Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Banat la noi acasa (13)


Recommended Posts

Trezirea, fetelor deci eu chiar am o problema cu somnul in ultima vreme si Andi la fel,mai exact de cand s-a schimbat ora, adoarme tarziu si la 6 e sus [bang] poate om dormi mai bine acasuca [olala]

 

[cafea][cafea][cafea][cafea]

 

 

[tube]

[/tube]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[flo]Salutare, dragele mele!

 

Imi cer scuze ca n-am mai intrat, dar la noi este nebunie: bugetul pe anul asta inca se mai modifica, ceea ce inseamna ca eu inca mai modific programul de gospodarirea apelor pe anul in curs, desi acesta-i pe duca si habar nu am cu ce valoare o sa ma inchid pana-n coada. Plus de asta pregatim temeinic si programul pentru anul viitor, pe care Dumnezeu stie de cate ori il vom mai modifica.

 

Acasa toate-s bune, copii-s sanatosi, gradinitari de frunte si karateka cu ambitie dar fara talent, insa nu ne lasam, mergem mai departe.

Serbare nu face nicicare, lucru care m-a intristat teribil. Parca ni s-a luat o bucurie imensa pe care o asteptam de la acest sfarsit de an... ma rog, nu ne punem noi cu porcina de serviciu.

 

Va [pup] pe toate si ma iertati ca nu comentez ce ati mai scris, fiindca sunt in viteza si nu prea mai am vreme.

 

Un WE PLACUT va doresc!id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Ziua Balantelor_2009

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor_2008

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Pisicuta, si eu as fi vrut serbari, ca-s asa de simpatici [q] Sper ca pana la vara sa incaseze naibii destui bani astia cu vaccinul si sa lase omenirea in pace, ca m-am cam saturat de tam-tam-ul lor.

 

Giova, pacat ca nu puteti veni. Nu-i bai, ne vedem data viitoare.

 

Mihi, voi veniti? Ca ai semnat rapid condica si ai sters-o.

 

Despre viata - calatorie prin miezul furtunii

 

Retete disociate, de post si alte gateli

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetele

mai eu n-am treaba cu porcina, nu o cred,nu mii frica de ea[:D], pe bune.si de vaccin sa n-aud.

ca daca e sa o iei o iei si de pe strada , de la magazine, supermarketuri, etc.asa ca mihi ada copii sa se distreze si sa ne cunoastem si noi[pup].

dorina pe noi inca nu ne a anuntat ca nu se tin serbari.miercuri avem sedinta la gradinita si vedem daca o fi sau n-o fi.chiar ar fi trist sa nu fie si totodata aberant, cel putin pt mn.

da, fetele eu imi i-au si sptul din dotare la mall, asta pt ca noi am planuit iesirea asta inainte sa va anutati si voi, so aducetii companie[:D]

 

DIANA-mami de pitici nazdravani

http://community.webshots.com/user/digutix

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe Laurelu o papat-o lupul cel rau bag sama [:D] unge fras umblii iata bitanga fata! [pup]

Haidati la cafa, eu iara nu am somn [q]

 

[cafea][cafea][cafea][cafea]

 

 

Diana imi place punctul tau de vedere maxim :))))))))))

 

Va doresc o sambata faina.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor vine si Aida la intalnire, doar sa ziceti exact unde va intalniti, la ce fras de scari,ca is tone de scari pe-acolo :)))

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fain ca vine!

 

Vezi sa-i zici corect punctul de intalnire.

 

Deci, ca sa fie claros pentru everybody, locul de intalnire este la demisol, acolo unde se tin spectacole si sunt multe banci.

 

Am gasit niste poze pentru ilustrare, chiar daca nu se vede prea bine.

 

Cand sunt spectacole arata asa:

 

http://www.agenda.ro/files/videos/2/2642.jpg

 

iar in partea cealalta se afla cafeneaua asta:

 

Cafe Corso

 

Luni la 18.

 

Despre viata - calatorie prin miezul furtunii

 

Retete disociate, de post si alte gateli

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello hello

oau ma bucur mult ca vine aida! de-abia astept sa o cunosc si sa vad roscatul grasunel:)

la noi s-au cam schimbat plaurile.jumatatea mea nu cred ca mai poa sa vie.a intervenit o treaba mai importanta.dar eu o sa fiu prezenta cu piticii si poate cu mama din dotare ca mi ca nu le fac fata la nazdravani

 

DIANA-mami de pitici nazdravani

http://community.webshots.com/user/digutix

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...