Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele si toamna mai mult decat superba (38)


Recommended Posts

Vreti vesti bune? Am iooooo!!! Ma dor mainile...simt, deci exist! [alcool][:-)))][:-)))][:-)))]

 

Black, serios...sper sa revii cu vesti bune! [pup] Pune in functiune batista bebelusului!

 

Lora, mami de Iustina

 

Bazar pentru Robi

 

Ajutati-o pe Alina!id="red">


concurs Klorane -> lau1- gemeni fericiti


Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Azi:

 

Nu lasa ca vreo persoana aparent mult prea laudaroasa sa te faca sa te simti ca si cum cele pe care le-ai facut pana acum sunt fara valoare. Vei putea avea o zi buna, daca iti vei folosi precizia in toate actiunile, rabdarea si energia in asa fel incat sa reusesti sa transformi toate incercarile zilei in ceva care sa merite toti banii. Esti guvernat(a) de un noroc ce-ti poate aduce multe lucruri pozitiveid="red">

 

si

 

Ai foarte mult de munca la serviciu acum pe ultima suta de metri. Din cauza stresului vei intra foarte usor in mici conflicte cu superiorii.id="blue">

 

Loraid="red">, nici o problema cu pachetul![pup] Oricum nu-mi statea capul la el... Si mare grija cu mana!

 

Liliac, id="red">degeaba cica stiu![q] Ieri a venit medicul nostru de familie, mi-a interzis categoric sa-i dau antibiotic (cum eram eu tentata), oleaca mi-a ridicat moralul. Peste noapte Dragos parca a dormit mai bine, respira un pic mai bine, dar este marait, subfebril, cu toate medicamentele luate. Mincare ioc (a vomitat ieri banana cu branza), lapte de la mine din ce in ce mai putin, apa plata cu diferite prafuri le ia doar cu plansete. [q] De atata plans este si ragusit pe langa ca-o kkcios...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black, multa sanatate puiutului! [pup] Azi dim. a pus al meu sot pachetul, in sfarsit.

Eu scriu telegrafic...scuze pt. asta! Imi revin eu la normal cat de curand, promit!

Va pup pe toate!

(P.S.: de maine fie-mea incepe spectacolele...dans, modeling...sa te tii, frate, bataie de cap...[alcool])

 

Lora, mami de Iustina

 

Bazar pentru Robi

 

Ajutati-o pe Alina!id="red">


concurs Klorane -> lau1- gemeni fericiti


Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

Black, ce face mitittelul? e mai bine? [pup][pup][pup]

Lora, mai ai cu asezatul?suuces la modeling si serabri frumoasei tale!!![pup][pup][pup]

Liliac, eu pe bune spun ca am pus "pe mine", chiar daca fac treaba multa, si daca beau decat apa se depune [bang][bang][bang]

Noi nu avem noutati, toate ca in fiecare zi , se repeta....

Ia sa caut un horoscop pe maine:

 

Joi, 26 noiembrie 2009

 

 

Pentru tine, toata lumea este la fel. Iti vei da seama de acest lucru, si vei incerca sa te apropii mai mult de cineva pe care il consideri special. Astfel vei realiza ca vei suferi mai putin decat inainte.

id="red">

 

 

 

 

 

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi:

 

Vei sti sa faci analiza clara a lucrurilor care te incomodeaza in viata profesionala si de care te-ai tot lovit in ultima vreme. A sosit vremea sa te concentrezi asupra unui singur plan pentru a-ti realiza obiectivele propuse. Fereste-te de tentatiile zilei, daca vrei sa ramai cu mintea limpede, si nu amesteca jobul cu distractia. Poti sa faci pasi siguri pentru o avansare.id="red">

 

si

 

Vei fi foarte expeditiva astazi. Nu conteaza cat de importanta este discutia sau nu tu incerci sa o inchei cat mai repede cu putinta.id="blue">

 

