Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (626)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabitaaaaaaaaaa pai la shoping toata ziua .....[pk]si mie imi place sa fac magazinele merg si eu de saptamina viitoare cu o prietena singura nu prea am chef; despre eco eu asa stiam dar pina nu mergi sa vezi[:-@]in orice caz sper sa ai dreptate 3 mi se pareau f putine si mie ;[pup]

 

Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor, [pup][pup][pup][pup][pup] si o zi frumoasa va doresc.

 

Bella poti sa-mi trimiti pe PM numele sotului tau?Maine ma duc la o manastire si vreau sa dau un acatist.La listuta cu aspirante am vazut decat numele tau nu si pe cel al sotului.

 

 

 

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 6+.

[ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!id="navy">

id="navy">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui racheel
Buna dimineata fetelor, [pup][pup][pup][pup][pup] si o zi frumoasa va doresc.Bella poti sa-mi trimiti pe PM numele sotului tau?Maine ma duc la o manastire si vreau sa dau un acatist.La listuta cu aspirante am vazut decat numele tau nu si pe cel al sotului.Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 6+.[ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!id="navy"> id="navy">
align="right" id="quote2">[pup] esti o dulce. multumesc din suflet ca te gandesti si la mine. nu ai pm activat, iti scriu aici numele.Felix-Mihai[pup][pup][pup]id="red">Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mirunita1983
Gabitaaaaaaaaaa pai la shoping toata ziua .....[pk]si mie imi place sa fac magazinele merg si eu de saptamina viitoare cu o prietena singura nu prea am chef; despre eco eu asa stiam dar pina nu mergi sa vezi[:-@]in orice caz sper sa ai dreptate 3 mi se pareau f putine si mie ;[pup]Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
align="right" id="quote2">Buna [pup]Pai si eu am mers in ture, intai cu o prietena si apoi cu alta, cu o scurta pauza de masa la una dintre ele.Garantat e asa cu eco-urile pt ca fina mea a fost insarcinata de curand.Bella, felicitari pt Z1, sper sa vii in curand si cu linutele duble mult asteptate.Nelia, dar asa de dimineata te trezesti? si sambata?Ok, va pup, revin dupa-amiaza, mai am o tura de cumparaturi pe sapt asta, ca na, mai trebuie si mancare, nu numai haine[:D][flo][pup]TTCOn voudrait bien un mini nous...Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed
FETELORRRR sunt z1.[pk][pk][pk]deci nu pot sa cred ca sunt atat de happy ca mi-a venit.pe 24 facem hsg-ul[pk][pk][pk] februarie max martie trb sa vina si randul meu la gravideala[olala]va [pup][pup][pup] pana va albescid="red">Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
align="right" id="quote2">bravo Bella!!!chiar ma gandeam ce-o fi cu tine...imi faceam grijide acum...'take care' [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Bellaid="purple"> felicitari pt Z1. In mod normal nu ne felicitam pt asa ceva dar la tine este o exceptie. Pai Noi oricum am dat unde verde berzei pan la primavara, ai uitat!?Ancuta , in curand [gravired]
align="right" id="quote2">[pup] deobicei z 1 e de butoi...da credeti-ma ca mi-e imi vine sa deschid o sampanie de fericire[pk]luni sun sa ma programez la hsg[pk][pk][pk]e clar ca vine barza pt toate primavara asta, daca nu eu personal o jumulesc[:D]id="red">Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...