Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante cu vechime "medie" (60)


Recommended Posts

Salutare!

Noi nu suntem asa bine, de vreo 2 saptamani suntem cu varsaturi in jet, diagnostic: stenoza de pilor...adica din stomacel nu prea trece hrana in intestin pentru ca e muschiul piloric ingustat, adica trece dar foarte greu si putin. Concluzia: operatie [bang] Azi am fost sa vb cu dr chirurg, luni ne interneaza.

Parca totul e un vis urat din care abia astept sa ma trezesc [q]

Puiul meu are numai o luna, oare de ce trebuie sa treaca prin asa ceva?

 

 

Raluca, mami de [zana] Diana si [cavaler] Andrei id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[offt] indraznesc sa intru si sa va rog ceva pe toate aspirantele:

nu are legatura cu copilasii.........dar sunt foarte suparata si numai cu voi simt ca pot vorbi.......[q][q]

acum o jumatate de ora am primit cea mai cumplita veste din ultima vreme si nu stiu cum sa reactionez...........nu ma pot opri din plans si imi e imposibil sa ma impac cu gandul ca voi mai pierde pe cineva drag mie in curand........[q][q]

cea mai buna prietena a mea, cea care mi-a fost mai mult decat toata familia mea si m-a ajutat enorm de mult mereu..........mai are maxim o luna de trait.......

nu pot intelege cum se poate intampla asta.

cand eu eram gravida cu Bianca ea a fost operata de un nodul la subrat.......eram fericiti ca va fi bine, mai ales ca urma sa se casatoreasca in scurt timp...pe 6 iunie 2009 a avut nunta, iar a doua zi a fost diagnostica ta cu CANCER.toate visele ei s-au spulberat, isi dorea enorm un copilas, care din pacate nu va mai veni niciodata.........care in doar cateva luni a avansat.......acum este in ultima faza.....cu toate tratamentele...cancerul s-a extins la creier........si nu mai are nici o sansa.

[ruga][ruga]RUGATI-VA PENTRU SUFLETUL EI SA URCE CAT MAI USOR LA CERURI, numele ei de botez este IONICA!!!!!!![ruga]

SA NU MAI SUFERE..........PENTRU CA ARE DURERI FOARTE MARI SI PRACTIC TIPA DE DURERE...............[:(][:(]

va multumesc din tot sufletul pentru ca sunteti niste prietene atat de bune, aici mereu am gasit un cuvant bun si o incurajare, nu va cunosc personal, dar va iubesc enorm!!!!!!

 

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu fetita mea dulce!!!!!!

poze decembrie 2010- ianuarie 2011!!!!!

Votati-ne poza din Concurs foto, se voteaza in fiecare zi pana pe 20 februarie:[zana]bab.jpg[zana]id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arianna_m [pup][pup]merci pentru ca iti pasa, numele de botez este Ionica.

o sa intru mai tarziu sa vad ce ati mai facut, acum nu ma simt in stare sa citesc nimic.........[q][q][q]

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu fetita mea dulce!!!!!!

poze decembrie 2010- ianuarie 2011!!!!!

Votati-ne poza din Concurs foto, se voteaza in fiecare zi pana pe 20 februarie:[zana]bab.jpg[zana]id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitzy
Ariana am consultat un medic foarte bun si mi-a spus ca se vede foarte bine ca e stenoza, nu e nici un dubiu. Raluca, mami de [zana] Diana si [cavaler] Andrei id="red">
align="right" id="quote2">Am inteles .....[q]...imi pare rau si trebuie facuta acum operatia sau trebuie sa mai creasca ?id="Comic Sans MS">id="size3">id="purple"> [gravi] 12 + ........ cu [am] id="purple">id="Comic Sans MS">id="size3"> Bebeid="Comic Sans MS">id="purple">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kitzy, imi cer iertare ca nu am citit mai devreme despre tine ca ai probleme cu bebe..ma [ruga] sa se faca bine!!!!!!!!

fetelor, am pus la semnatura, daca vreti sa aprinde-ti o lumanare pentru Ionica........[q][q]

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu fetita mea dulce!!!!!!

poze decembrie 2010- ianuarie 2011!!!!!

Votati-ne poza din Concurs foto, se voteaza in fiecare zi pana pe 20 februarie:[zana]bab.jpg[zana]id="green">

[ruga]Ruga pentru Ionicaid="red">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...