Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nastere cu dr Alexandru Badiu


Recommended Posts

Buna fetelor, Sunt o viitoare manicutza in 34 de saptamani [grasa]si doresc sa stiu care dintre voi vor naste vara aceasata, mai exact in perioada 20 iulie- 15 august , la Bucuresti cu Dr Alexandru Badiu. eu nasc tot cu dansul(ar trebui) insa este in concediu de odihna in acea perioada. Si nu stiu cui ma va lasa in grija(nu mi-a spus inca). De aceea vreau sa discut cu voi, mamicutzele care sunteti in aceasi situatie ca mine. Voua v-a spus carui medic va incredinteaza?[red][/red]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Vin si eu cu o informatie ceva mai "recenta". In 2005 recomanda pe dr.(a) Moarcas. Eu insa nu am cunoscut-o pentru ca am nascut cand dr. Badiu era disponibil.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu trebuie sa nasc tot cu Badiu, tot in perioada mentionata de tine ca fiind el in concediu. In prima faza, mi-a spus sa stau linistita ca ma lasa pe maini bune, dar n-a mentionat la cine. Dar eu sunt arondata la CMU si vreau sa nasc la meternitatea lor, la CMU-Elias, asa ca doamna de la CMU care se ocupa de chestiunile legate de maternitate mi-a zis ca am 2 optiuni de medici care pot sa-l inlocuiasca: dr Cristian Radoi sau dr Corina Grigoriu. Miercuri, pe 4 iulie, am sa discut cu dr Badiu la cine "ma lasa" :) Anca mamica Roxanei [copil], 1 an si 10 luni si [gravi] 36s cu [fetita] Ilinca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
AncaSiRoxana, eu am nascut la CMU-Elias cu Corina Grigoriu si a fost super ok. Dar ea mi-a monitorizat sarcina de la bun inceput. daca vrei mai multe detalii da-mi PM.
quote:
Originally posted by AncaSiRoxana
Si eu trebuie sa nasc tot cu Badiu, tot in perioada mentionata de tine ca fiind el in concediu. In prima faza, mi-a spus sa stau linistita ca ma lasa pe maini bune, dar n-a mentionat la cine. Dar eu sunt arondata la CMU si vreau sa nasc la meternitatea lor, la CMU-Elias, asa ca doamna de la CMU care se ocupa de chestiunile legate de maternitate mi-a zis ca am 2 optiuni de medici care pot sa-l inlocuiasca: dr Cristian Radoi sau dr Corina Grigoriu. Miercuri, pe 4 iulie, am sa discut cu dr Badiu la cine "ma lasa" :) Anca mamica Roxanei [copil], 1 an si 10 luni si [gravi] 36s cu [fetita] Ilinca
Leyla & bb Kaan (30 nov 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, leyla! Azi mi-a dat dr Badiu nr de telefon al dr Corina Grigoriu s-o caut cat e el in concediu si sa nasc cu dansa. Zici ca sa nu-mi fac griji? Sper sa fie totul OK... Am ceva emotii la gandul ca nu o cunosc, macar pe Badiu il stiam de atata vreme, ne-am vazut si la sarcina trecuta, si la nastere, si toata sarcina acum... Ca doar sunt in sapt.39... Anca mamica Roxanei [copil], 1 an si 10 luni si [gravi] in sapt.39 cu [fetita] Ilinca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am termen 2 sept, am intrebat daca am vreo problema la cine ma duc. Dr Badiu a zis ca nu e cazul sa ma ingrijorez pana vine, insa mi-a lasat telefonul dr Mirela Moarcas, despre care habar nu am nimic. Nu prea pricep de ce nu mi-a zis tot de Corina Grigoriu. Rox [gravi] 33+[baietel] si Alexandra Maria [copil] (10.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, dragelor! Roxana G, Corina Grigoriu "executa" nasterile la CMU- Elias, iar Mirela Moarcas la Spit. Universitar. si pe mine tot la Mirela Moarcas m-a lasat in supraveghere si sa nasc cu dansa. mai stii si altceva de Mirela Moarcas? Eu nu am prea avut succes. va pup![i] [red]gogosel, mamicutza de raresel .[copil] 37 si 6 zile[gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...