V-ati saturat de vesti proaste, nu?! [:I] Si eu, dar Dragos nu este mai bine. [q] Am inceput cu antibioticul, 2 doze a luat, una a varsat, noaptea trecuta iar am stat de planton langa el, ca mai nou doarme doar in brate, nu bea lichide, si ce-i mai nasol, nici nu face pipi cat ar trebui. Este in continuare kkcios. [bang]

Aman cat pot de mult sa mergem la spital, eu tot sper sa il pun pe picioare. In momentul de fata sunt dispusa la orice, numai sa-mi vad puiul bine! [q]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi:

 

Este posibil sa simti o presiune puternica din partea celor din jur. Parca ai fi tras(a) in toate directiile, dar cu putina concentrare cu siguranta vei reusi sa-ti limpeziti gandurile si sa alegi o singura directie in care care sa actionezi. Nu te lasa doborat(a) de incertitudini, ci pune-ti rotitele in miscare si mergi mai departe. Alege directia dorita, un nou proiect sau un alt curs al vietii si fii pregatit(a) sa duci la indeplinire ceea ce ti-ai stabilitid="red">.

 

si

 

Cauta o padure, un lac, aer curat si o carte buna.

Ai nevoie de relaxare si timp petrecut doar cu tine.id="blue">

 

Dragos este mai bine, fara febra, a si pipilit, dar este in continuare ragusit si behait.[bang] Deja s-a saturat de mine, mereu am ceva cu el: ba medicamente, ba lichide, ba mancare. Ieri, fiind mama la mine, se tot tragea catre ea, cand eram in vizorul lui! [:D] In schimb, eu sunt cu gatul in pioneze, abia pot vorbi, am inceput si eu cu antibiotic. Sper sa nu dau microbul inapoi puiului! [alcool]

 

O zi mai frumoasa si cu MULTA SANATATE!!! [olala][olala][olala]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

black-multa sanatate, sper ca sunteti mai bine.

 

Si eu de cateva zile am o durere in gat dar a inceput sa cedeze interesant ca alte simptome n am avut in afara durerii gatului, raguselii si a tusei uscate in reprize dar cam de doua ori maxim pe zi.

 

lora-bafta la spectacole, daca aveti pune filmulte poze

 

Bia va avea in 19 dec singurul spectacol la balet pentru ca la gradi s-a anulat serbarea spre supararea ei. Aseara cand i am spus ca nu i voi mai inchiria rolul scufitei rosii s a apucat de plans, abia am calmat-o.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, Mercedesid="red">, multumesc de urari! [asia] Au avut efect! Ne simtim mai bine! [pk]

 

Mercedes,id="red"> ai grija! Eu pana nu am trecut pe antibiotic nu m-am simtit mai bine. Nu sunt fan medicamente (este prima data cand ii dau asa ceva lui Dragos, chit ca i s-a prescris de multe ori), insa la noi a facut diferenta! Sau vorba sotului: cu medicamente o raceala trece intr-o saptamana, fara in 7 zile! [:D]

 

[pup][pup] lui Bia! Din cauza oridinului acela din cauza caruia nu se mai tin serbari la gradi cu public?

 

Azi:

 

Nu fi suparat(a) daca nu ai reusit sa termini la timp o sarcina dificila, caci vei avea parte de suficiente alte activitati mult mai distractive (este week-end, nu-i asa?). Supararea doar iti va ingreuna situatia si este ultimul lucru pe care il astepti de la aceste zile. Cineva care iti este apropiat(a) si la care tii foarte mult va face un gest special, insa, numai daca vei fi mai adaptabil(a) si mai abordabil(aid="red">).

 

O sambata frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Black, sanatate multa si tie si lui Dragos!!!

La noi a racit barbatul meu si cred ca o ia si Dan.Eu am fost gripata dar am dus-o pe picioare, am ramas decat cu o tuse urata [bang][bang][bang]Eu azi am smotruti nitl caci a fost frumos afara.Maine o sa bucataresc caci trimit luni dimineata pachet fetei.Baiatul mi-a spus ca nu vrea...si punct...asa mi-a zis.NO COMENT...EU...

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...