Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 98


Recommended Posts

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s]La multi ani burtica de Mangalia !!! [s] sa fii sanatoasa si voioasa mereu, fericita si implinita, si joaca si tu un bilet la loto ca eu iti doresc sa castigi potul cel mare [:D] hai ti pup tari tari !!! [pup][pup][pup]
[*]Anca, mamica fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)[*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s] La multi ani Licuriciule drag!!! Sa ai parte numai de lucruri bune alaturi de zmau, nora mea draga si samburelul sau samburica din burtica!! Sa fiti sanatosi! [s][s][s] [bum][bis][cri][harp][cheers][disco][pahar][roker]
Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5 fetele, ne vedem si noi maine la Plaza, la locul de joaca pt pitici de sus? [flo]
Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)
Poate organizati o intalneala si in saptamana 27 ianuarie- 3 februarie[:D]...vom fi si noi in tara. Prietena mea face cununia civila pe 29 si am hotarat sa fim langa ei.(vreo 2 zile vom fi si la Focsani la familia sotului).
Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Citat:
citat din mesajul lui monis5 fetele, ne vedem si noi maine la Plaza, la locul de joaca pt pitici de sus? [flo]
Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)
Poate organizati o intalneala si in saptamana 27 ianuarie- 3 februarie[:D]...vom fi si noi in tara. Prietena mea face cununia civila pe 29 si am hotarat sa fim langa ei.(vreo 2 zile vom fi si la Focsani la familia sotului).
Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
pai clar nu trebuie sa ne ratam [pk] mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...