Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante cu vechime "medie" (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

oana ma bucur sa vad ca a fost bine la munte si imi pare rau ca te simti rau.

ai grija de tine si stai in pat daca se poate!!!!!!!![pup][pup] sa treaca nevralgia si sa nu mai fii debusolata [flo][flo][flo]!!!!!!

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu fetita mea dulce!!!!!!

poze decembrie 2010- ianuarie 2011!!!!!

Votati-ne poza din Concurs foto, se voteaza in fiecare zi pana pe 20 februarie:[zana]bab.jpg[zana]id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa am rabdare...,trebuie sa am rabdare..., trebuie sa am rabdare..., dar io nu mai am rabdare!!![bang]

imi ticaie ceasul biologic in spate si eu nic nic

[:D]Acum sa si explic:am facut greseala sa fac studii pe net despre insuficienta ovariana - nu-s chiar acolo dar pe aproape:un estrogen mic mic si un FSH maricel- peste tot recomanda FIV eventual cu ovocite donate. Imi vine sa inghit toate produsele estrogenice pe care le stiu doar doar oi creste putin estrogenul[q]

 

Dar gata cu vaicareala (cred ca e ceva in atmosfera)

Fur ceva optimism de la voi[pup]

 

Sa aveti o zi bunaaa si va ofer [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]-te, ceiuturi[flo]

 

anchusa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] buna fetelor

 

vrmoana imi pare rau ca au venit uritii insa vreau sa ti spun ceva nu ai incercat tratament cu bioenergii? stii eu din 2008 de cind am lasat toate tratamentele alopate si tot felul de nebunii am gasit o doamna care trateaza folosiind puterea energinei...clar ca trebuie si sa crez dar stiu multe cazuri inanfara de mine care au dat rezultate.

daca te intereseaza mai multe detalii iti stau la dispozitie.[flo]

 

eu miine am inscriere la echo si miine facem 10 saptamini[olala], cam tirziu merg si nici macar o analiza nu am facut si nici carnetul de gravida nu lam deschis[bang] din lipsa de timp.

 

Maria

 

[gravi] 9+

http://picasaweb.google.com/cernea.mariana/28102010?authkey=Gv1sRgCPfhuoeztpPNpwE#

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marryan
[hopsieu] buna fetelorvrmoana imi pare rau ca au venit uritii insa vreau sa ti spun ceva nu ai incercat tratament cu bioenergii? stii eu din 2008 de cind am lasat toate tratamentele alopate si tot felul de nebunii am gasit o doamna care trateaza folosiind puterea energinei...clar ca trebuie si sa crez dar stiu multe cazuri inanfara de mine care au dat rezultate.daca te intereseaza mai multe detalii iti stau la dispozitie.[flo]eu miine am inscriere la echo si miine facem 10 saptamini[olala], cam tirziu merg si nici macar o analiza nu am facut si nici carnetul de gravida nu lam deschis[bang] din lipsa de timp.Maria[gravi] 9+http://picasaweb.google.com/cernea.mariana/28102010?authkey=Gv1sRgCPfhuoeztpPNpwE#
align="right" id="quote2">id="size1">Bafta la eco. [pup]oana "Where there's a will, there's a way."Cu ajutorul Lui D-zeu anul acesta voi deveni mamica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Arianna_M
Hello si de la noi [pup]id="Comic Sans MS">id="size3">id="purple"> [gravi] 12 + ........ cu [am] id="purple">id="Comic Sans MS">id="size3"> Bebeid="Comic Sans MS">id="purple">id="size3">
align="right" id="quote2">id="size1">Hello! [pup]oana "Where there's a will, there's a way."Cu ajutorul Lui D-zeu anul acesta voi deveni mamica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...