Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Banat la noi acasa (13)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_OR
Claudia, baietelul meu are o hernie inghinala, si ne-am gandit ca , daca e musai, sa-l operam acum, inainte de sarbatori, sa putem sta acasa cu el, linistiti.Multumesc de sustinere. [pup]
align="right" id="quote2"> Eu sunt cam circumspecta in ceea ce priveste maiestria pe care o mai are Tzepeneu la bisturiu, caci si mie mi l-a facut praf pe Vladi cu fimoza. Pana n-a pus mana pe el dr. Babeu ([flo] pe care-l recomand cu maxima caldura) la care m-a plasat marele Tzepeneu cand a plecat in concediu, tot lipita si supuranta-i era operatia puiului. Tu faci cum crezi, dar eu am impresia ca este cam "pomul laudat"![pup] si sanatate maxima!P.S. Am uitat sa-ti zic: bine-ai venit in clubid="red">[/b]!id="blue">id="Times New Roman">id="size3">id="blue">Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)! Povestea unui LICURICIid="red">"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">Ziua Balantelor_2009Clubul miorlaitorilorZiua Pisoiasilor_2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor m-ati zapacit azi [alcool] cate discutii [:D]

Cristina si eu zic sa lasi lucrurile de la sine cu decalotatul, Mihi foloseste crema spusa de Giova, dar nu stiu ce rezultate are, ne va spune ea [:)] cat despre hernie multa atentie cu operatia, sotului i s-a extirpat un testicul (nu-i frumos ce zic [:I]) de la o banala operatie de hernie executata long time ago(vreo 35 de ani) la spitalul de copii Tm, asa ca trebuie maini bune.

Miro [flo][pup] la Noni ala vom merge si noi o tura cu copilasii daca ziceti ca-i fain [:)], vorbim cand vin, in saptamana 14-18 nu va faceti alte planuri [:D]

Diana cum fu la intalnire?

Gabelu vezi ca Dorina a pus ochii pe Eva ta, am vazut zeci de poze cu ea, o ia de nora clar [:)] dar inca nu stie ptr cine din roboteii ei?

Numai stiu ce vroiam sa zic, fac planuri de meniuri, va multumesc din suflet ptr gratulatii [flo][pup]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama mia cat ati scris...

Cristina acum am citit, multa bafta va dorim. e tare greu cu 2 copii, fara ajutor...dar si frumos...cand vezi unul de 5 luni ca-l striga pe cel mare si se enerveaza ca nu e bagat in seama, sau ca rade in hohote cand ii vorbeste ...nu-ti mai trebuie nimic...terapie curata. dar si cand urla amandoi....la nebuni ajungi[:D].

Miro zici de crema aia din germania? si cum fac eu rost de ea?

Claudia vezi ca nu eu folosesc crema aia, ci Miro. baiatul Cristinei are hernie, nu fimoza...ai cam incurcat putin borcanele.

Marco are serbare in 17 dec., dar nu cred ca ne intalnim noi la orele alea...ci mai tarziu. sapt. aia sunt disponibila, dupa, prin 22 plecam catre Alba si revenim la anul.

Pisi nu stiu cum e Tepeneu, dar asa e cu dr. astia vestiti...la un moment li se cam rupe de tot....

 

 

_________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

poze(1)id="blue"> poze(2)id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, multumesc de raspunsuri la toate.despre dr.,Tepeneu , nu stiu ce sa zic, parerile sunt impartite, mi-ati cam bagat teama in suflet.ma consolez cu ideea ca oricum nu cunosc altul mai bun in zona, si facem o incercare.mai stiu persoane care au fost la el, acum.....ce-o vrea Dumnezeu.am facut aseara rost de nr lui de mobil si am sunat.mi-e foarte teama, chiar daca stiu ca e o banala operatie, din cauza anesteziei.eu am mai fost cu el la Bucuresti, la IOMC, si acolo l-am operat de polipi.ei bine, acea anestezie era sa-i fie fatala, am tras mult cu el pana l-am pus pe picioare.de aceea vreau un doctor bun , sa reduc riscurile la minim, daca tot nu pot evita interventia.va multumesc tuturor de sustinere.[asia][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giova eram sigura ca voi incurca borcanele [:D] dar eu credeam ca tot Cristina vorbea si despre fimoza [alcool], eu ziceam ca Mihi foloseste crema aia din germania ptr Lori parca.

