Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (205)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai, pina vineri seara stai de vorba, simbata nasti, ca sa-si tina in brate nepotelul.[pup]

 

CORNELIAid="green">, mami de AGATAid="red">, TUDORAid="limegreen"> si LISANDRUid="blue">id="Century Gothic">id="size1">

 

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)id="size1">
id="right">id="Times New Roman">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nelia
Pai, pina vineri seara stai de vorba, simbata nasti, ca sa-si tina in brate nepotelul.[pup]CORNELIAid="green">, mami de AGATAid="red">, TUDORAid="limegreen"> si LISANDRUid="blue">id="Century Gothic">id="size1">
Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)id="size1">
id="right">id="Times New Roman">id="purple">
align="right" id="quote2">si daca nasti sambata, numai bine ca e si varsator, indeplineste toate conditiile [:-)))]Mamy de Sofia scumpa (20 septembrie 2009)id="red">id="Script MT Bold">Pozici Sofia botezid="limegreen">id="Script MT Bold">Sofia bucovineancaid="limegreen">id="Script MT Bold">Photosid="limegreen">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow nu-mi imaginam ca da cineva banii pe bilet spre Ca doar sa stea o saptamina....Pai pina isi revine cu fusul orar tocmai e vremea sa plece inapoi.Glumesc si eu, credeam ca vine cel putin o luna sa stea cu tine si nepotelul nr.2.

 

Iti tin pumnii sa iasa varsator, zodie tare buna.[olala]

 

Born to shop, forced to work.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ideea voastra, cu nascut sambata, ma mai gandesc. [:D] Daca nu sambata asta, atunci sambata viitoare musai, pe 29 ianuarie, Patrick e pe 29 aprilie si poate asa retine si al meu sot ziua lui Patrick de nastere. Ca l-au intrebat la gradi si a zis 28 aprilie.[bang]

Dana sora-mea sta in State, deci e ceva mai aproape, desi a dat pe bilet cat a dat si mama din Romania, ca acum s-a mutat in Utah si e departe tare de mine. Inainte statea in Carolina de Nord, era mai aproape putin.

Anka, intr-adevar sunt tare fericita, sora-mea e prietena mea cea mai buna, sufletul meu pereche, imi incarc bateriile de iubire si liniste sufleteasca pentru un an intreg.

 

Mami de pitic Patrickid="teal">(29.04.2008) si [gravi] 36+ [baietel] Kevinid="navy">

Victoria, fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!

id="Comic Sans MS">id="size1">
id="right">

id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata Doloressid="red">, ai scapat de ce a fost mai greu, urmeaza partea amuzanta[:D]. Ce frumos vorbesti de surioara ta..si mie mi-e tare draga a mea.

Patrick este nascut la o zi dupa mine, eu sunt pe 28...la mine aprilie e plina de sarbatoriti.

 

 

 

Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cica am un proiect turbo la lucru si eu am intrat sa va scriu din timpul serviciului.

 

Ca oricum e in afara subiectului ce tot povestiti voi pe aici dar doar asa de info, m-au sunat de la ovo sa-mi zica azi ca rdv-ul din 11 martie a fost anulat pe motiv ca nu poate fi dr. disponibil.

Atata incompetenta si nesimtire nu am vazut in viata mea, de cand mama m-a facut si cand zic asta am ajuns la stadiul de mi-e scarba de ei si imi vine sa le sparg toate geamurile de la clinica. Asta asa ca refulare, nu de altfel , mi-e si rusine de ce scriu si gandesc. Cu astia pot zice ca am facut cu nervii aici, cat nu am facut in Romania la un loc.

Ma lasa rece toate si acuma nici nu stiu incotro sa o mai iau , poate o sa raman insarcinata iar natural si gata si nici nu o sa mai am nevoie de ei.

 

Dolores nu stiu cat mai ai, dar fa un varsator ca mine mama, sunt oameni buni. Hai ca ma laud si eu nitel.

 

Numai bine si o seara frumoasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doloress votez si eu cu varsatorii! Surioara mea e Varsator, pe 3 februarie. e cel mai bun om de pe suprafata pamintului. Si desteapta pe de-asupra! Asa ca, varsator sa fie![pup]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...