Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (626)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bella FELICITARIid="red"> pt Z1!!!id="red">[pk][pk][pk]

Sa vina bebeeeee acum[olala]

[pup][pup][pup]

 


In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="orange">id="Comic Sans MS">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Book Antiqua">id="red">

Trying To Conceiveid="limegreen">

Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravo Bella.. asteptam II liniute[:D]

 

gaby..parca mi-ai facut si mie chef de shopping [flo], eu am umblat de dim pana acum dupa perdele..si parca e un facut ca nu gasesc culorile pe care le vreau [q]

hm, cred ca mai fac o plimbare..macar ca sa am parte si de cumparaturi placute azi..

ne mai auzim..va [pup] pe toate

 

Aspiranta la bebe

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sarah bine-ai venit la noi[pup][pup][pup]

 

 


In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="orange">id="Comic Sans MS">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Book Antiqua">id="red">

Trying To Conceiveid="limegreen">

Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la mine,

Multumesc de urari,sa ne ajute Doamne Doamne pe toate.Toate avem nevoie de puterea lui.

Gaby spor la shopping- iti doresc sa gasesti numa clearence de 80%-90%.

Didi bafta mare in continuare- sa mearga totul bine si sa se finalizeze cu [bibe]

Bella deci in aprox 14 zile se intimpla o minune mine ( HSG DATE+ 2-4 days =[bibe] corect?) [olala]

Sarah bine ai venit-esti moderata si fetele nu vad in timp real mesajul tau, dupa 10 mesaje se posteaza automat( cel putin asa stiu eu).In ce priveste virsta: nu se face o diferenta aici, toate ne dorim acelasi lucru.Fetele sunt f. dragute,deschise si incurajatoare -bine ai venit si bafta mare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui didi32
Ce faceti fetelor de sunteti asa cuminti? Eu sunt la birou, am o scuza. Am fost azi la prima monitorizare, a fost totul ok, sunt ffffff optimista, dr imi da intotdeauna o stare asa, ca totul va fi bine. M-am intalnit si cu fetele de la pagina de FIV, am fost ditai gasca acolo, tare mult m-am bucurat ca le-am cunoscut si live.La multi ani Felicity, sa dea D-zeu sa ti se indeplineasca visul cat mai repede! Restul vine de la sine...[flo]Lary, cred ca esti urmatoarea pt care scoatem motatele, n-am vazut sa se mai anunte cineva, asa ca tinem pumnii stransi tare![pup][pup][pup]ici multi tuturor si spor la liniute!Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
align="right" id="quote2">ai inceput procedura?cu Albu?anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!an-Domnisoara chic!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sarah199065
[:D][:D][:D]multumesc si asi avea o intrebare:cam in ce categorie de varsta sunteti,mamici?sa vad daca am nimerit bine si daca nu sa ma alungati sa imi ziceti sa merg sa ma joc cu papusile![:D]
align="right" id="quote2">tinerele mama[:D]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!an-Domnisoara chic!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...