Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele si toamna mai mult decat superba (38)


Recommended Posts

Helau-helau!

Ce mai faceti, fetelor?

La multi ani sarbatoritilor de ieri!

Noi n-am fost prin zona in week-end, am fost la o cabana invitati de prietenii nostri, a fost super...Mos Nicolae a venit acolo la copilasi! [pk]

In rest, suntem ok, ne revenim...vorba Iustinei, dupa distractia de la cabana!

O zi buna, ca eu am mult de lucru!

 

Lora, mami de Iustina

 

Bazar pentru Robi

 

Ajutati-o pe Alina!id="red">

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lora,id="red"> asa deci, a venit Mosu' la cabana! [pk] Sa va fie de bine iesirea, in momentul acesta, sunt un pic invi pe voi! [:D]

 

Mercedes, id="red">tot este bine ca venit Mosu' la gradinita! [pup] Pacat insa ca nu au fost si copii pregatiti cu serbarea! [:I] Poate faceti voi in familie, in cadru largit, o mini serbare pt Bia, sa simta si ea ca a avut parte de spectacol! Parca am inteles ca ea vrea sa se faca "stea" (ceva legat de dansuri, cantat). [pk][pk][pk] Ia dati-i voi ocazia sa se afirme! [olala][olala][olala]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi:

 

Vei sti sa iesi dintr-o situatie limita si asta cu eleganta. Chiar daca drumul ti se pare, initial, fara finalitate nu dispera, caci ai astrele de partea ta. Evenimentele nu sunt foarte multe si asta vine in ajutorul tau. Elibereaza-te de ganduri negre, caci totul se va termina cu bine, desi urmeaza, evident, un nou inceput. Ai prieteni cu care e bine sa iti petreceti o buna bucata din timpul zilei.id="red">

 

si

 

Treci printr-o perioada usor dificila din punct de vedere financiar. Pentru moment incearca sa nu faci multe cumparaturi, lucrurile se vor reglementa in curandid="blue">

 

O zi frumoasa!

 

p.s. sper sa mai trec pe aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Poftiti la o cafea!

Ce credeti, o sa avem zapada anul asta?? Ca eu tare o mai astept, mai ceva ca un copil!

Abia astept sa fac bradul, dar mai am rabdare pana pe 22-23, macar...nu stiu de ce, dar parca nu-mi vine sa-l fac asa repede. Ma uitam azi la Iustina la gradinita, e impodobita ca de Craciun si e asa frumos!! Mai ca-mi venea sa raman acolo!

O zi buna la toata lumea!

 

Lora, mami de Iustina

 

Bazar pentru Robi

 

Ajutati-o pe Alina!id="red">

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora,id="red"> eu as vrea zapada fix de Craciun si-atat! [:D] Nu-mi place, este uda, nu as putea sa mai ies asa de des cu bb, ar fi friiig, aglomeratie, trafic aiurea. Prefer o iarna fara zapada, decat mocirla ce se lasa dupa! [:I]

Noi asteptam pana pe 23 decembrie sa facem bradul (traditie deja) si anul acesta va fi primul an in care vom astepta cu nerabdare sarbatorile! In 3! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi:

 

Este o zi in care ar cam trebui sa scoti capul la lumina si sa te oferi pentru a-ti asuma o noua serie de responsabilitati. Ai putere, ai inspiratie, deci te poti remarca. Vei putea sa te pui singur(a) intr-o postura favorabila si, in plus, te vei alatura unor persoane care au tot atat de multe de oferit ca si tine. Ai inspiratie sa faci cateva schimbari unui plan initial sau a unui sistem care nu au rulat eficient pana acum.id="red">

 

Ce faceti? V-ati bagat deja in curatenia de Sarbatori? [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi:

 

Arata incredere in fortele proprii pentru ca vei putea sa rezolvi multe astazi si chiar sa obtii sprijinul de care ai nevoie daca vei fi corect(a) cu toata lumea. Insa, vei avea o mare deziluzie daca te astepti ca lucrurile sa se faca doar batand din palme. Depune efort si fa tot ce-ti sta in putinta pentru a realiza ceea ce ti-ai propus. La final, vei primi si rasplata cuvenita.id="red">

 

si

 

Toate problemele financiare par sa dispara astazi.

Nu te lasa amagita de asta insa, pentru ca ele inca existaid="blue">.

 

Cam atat... Este frig, Dragos nu a mancat mai nimic de apropae 14 ore, desi este vioi, vesel, se joaca. [q] Asteptam la cotitura dintele nr. 4. Oare acesta sa fie motivul? [bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Black, o fi in greva...[:D] Daca e vesel e ok.

Iustina are azi serbare, la 10.30...si sunt f. suparata pe sistemul asta care functioneaza de-a-ndoaselea in Romania...[bang] Si ea ar fi vrut sa vina parintii la serbare, a intrebat dimineata: mami, dar cum suporta copiii sa nu vina parintii la serbare, sa-i vada? Ce aiureala...dar cu cine sa te lupti?

In rest, totul e ok la noi, asteptam sarbatorile de criza. Noroc ca avem brad artificial si nu e nevoie sa mai dam bani si pe ala...

Azi sunt contra, se vede, nu?

Va doresc o zi cat mai buna si ma opresc aici, ca-s greu de multumit astazi.

 

Lora, mami de Iustina

 

Bazar pentru Robi

 

Ajutati-o pe Alina!id="red">

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora,id="red"> imi pare rau ca nu aveti ocazia sa o vedeti pe Iustina in actiune, la serbare. Si nepoata mea are maine serbare si ar fi pt al doilea an in care serbarea se tine fara parinti. Nici de Pasti, nici in vara. Au fost doar copiii si educatoarea. Au fost in schimb filmati. Pt ea a fost chiar mai bine asa. Cand este pusa sa spuna poezia cu public se incurca, plange, nu scoate 2 cuvinte. Cand este insa numai intre ei, copiii, spune asa de frumoooos! [olala][olala] Si nu am vazut nici un fel de nemultumire din partea surorii mele.

 

Cat despre sarbatori, da, sunt mai mult decat de criza. [bang][bang] Chia azi, cand ia sotul salariu, stateam si ne gandeam ce jucarie sa ii luam lui Dragos de Mos, daca ii luam si sanie (momentan nu avem zapada), daca ii luam si scaunul de masina acum (care pt noi costa o mica avere) sau ii luam luna viitoare, cand face anul! Pt noi nici nu indraznesc sa ne gandim la ceva cadou. Asta este! Ne-om descurca, mai greu, dar ne-om descurca! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...