Ma duc sa ma apuc de bucatareala.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Giova
Miro zici de crema aia din germania? si cum fac eu rost de ea?
align="right" id="quote2">

uite aici pe subiectul cu pricina - 2 fete din Bucuresti si-o comanda - sau te bagi cu ele pe comanda si impartiti trabnsportul - sau ti-o comanzi singura. mie mi-a trimis-o matusa-mea, daca stiam dinainte ca vrei si tu una ....

Cristina - tinem pumnii pt puiutz.

Claudia - ce potoale faci?


Miro cu Karina Ioanaid="red">( 3 noiembrie 2006)id="size1"> si Raul Cristianid="blue">( 5 aprilie 2009)id="size1">

lucrusoare de vanzare - reduceri de pretid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tigroaico!...sa fi fericita si sanatoasa!id="size4">id="red">

 

Miro Giova deci facem concurs la care i se decaloteaza primul[:D]...

 

io am mai luat si graphites-salbe...tot peundeva pe net am citit de ea...le folosesc o data pe una o data pe alta...io dupa baie le dau...parca parca se vede mai bine serpisorul...io cu cei mari am probleme la ei o folosesc ca pe cel mic mi l-a decalotat Dr Boia juma la 6 luni cand am fost sa-i vada picioarele...si apoi io acasa...da cred ca o fost mai elastica[:D]...

 

Giova tot am zis ca-ti spun...la ce homeopata mergi...vezi ca tot in Nemtia este fix remediul pneumoccoccinum http://www.remedia.at/homeopathy/a2380.html ...io vreau sa-l procur...pt ca e chiar pe ce au ei...eu de klebsiella in urina nu am scapat decat fix cu remediul cu numele tot din germania l-am luat...asa ca ma gandesc ca-i comunicativa si accepta...a mea a acceptat chiar azi am vb cu ea...ar trebui sa-i repet exudatu sa vedem daca a scapat dupa augmentin da ma indoiesc...

 

Cristina si acum e ok cu polipii?...cati ani are?...io zic sa mai consulti inca un dr...in afara de tepeneu...ca sa afli mai multe pareri...si laza e bun... am auzit ca si boia...

 

va pup pe toate[pup] si ziceti ca va distrarati la intalneala...unde-s pozele?

 

mihi...33+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina [pup] is varza azi [alcool] ziceai ca de 6 ani esti in Otelu, deci inainte unde ai stat?

Mihi,Miro,Giova fac galerie aveti treburi nu gluma :)))))) cu piticii, eu am tras cu tupeu la Andi asa ca iese, is mai [batcap] nu iert nimic [:D]

Potoale azi : gordon bleu cu sos de ciuperci si crochete de cartofi si salata verde si niste merdenele-pizza pe deseara, vineri si sambata am invitati, asa ca prestez atunci o toarta diplomat cu mascarpone si frisca si multe fructe : ananas, mandarine, banane, kiwi, rulouri de curcan,galuste de cartofi si aperitiv fac niste muschi de vita in aspic (un fel de cotoroage mai misto ;) cu sos de hrean si oi mai vedea eu ce mai fac,acu vad ca trebuie sa deschid capitol nou

[:D], va tzuc.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giova nu am id-ul tau asa ca te abordez acia...

 

uite la ce m-am gandit daca te hotarasti la remediul pt strepococ...sa-l luam impreuna si sa-l impartim...ei asa au gramaje de genul 1g care e prea putin sau 10g care e prea mult...tot bilute sunt...si vreau sa iau 30ch si 200ch...

 

 

...vreau sa iau si pt stafilococ auriu...asa ca daca cineva de acia poarta acest carcalac...poate vrea sa luam impreuna remediu cu pricina...

 

mihi 33+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...