Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Disneyland Paris -3-


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine
pe site-ul BlueAir nu pot sa selectez chech-in on-line,nu ma lasa,ati mai patit asa? sa incerc mai tarziu?
Tocmai sunt pe siteul lor si la mine functioneaza. Mai incearca. Eu cautam ceva bilete ieftine la inceput de aprilie dar...pas. Mai caut. Daca iubesti viata, si viata te va iubi pe tine. – Arthur Rubinstein
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

jasmine cred ca oferta aia era pana in aprilie. http://www.romaniantourism.ro/cazare/minivacanta-disneyland-paris-disney039s-hotel-santa-fe-2_1811.html Uite si aici o oferta asemanatoare. Micky fericita mamica de 2 minuni [fetita] Beatrice Anamaria + [baietel] David Cristian - 4 mai 2009 [url="http://picasaweb.google.com/mickymocanu/Disney2010?authkey=Gv1sRgCKPt7O-e_MLj9wE#5563640359436953826"]POZE Disneyland 2010[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am luat pana la urma pentru 2 adulti + copil (sub 7 ani, DL gratis), 3 nopti/4 zile la SantaFe, de pe 7 iunie la 480euro (sau cam asa ceva, oferta cu 30% pana pe 15feb). Ajungem in Paris luni zbor dimineata cu Blueair, marti dimineata la DL si la plecare inca 2 zile de Paris, zbor inapoi duminica seara tot la Blueair. Asa nu pierdem nici o zi de intrare in parc si avem timp sa ne plimbam putin si prin Paris. Pacat ca nu prindem artificiile. Hotel am rezervat pe langa Gare de Lyon, de pe booking, dar mai caut oferte poate gasesc ceva mai bun. Review-urile erau cam impartite, dar copilul sta gratis, e aproape de RER, era ultima camera la 70E pe noapte in perioada mea si anularea e free. Mai trebuie sa facem programul pentru zilele de Paris. Avem pe lista: vaporas, Muzeul de stiinta, NotreDame, Sainte-Chapelle, turnul Eiffel. Abia astept vacanta [:D].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui xelanoimis
Noi am luat pana la urma pentru 2 adulti + copil (sub 7 ani, DL gratis), 3 nopti/4 zile la SantaFe, de pe 7 iunie la 480euro (sau cam asa ceva, oferta cu 30% pana pe 15feb). Ajungem in Paris luni zbor dimineata cu Blueair, marti dimineata la DL si la plecare inca 2 zile de Paris, zbor inapoi duminica seara tot la Blueair. Asa nu pierdem nici o zi de intrare in parc si avem timp sa ne plimbam putin si prin Paris.
eu abia acum am vazut ca exista zbor BlueAir la ora 19,doar duminica! m-am uitat numai la combinatia dus luni - intors vineri,ca sa nu prindem aglomeratia de weekend la DL mai exista evident si alte zboruri de dupa-amiaza/seara,pe la Tarom si Air France parca,dar la alte preturi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, care stie daca hotelul Santa Fe are si parcare asigurata? adik daca as merge cu masina sa am unde sa o las sa nu am grija....in septembrie cam cum e vremea acolo? Aaa...si inca ceva...o cazare ieftina in Paris? Daca fac rezervare direct pe site la disney.com platesc ceva inante sau acolo cand ajung? Multumesc Ina si Andreiutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Xelanoimis, am vazut si eu oferta cu 30% pana pe 15 februarie insa nu mi-e clar cand iti apare reducerea?! Mie imi afiseaza 452 euro pentru 2 nopti/3 zile la Santa Fe mult comparativ cu oferta ta. apare reducerea in faza finala, cand faci plata? Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...