Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele si toamna mai mult decat superba (38)


Recommended Posts

Azi: Spiritul tau viu si mintea deschisa vor fi ceea ce se va cere de la tine in momentele in care vei dori sa eviti o situatie neclara. Asteapta-te, in aceste zile de week-end, sa fii implicat(a) in astfel de evenimente din cauza unui partener sau a unei partenere care va respinge cu furie felul in care vrei sa se faca anumite lucruri. Ingrijeste-te ca nimic sa nu sara din limitele normale. Lasa putin si de la tine, pentru a putea sa actionezi in felul tau mai tarziu si Distanta poate avea un urmari durerose pentru viata de cuplu , deci fa tot posibilul sa tii legatura cu cel drag. Nu e momentul sa te angrenezi in munca si incearca sa te odihnesti cat poti de mult. Off, nu mi-a mers internetul zilele acestea. In rest suntem bine (cu soacra cu tot [:D]), bb Dragos s-a pricopsit cu al doilea dinte si nu prea mai doarme. Cam astea sunt noutatile! Lora, conteaza varsta copilului? Eu am ceva hainute de bebe mic (nou-nascut) pe care vreau sa le licitez. M-am uitat peste hainutele postate de tine, foarte frumoase. As vrea tare mult sa licitez setul de tricouri, imi place tare mult, pt nepoata mea. Cum fac???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Poftiti la o ciorba de pui de la tara....yamiii, tare buna, abia am facut-o. Am luat ingredientele pregatite, le-am dus la noul apartament ca domnul aragaz acolo se situeaza, am facut ciorba si am adus-o acasa...ciorba de pui plimbata, nu gluma! [pk] Black, nu conteaza varsta pentru care sunt hainutele, pot fi si de adult. [asia] Inca nu am dat drumu la bazar si licitatie, momentan adunam poze cu lucrusoarele, sa fie cateva puse macar, pentru inceput...sper peste doua zile sa fie deja totul aranjat si atunci te notez cu licitatia pentru tricouri - sunt 4 de acelasi fel, 104 marimea, pentru 4 ani..Iustina nu a mai apucat sa le poarte. Pupici lui Dragos, cu tot cu dintisorii lui! [:D][pup] O zi cat mai frumoasa va doresc! La multi ani tuturor care poarta numele (si derivatele) de Mihail si Garvril! [pup][flo] Lora, mami de Iustina [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170"]Ajutati-o pe Alina![/url]
[url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=10"]concurs Klorane -> lau1- gemeni fericiti[/url]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Eu ajung mai greu la PC din cauza de timp. Black, nu stiu cate grede au fost in ziua aia...dar azi sunt peste 20 [bang][bang]si nu e normal la vremea asta...Iarna nu e blanda, aici, e geroasa... A fost Dana acasa , am facut pachet numai ei...fiul meu...este in concediu...deci sa isi faca mancare,sau sa ii faca.Cica vine pe joi-vineri pentru 2 zile acasa [bang][bang]sper sa avem o discutie noi doi.[q][q]Mancare nu i-am mai facut, caci....cica a uitat-o "doamna" sa o puna la frigider si s-a stricat...si asta la ultimele doua pachete...deci...munca degeaba , bani aruncati...[bang][bang] Liliac am vazut si eu frumusetea de flacau!!![pup][pup][pup] Lora ce ai mai facut cu durerile? Referitor la ce ziceati cu "vizitele" oprite...eu sunt hotarata sa nu ii calc casa niciodata cat va fi cu ea, iar ea nu are ce sa caute cu el aici...il ajut pe el cand pot, cum pot, dar STOP! Va doresc o duminica cat mai frumoasa!!! LA MULTI ANI CELER CE POARTA NUMELE ZILEI DE AZI!!! [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina, sunt mai bine putin, multumesc! Imi mai amorteste putin, uneori, dar e bine, suportabil. Te inteleg ca e greu, dar nu-i poti impune nimic...potisa nu te duci tu la el, dar el sa fie binevenit mereu in casa ta si il poti ajuta atunci cand ti-o cere..daca nu iti cere sa-l ajuti - sa-i trimiti pachete, de ex., nu-i mai trimite...e bine asa, crede-ma! [pup] Fa atat cat poti si nu-ti mai strica nervii ca nu ti-i repara nimeni! [pup] Lora, mami de Iustina [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170"]Ajutati-o pe Alina![/url]
[url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=10"]concurs Klorane -> lau1- gemeni fericiti[/url]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0 Raluca, tu esti scuzata! Probabil incerci sa pui in ordine saci, cutii, haine, carti, ma rog, cam ce ati adunat si voi in ceva ani! [:D] Te descurci? Te ajuta sotul? [pup]
Asa e, Black. Inca mai luptam cu astea. Hainele sunt aproape toate puse la loc. Dar, cum preconizam, evident ca acum, desi spatiu mai mult, parca nu mai incape nimic la fel ca inainte[:-@] Am mai dat ieri un var in dormitor. De-acum e gata macar cu partea asta. Sper sa reusim sa scoatem si restul ce mai avem si sa le gasim loc. Cam astea sunt noutatile mele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In rest, pe la voi toate bune, da? Doina, nu te mai zbate. Nu se merita efortul. Black, maine-poimaine treceti pe fripturi daca aveti dinti...[:D] Lora, eu ma inscriu la ciorba de aia plimbata. Ce-ai ajuns si tu... sa cari ciorba prin targ [:-)))] Mercedes, sa inteleg ca v-ati petrecut azi, pe 8? Atunci La multi ani! si din partea mea! Liliana, Olim, Aida, Tzuni?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

