e tare cuminte, insa pe Diana tot timpul trebuie s-o potolesc ca striga si fuge prin casa ca uita de Andrei ca doarme [:D]E foarte frumos cu doi copii, e mai greu, recunosc, dar mama vine zilnic la mine, asa ca am ajutor [:)] Mezinu a mai crescut, se uita foarte atent in jur, ma cauta cu privirea asa cum poate si el sa vada la varsta asta [:)] mi-s tare dragi amandoi pruncii [:I] Raluca, mami de [zana] Diana si [cavaler] Andrei id="red">
align="right" id="quote2">Sa fie sanatosi amandoi si parintii si bunicii sa aiba numai bucurii din partea lor! Felicitari si Doamne-ajuta sa povestim si noi asa cat de curand...[flo]Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...