Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 98


Recommended Posts

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare.

 

Ema a facut rubeola[q] Deci asta era buba, nu rosu in gat. A luat degeaba antibiotic.[bang]

Acum stam in casa, cu bube( sunt ca niste pete), pe tot corpul . Cred ca o mananca ca nu-i in apele ei mititica. Am inteles ca nu-i voie mixtura mentolata, cica sa o dau cu fenistil. Diaree are in continuare, inca ma lupt cu ea.

 

Monis, Ancutza, multumim pt raspunsuri.[pup]

 

Eu sunt cu dureri in gat, parca am vazut lupul asa vorbesc. In rest...toate bune[alcool]

 

Floricik mami de [copil] Maria Emaid="red">-12.12.2009

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

Ionelamaria Mihnea e un scump

Alexa nici eu nu fierb apa plata , doar incalzita. Pup micuta roz

Floricik nu ati apucat sa faceti ROR-ul de a facut fata rubeola? Sanatate si pupam buboasa mica.

Ralu bafta la servici. Sa treaca repede orele .pup[pup]

 

la noi e cam ceata, poate trece pana se trezeste copil sa iesim si noi la aer.

ps. l-am tuns-singura. A mers ok treaba fara scandal deloc. Cred ca nici nu si-a dat seama ce i-am 'facut'.

 

Mamica de [copil] Calin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lumi_calin
Floricik nu ati apucat sa faceti ROR-ul de a facut fata rubeola? Sanatate si pupam buboasa mica.
align="right" id="quote2">

Saptamana asta trebuia sa-l facem, la 1 an si o luna.[:(] A fost chestie de cateva zile...

Floricik mami de [copil] Maria Emaid="red">-12.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramonika am uitat sa-ti raspund si eu [batcap], scuze. Ti-a spus bine dozz [flo]. Daca iti desfiinteaza postul din motive ce nu tin de persoana salariatului... trist, dar asta este. Primesti preaviz, chit ca esti [gravi], chit ca nu. Dar ce anume ai auzit? poate-s doar zvonuri [:-@].Dozz scrii de la serviciu? inseamna ca te-ai mai acomodat? eu asa sper [grup].La Ana iese ceva dintisor nou? ca astia dor noaptea, mama lor de dinti [alcool].Sa zici ce vrei sa stii de henna, ca si eu ma fac de ani buni numai cu ea [;)]Super informatiile [flo][flo][flo][pup]camasile lu' tanti aia... uite camasa, de fapt, uite aici sunt cateva poze, in care are min 10 camasi enervant de simple [flo]
Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
monis tu esti sigura ca in ianuarie 2010 santi avea 1 an si 2 luni??[:D][:D][:D][:D]alexa, mami de Mid="red">aid="purple">rid="orange">yid="blue">aid="teal">m id="green">buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga]id="size1">id="size3">si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)id="purple">id="size2">id="Script MT Bold">id="size1">
align="right" id="quote2">pe 2 ianuarie 2011 da [:D][:D][:D]. am ramas si eu in urma, ce sa fac....[pup]Gabitza nu stiu la ce poza te referi, dar nu cred ca sta asezat in niciuna, el umbla roata pe langa masa, vanand painea [:D].Floricik imi pare rau de diagnostic si cel mai rau imi pare ca i-ai dat degeaba antibiotic [q]. Sa stii ca si pe mine m-a durut in gat cand a facut Iulian varsat de vant si atunci cand a facut taica-su [;)]. Hai ca mai e putin si trece [pup]Lumi ce veste buna despre Annabelle, ca papa! La mai mare! [pup]Ionela o sa incerc si eu cu cuptorul incalzit, macar sa stie ca acolo exista o variabila [8D] [pup]Laura_a vroiam sa te intreb, cand e bolnavioara micuta, ce faci cu serviciul? cine sta cu ea? Sa dea DD sa fie negativ rezultatul [pup].Ancutza la asta nu m-am gandit [batcap]. Uf, le-om lua pe rand. La noi la rand sta acum sa inceapa sa mearga, asa ca mai dureaza...ma uit si eu la poze mai incolo, ca acum nu pot, dar abia astept [pk]
Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...