9 noiembrie 2009 Zi buna pentru afaceri. Dimineata sunteti foarte optimist si aveti convingerea ca nimic nu va poate sta in cale. Va bucura si faptul ca relatiile cu persoana iubita merg mai bine. Va sfatuim sa va pastrati realismul si sa evitati speculatiile. -------------------- 9 noiembrie 2009 O problema din trecut poate fi echilibrata definitiv, pentru ca nu mai are rost sa o lasi in asteptare. Este vremea sa te ocupi de ea si sa te eliberezi de un stres sau de o datorie neonorata la timp, si te vei simti foarte liber dupa ce vei inchide acest capitol. Arunca o privire inapoi sa descoperi ce ai lasat neterminat, ce asteapta la rand pe lista ta de sarcini, pentru ca acum e momentul ideal de a mai sterge ceva de pe lista. Chestiuni de altadata revin abia acum la normal. =================== 09 noiembrie 2009 Nu e bine sa faci afaceri cu primul venit. Regula spune ca trebui mai intai sa afli detalii si apoi sa intri in joc. Riscurile sunt foarte mari, si nu este indicat sa faci nici investitii foarte mari pentru inceput. =================== 9 noiembrie 2009 Iti schimbi starea de spirit cu o asa viteza, ca nimeni nu poate sa tina pasul cu tine. Relatiile cu prietenii pot avea de suferit din aceasta cauza. In plan financiar, trebuie sa te bazezi mai ales pe tine si sa nu pleci urechea la ceea ce auzi in jur. Unele persoane au intentii rele la adresa ta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off, greu ajung si eu la calculator (netul care mai mult sta decat merge, musafirii, de maine este si sotul in concediu si adio si dramul de net! Acum am trimis copilul cu bunica-sa la plimbare [:D]). Lora, m-am prins pana la urma ce-si-cum! [:D] Toata stima pt actiune! [asia] Stau si ma intreb cand gasesti timpsi pt asta intre mutat, casa, job, durerile tale... [:D] Multi [pup]! Doina, as vrea sa spun multe, insa o am pe soacra la mine, iar eu acum vad lucrurile doar din prisma nurorii! [:D] Sunt subiectiva! [:D] Doar atata merita sa stie copilul tau: cu ea, fara ea, el tot ramane baiatul tau si daca iti va cere ajutorul, ofera-l fara sa te gandesti ca este si ea prin peisaj. Si nu-i interzice sa o duca la voi, chiar si in vizita! Poate-poate cumva reinnodati ce s-a rupt! [pup] Raluca, nu mancam inca fripturi! (de Dragos vb [:D]). De fapt, nu prea mai mananca, ci roade tot ce prinde. Azi noapte a tras un urleeeet, cred ca se pregatesc deja alti dinti! [bibe] Bine ca ati ajuns si voi la un capat de treaba! Mai aveti un pic si numai bine ca vin sarbatorile si puteti considera ca facuta curatenia! [:D] Mercedes, LA MULTI ANI! de onomastica! [:I] Am intrat ieri pe aici, si desi il am pe cumnat sarbatorit, tot nu m-am gandit! [:I] Sper ca ati petrecut ieri frumos! [pup] Azi: Zi buna pentru tine, caci este posibil sa parafezi mici intelegeri. Apar astfel diverse alternative care iti pot oferi suport pentru chestiunile in care crezi cu adevarat, dar - si mai important - te pot face sa vezi cam pe unde te vei situa in viitor. Nici cu dragostea nu stai rau, asa ca n-ar strica sa ti se lipeasca ochii si mana de vreun cadou si sa dai unei intalniri un farmac sporit. si Un membru al familiei are nevoie sa fie adus cu picioarele pe pamant. In orice caz sunt sanse pentru o mica confruntare cu cineva apropiat tie. Poti evita asta dar nu te simti in stare sa aplanezi lucrurile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...