Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (626)


Recommended Posts

Mie singurul lucru pe care mi la indicat in ziua ovulatiei a fost sa iau dimineata si seara cite un nospa ,iar la amiaza aspirina de 375 de mg.Spunea ca dr. mai batrini foloseau aceste medicamente ca sa ajute ovulatia.Pe mine nu mau ajutat ,deaceea team intrebat de medi. hemeopat.

 

Mamica lui George spera ca anul 2011 o sa-i aduca inca un baiatel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu stiu daca exista si in ro, se cheama folliculinum, este ca o fiola cu niste granule, acelasi format ca si oscillococcinum.

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
nu stiu daca exista si in ro, se cheama folliculinum, este ca o fiola cu niste granule, acelasi format ca si oscillococcinum.TTCOn voudrait bien un mini nous...Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">
align="right" id="quote2">Multumesc[flo][flo]Am sa intreb ,daca nu exista la noi poate gaseste ceva asemanator.Banuiesc ca este pt .cresterea foliculilor.Sau mam inselat?Pe mine mar interesa ceva pt spargerea lor(in afara de binecunoscutul pregnil care este si f. greu de procurat)Mamica lui George spera ca anul 2011 o sa-i aduca inca un baiatel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua fetelor [pup][pup][pup][pup][pup]

 

Azi am fost la manastire si v-am dat acatist.[pup][pup][pup][pup][pup]

[ruga] Sa fie [bibe] la toate.

 

ankuta...pai se poate?!!!!tocmai tu la butoi?!!![nervo]

 

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 7+.

[ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!id="navy">

id="navy">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Lary e pt maturare, apoi de maine o sa iau Luteinum, pana cand vine Cm-ul , dar nu stiu daca e pt spargere ...

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui annare
rachell multumim[pup][pup][pup][pup]...la ce manastire ai fost?[pup]
align="right" id="quote2">Nu stiu daca este atat de cunoscuta.Este in judetul Olt la Calui.Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 7+.[ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!id="navy"> id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rachell si eu abia astept sa ajung in Romania la vara...iar primul loc pe care o sa l vizitez o sa fie biserica Radu Voda din Bucuresti...am auzit ca acolo Sf Nectarie face minuni...mama mi a trmis mir de acolo si din cand in cand mai citesc si actistul..poate poate se va indura si de mine si o sa mi indeplineasca dorinta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

annare, si eu am fost la Radu Voda, m-am rugat, am dat acartist.Eu acatistul Sfantului Nectarie l-am citit din septembrie pana in ziua de azi, pe fiecare zi neintrerupt.In decembrie am ramas graviduta, cu ajutorul lui zic eu.Am avut probleme si eu si sotul.Imi facusem planul sa strang bani pentru FIV.

 

Daca te uiti la mine la semnatura....cu ajutorul lor am un [bibe]

 

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 7+.

[ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!id="navy">

id="navy">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rachell eu in luna augustr l am descoperit pe Sf Nectarie...si at am citit 40 de zile acatistul,iar dupa ce l am terminat am citit in fiecare seara o rugaciune adresata lui....acum recunosc ca sunt cateva sapt de cand n am mai citit...dar de azi o sa incep din nou sa cites macar rugaciunea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...