Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 98


Recommended Posts

 

La multi ani,Licu!!!id="red">

Sa ai parte de muuuulte bucurii,o sarcina usoara,copii sanatosi si zmau iubaret!

 

La multi ani,Rgagapie!id="red">Sa fii sanatoasa si fericita aleturi de cei dragi!

 

La multi ani,Biara!id="red"> (scuze de intarziere)

Sa te bucuri de printesa ta si sa ti se implineasca toate visele!

 

Eu sunt cam pe langa butoi,astazi a plecat Richard si deja ne e foarte dor de el.....

 

 

 

 

[*]My english rose Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009 [*]

 

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`

Mahatma Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[flo]La multi ani, Licu si Ramona[flo] Sa fiti sanatoase si iubite,dragelor[pup][pup][pup]

 

Ralu - bafta maine la job[pup] (ce chestie,incepi de vineri...[:)] )

 

Fetelor va citesc cand apuc si nu prea retin mare lucru avand in vedere ca fac asta cand am nitelus timp. Insa observ progresele puiutilor nostri...si tare creste inima in mine [olala] e o perioada superba si tare-s mahnita ca nu stau all day cu grasu' desi cand mai citesc cate o postare a unei mamici obosite(Monis[pup][flo])...parca e ok si asa[:D]

Oricum cand ajung acasa il iau in primire , ne jucam, ne dragalim, e maaare dragoste pe noi [olala]

 

Referitor la adormit eu nu am prea avut niciodata pb cu el,in sensul ca nu a durat niciodata mai mult de jum de ora sa-l adorm(jum de ora fiind rar). Eu il iau langa noi in pat,il pun la tzitzi si ori adoarme instant ori mai indruga el cate ceva pret de cateva minute dar eu si tati suntem "muti" precum ariciul lui Ancutz[:-)))], astfel incat,vazandu-se "ignorat" renunta si baga cornu' in perna[:D]

 

M-am mai acomodat la job si ma simt chiar ok,mi-am mai aerisit creierii...desi eu mi-i credeam aerisiti[:D](nu era chiar asa)

 

Pup u all [pup]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Rgagapie si Licurici!Sa aveti parte de tot ce-i mai frumos in viata.

Am adormit copilul in 10 minute.[pk]Dar,l-am culcat cu 5 minute mai devreme.

Monis super povestea.Mi-au dat lacrimile.

LauraG bine ai revenit.

Strumphy sigur isi va reveni mandra.

DianaR succes la examen.

[pup] fetele (toate).

Eu am o durere de cap groaznica.E a doua pe saptamana asta.

Cum pot vedea daca am tensiunea oscilanta?de obicei eu am undeva intre 8 cu 5 sau 9 cu 3.

Daca mi-e frica sau sunt ingrijorata scade pe la 7 cu ceva.

Ralu bafta maine.id="blue">

 

[mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09)

 

[majoreta] sus,sus,sus,2 linii asteptam,prietene felicitam.[majoreta]

[majoreta]hai Many,hai Raluci[majoreta]

[majoreta]sarcina usoara Smara ,Licurici! [majoreta]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello ma vede cineva??[:D]..am si eu o intrebare..o mamica de la noi intreaba daca pt LP se fioerbe apa plata..eu stiam ca parca nu e ok sa fiebi apa minerala pt ca se mineralizeaza mai tare sau asa ceva..voi stiti ceva???alta mom zice ca asa i-a spus doctorul nsa o fiarba..mie nu mi se pare ok..

 


alexa, mami de Mid="red">aid="purple">rid="orange">yid="blue">aid="teal">m id="green">buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga]id="size1">id="size3">

si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)id="purple">id="size2">id="Script MT Bold">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
hello ma vede cineva??[:D]..am si eu o intrebare..o mamica de la noi intreaba daca pt LP se fioerbe apa plata..eu stiam ca parca nu e ok sa fiebi apa minerala pt ca se mineralizeaza mai tare sau asa ceva..voi stiti ceva???alta mom zice ca asa i-a spus doctorul nsa o fiarba..mie nu mi se pare ok..alexa, mami de Mid="red">aid="purple">rid="orange">yid="blue">aid="teal">m id="green">buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga]id="size1">id="size3">si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)id="purple">id="size2">id="Script MT Bold">id="size1">
align="right" id="quote2">apa plata nu se fierbe pt ca cica ii creste continutul de minerale. asa am invatat noi aici la odisee [:)].eu te vad, dar incerc sa scriu un mesaj, revin cu pupici si pt tine [pup]
Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
hello ma vede cineva??[:D]..am si eu o intrebare..o mamica de la noi intreaba daca pt LP se fioerbe apa plata..eu stiam ca parca nu e ok sa fiebi apa minerala pt ca se mineralizeaza mai tare sau asa ceva..voi stiti ceva???alta mom zice ca asa i-a spus doctorul nsa o fiarba..mie nu mi se pare ok..alexa, mami de Mid="red">aid="purple">rid="orange">yid="blue">aid="teal">m id="green">buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga]id="size1">id="size3">si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)id="purple">id="size2">id="Script MT Bold">id="size1">
align="right" id="quote2">Buna, am vazut intamplator mesajul (o sa scriu mai jos de ce intrasem la voi de fapt[:)]), pot sa spun din surse sigure (medicale) ca APA PLATA NU SE FIERBE, doar se incalzeste pana la temperatura potrivita![flo]Intrasem de fapt cu o rugaminte, am un baietel pe care il cheama Razvan, nascut in martie 2009, l-am inscris la concursul chic bebe, daca va face placere, va rog sa-i dati niste voturi, link-ul e la semnatura.Multumim mult de tot![flo] RAZVAN IN CONCURS ap.jpg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine mai era cu pozici pentru concurs de aici de la noi??ca stiu sigur ca am sarit o votare..Strumfita am votat-o, luptatorul lui Di votat, da mai era cineva..sa puna link[:D]

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

 

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...