Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante cu vechime "medie" (60)


Recommended Posts

Of, ce sa va zic..... Andrei e bine, papa, doarme, mai plange, ca orice bebe. Sotul cu Diana is la socrii mei ca-s virusati, mi-e dor de ea de mor, n-am vazut-o de o saptamana, nici n-am vorbit cu ea pentru ca sigur plangea dupa mine [q] Nici nu stie ca-s acasa, puiul lui mami [q] In rest nu pot sa zic c-a fost stralucit, am racit in ziua cand m-am internat, era sa ma trimita acasa sa ma fac bine, dar seara mi-au aparut pe monitorizare contractii destul de deranjante si am si intrat in operatie. Sa nu va mai zic cum m-am simtit dupa operatie, ca tuseam ca un magar si simteam ca ma rup in bucati, ma durea de imi venea de mor si in plus m-am pricopsit si cu o infectie urinara pentru care am facut antibiotic o saptamana la spital. Dar acuma sunt mai bine, abia astept sa se faca si restul familiei bine sa vina acasa sa-i vad. Raluca, mami de [zana] Diana si [cavaler] Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ce faceti fetelor?cam slaba activitatea pe aici.eu am umblat hai hui toata ziua ,am bucatarit cate ceva si acum m-am bagat in cuibar[:D].haideti sa semnati condica de seara,se poate?[pup] "Un copil poate sa-l invete pe un adult 3 lucruri:cum sa fie multumit fara motiv,cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui moraky
ce faceti fetelor?cam slaba activitatea pe aici.eu am umblat hai hui toata ziua ,am bucatarit cate ceva si acum m-am bagat in cuibar[:D].haideti sa semnati condica de seara,se poate?[pup] "Un copil poate sa-l invete pe un adult 3 lucruri:cum sa fie multumit fara motiv,cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste."
Ce viatza pe tine! oana "Where there's a will, there's a way." Cu ajutorul Lui D-zeu anul acesta voi deveni mamica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui vrmoana
Buna seara, Eu am ajuns acasa de o juma de ora. Sunt franta. Kitzy recuperare rapida![pup] Arde ce faci? Ai vazut ce ceatza e afara? Dana-Arianna [pup][:D] oana "Where there's a will, there's a way." Cu ajutorul Lui D-zeu anul acesta voi deveni mamica.
Vazui. Zona crepusculara Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...