Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante cu vechime "medie" (60)


Recommended Posts

Neatzzzaaaaa !!!

 

[cafea][cafea][cafea][cafea]

 

De azi sunt in vacantaaaaaaaaaa !!!!! 1 saptamana.[pk]

 

Dupa amiaza plec in excursie la Predeal pana duminica.[pk]

 

Am facut si test de dimineata si e suuuuuuuuuuper negativ. [pk] Asa ca o sa ma dau cu fundul pe partie 3 zile. [pk]

 

Life is beautiful, isn't it?

 

oana

"Where there's a will, there's a way."

 

Cu ajutorul Lui D-zeu anul acesta voi deveni mamica.

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

imi pare rau pentru testul negativ oana...[bang], iti vrez o vacanta cat mai placuta si distractie maxima cat stai la munte [pk][pk][pk]

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu printesa mea

poze octombrie 2010!!!!!

Votati-ne poza din Concurs foto pana pe 20 februarie:[zana]bab.jpg[zana]id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui baby_r7
imi pare rau pentru testul negativ oana...[bang], iti vrez o vacanta cat mai placuta si distractie maxima cat stai la munte [pk][pk][pk]Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red"> poze cu printesa meapoze octombrie 2010!!!!!Votati-ne poza din Concurs foto pana pe 20 februarie:[zana]bab.jpg[zana]id="green">
align="right" id="quote2">id="size1">Merci Roxana.[pup]oana "Where there's a will, there's a way."Cu ajutorul Lui D-zeu anul acesta voi deveni mamica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fata ....da tu nu ai facut testul ala prea devreme ?...parca pe 3-4 trebuia sa iti vina , nu ?

 

 

bravo tie k te duci la plimbare [:D]......sa ai grija sa nu faci vanatai pe fundulet [:D]

Distractie placuta !id="Comic Sans MS">id="size3">id="purple">

 

[gravi] 11 + ........ cu [am] id="purple">id="Comic Sans MS">id="size3">

 

 

Bebeid="Comic Sans MS">id="purple">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui vrmoana
Neatzzzaaaaa !!! [cafea][cafea][cafea][cafea]De azi sunt in vacantaaaaaaaaaa !!!!! 1 saptamana.[pk]Dupa amiaza plec in excursie la Predeal pana duminica.[pk]Am facut si test de dimineata si e suuuuuuuuuuper negativ. [pk] Asa ca o sa ma dau cu fundul pe partie 3 zile. [pk]Life is beautiful, isn't it?oana "Where there's a will, there's a way."Cu ajutorul Lui D-zeu anul acesta voi deveni mamica.
align="right" id="quote2">Distractie placuta! Poate dupa atata distractie gasesti IIid="red"> cand te intorci si mai faci un test! Daca nu, fu*k it! Macar te-ai distrat in excursie! Iti tin pumnii pentru ambele.P.S. Am salivat si eu la bebelusul ala de 10W4D...[olala] Felicitari si multa sanatate "apartinatoarei"[pup]Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui arde2010
P.S. Am salivat si eu la bebelusul ala de 10W4D...[olala] Felicitari si multa sanatate "apartinatoarei"[pup]

Lili

align="right" id="quote2">


Sar'na [pup].......o sa salivezi in curand la al tau ....iti doresc din suflet asta .[flo]id="Comic Sans MS">id="size3">id="purple">

[gravi] 11 + ........ cu [am] id="purple">id="Comic Sans MS">id="size3">


Bebeid="Comic Sans MS">id="purple">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va [pup] si noi si tinem pumnii pentru toate sa vedeti cat mai curand dublu........dar nu de la [alcool]....ci pe teste!!!!!!!!!!

avem poze noi la semnatura!!!!!!!!

sa aveti un weekend cat mai placut!!

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu fetita mea dulce!!!!!!

poze decembrie 2010- ianuarie 2011!!!!!

Votati-ne poza din Concurs foto, se voteaza in fiecare zi pana pe 20 februarie:[zana]bab.jpg[zana]id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oana cum a fost pe partie???

intra sa ne povestesti....[:D][:D]

[pup][pup] toate fetele!!!!!!!

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu fetita mea dulce!!!!!!

poze decembrie 2010- ianuarie 2011!!!!!

Votati-ne poza din Concurs foto, se voteaza in fiecare zi pana pe 20 februarie:[zana]bab.jpg[zana]id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Arianna_M
Citat:
citat din mesajul lui arde2010P.S. Am salivat si eu la bebelusul ala de 10W4D...[olala] Felicitari si multa sanatate "apartinatoarei"[pup]Lili
align="right" id="quote2">Sar'na [pup].......o sa salivezi in curand la al tau ....iti doresc din suflet asta .[flo]id="Comic Sans MS">id="size3">id="purple"> [gravi] 11 + ........ cu [am] id="purple">id="Comic Sans MS">id="size3"> Bebeid="Comic Sans MS">id="purple">id="size3">
align="right" id="quote2">[:I][olala][olala]Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si din partea noastra....cam tarziu[:I][:I][:I]

unde ati fugit toate???

ca vad ca nu mai e nimeni ....sper ca sunteti la facut bebelusi, asta e singura scuza valabila pt. lipsa voastra de pe forum..........in afara de gravidute, care sunt iertate din oficiu..[:D][:D]

va [pup] pe toate si sa aveti o zi cat mai frumoasa, la Bucuresti este ger, dar a iesit si putin soarele!!!!!!!!

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu fetita mea dulce!!!!!!

poze decembrie 2010- ianuarie 2011!!!!!

Votati-ne poza din Concurs foto, se voteaza in fiecare zi pana pe 20 februarie:[zana]bab.jpg[zana]id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...