Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A treia cezariana! - Asa a venit pe lume Teo...


simina2005

Recommended Posts

Buna fetelor. Am intrat doar sa va salut si sa va urez o zi buna si un we minunat. La mine acasa e greu...Diana si-a mai revenit....dar acum a inceput Andrei cu febra...ochii sunt plini de puroi... va inchipuiti....[medic][q] Si colac peste pupaza s-a imbolnavit si bebe Teo...[mamica] Si tot ca o cireasa de pe tort, netul a fost picat ieri, copii n-au putut intra ieri pe jocuri...deci eu peste tot...[biz] Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/siminastefana/my_photos"]POZE CU NOI[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 346
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Imi pare tare rau Simina ca aveti probleme cu sanatatea, dar cu rabdare si multa iubire o sa treaca. Dia este cumva in grupa mica la gradi? Ca de obicei atunci iau contact cu copii si dureaza ceva timp pana isi formeaza imunitatea. Noi suntem bine, Bogdan si Vlad sunt la gradi si inca nu au adus nici o viroza acasa, iar cel mic, Alexandru este bine si el si cam rasfatat. Va doresc insanatosire grabnica. Va pup! Un cuvant plin de iubire pretuieste atat de mult si totusi el costa atat de putin." N. Iorga http://community.webshots.com/user/mcrmiki Miha&Sorin&Bogdan(24.12.2000)&Vlad(17.11.2003)&Alexandru(29.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! In sfarsit a rasarit soarele si in casa noastra...[cool] Copii au reusit sa treaca cu bine si de aceasta gripa care face ravagii in toata tara...[duel] Bebe Teo sta in fundulet si lucreaza din greu sa mearga in picioare Am primit abecedarul electronic personalizat...nu pot decat sa-i multumesc doamnei Adina Tulbure din Constanta pentru tot...[grup] Aseara am deschis vol 1...cu povestea personalizata pentru Andreias Andreias era incantat...alerga dintr-un capat la celalalt prin apartament...ne lua de mana si ne ducea la calculator sa-l vedem pe Andrei... Spunea...striga...UITE ANDREI...DOI ANDREI SI ZANA CARE IL INVITA LA JOACA ERA SURIOARA LUI A FOST MARE SARBATOARE... COPII STATEAU TINTUITI IN FATA CALCULATORULUI... ANDREI REPETA CATEVA CUVINTE SAU LITERE SI REVENEA PE "GLOBUL ROTATIV" CA SA-L VADA PE ANDREI L-a chemat si pe tata sa-l vada pe Andrei cum se joaca pe calculator... Le place foarte mult si catecul lui Aramis...asa cum e pus pe fraze...canta numai cand apasa (vor) ei...apoi Mos Craciun...imaginile sunt superbe... Ma bucur din tot sufletul ca am reusit sa-l inveselesc pe Andreias...sa-l fac sa se simta important si apreciat...sa repete cu placere impreuna cu voi literele si cuvintele Nu mai zic ce surprinsi sunt de Povestea cu baietelul (Ramon) care merge la sanius...la zapada care ne-a lipsit in realitate la toti...omul de zapada... E superb tot ce s-a lucrat... Asteptam cu nerabdare volumul 3 Va recomand cu caldura sa va jucati cu copii vostri asa cum ne jucam si noi...asa toate trec mai usor [si-eu] Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/siminastefana/my_photos"]POZE CU NOI[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simina - ma bucur tare pt voi ca ati trecut cu bine peste toate problemele. Multa sanatate!!! Am gasit si eu un site cu carti personalizate, nu stiu exact daca este vb despre aceeasi persoana, dar am zis ca mai astept putin pana mai creste Andrei si "ne mai inmultim" ca sa apelez la acest cadou. Asa cum ti-am mai zis Andrei inca nu are rabdare sa-i spun povesti. Abia am reusit sa-i povestesc Capra cu trei iezi - versiune scurta si personalizata de noi. La noi "papita"(caprita) pleaca la "mamadin" sa cumpere "laptic, branzica si oute" ca nu mai avem si neaparat "pupuieti (pufuleti) pentu Andei". In orice caz, din toate personajele din poveste, de cine crezi ca s-a indragostit baiatul meu ? - De LUP ! Va pup si mai revin pt ca acum trebuie sa merg la ultimul control! _____________________________________________________________________ Ruxandra [gravi] si Andrei [copil] Sa poti sa ierti cand altii te insala, Sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii vor s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plange, Si cald tu sa ramai chiar daca afara ninge, Aceasta-i arma de-a invinge !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! In sfarsit a aparut iarna si in orasul nostru...si am inteles ca o sa fie f frig toata luna februarie [foto] Ce vreau sa va spun...[detectiv] Am scapat de pneumonie...gripa...tuse si tot tacamul doar cu antibiotice din clasa cefolosporinelor: Sirop pentru baietii mei: -Cexyl -Cedax -Ceforte injectabil pentru pneumonia Dianei Credeam ca v-am povestit de Abecedarul electronic [cool] rruxy da-mi un PM cu mess-ul tau si-ti pot da un demo [ttv] Am cautat sa cumpar CD-uri educationale pentru copii...dar in afara de un CD cu un iepuras in care se vorbeste romaneste...mare lucru nu le-a placut la copii Am descoperit intamplator acest soft si pot sa spun ca este deosebit...[surf] Nu sunt scene violente...cuvinte dure...sau monstruleti si fantome cum gasesc in toate revistele de pe piata...[dint]sau pe care copii nostri sunt obligati sa-i urmareasca zi de zi la desenele animate [tv] Am cumparat de Craciun [pegeam]un CD cu Scufita Rosie...am dat 47.5 RON pe un CD care pare facut din bucati...cu o muzica stridenta si obositoare Acum am 3 CD-uri in care copii sunt strigati pe numele lor si invitati de o zana sa descopere litere, cuvinte, jocuri, povesti si cantecele Am trimis fotografiile copiilor prin e-mail la echipa care se ocupa de acest soft...[grup] astfel incat copii se vad si pe ei la calculator cand sunt invitati la joaca...sunt chemati pe numele lor... Am facut si eu carticele personalizate...sunt frumoase dar s-au plictisit repede de ele [pup] anasia multumesc ca te gandesti la noi[flo] Cum e sa fii mamica? Cum te descurci cu Alessia? Cred ca va umple casa de fericire...[si-eu] Sper sa aud vesti cat mai bune de la voi...[grup] mcrmiki, ai mare dreptate...Diana e cea mai mica din grupa...[hopsieu] Ce mai fac baietii tai? [huta] Unde ai scris despre ei? [grup] Uite eu am descoperit : -pentru Diana http://www.totsites.com/tot/diana_stefana - pentru Andrei http://www.totsites.com/tot/andrei-constant -si bebe Teo http://www.totsites.com/tot/daniel-teofil Ma bucur ca am reusit sa le fac singura...[hia] mihaser...mi-e dor de voi...[pup] Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/siminastefana/my_photos"]POZE CU NOI[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simina, bravo,ce bine ca sunteti sanatosi cu totii! este mai greu ca sunt singura, dar ma descurc, nu stiu cum as putea explica ce simt cand vin langa ea si intinde manutele, chiuie de bucurie si incepe de ma pipaie pe fata si ma pupaceste (de fapt vrea sa muste);si, da, in jurul ei de invarte totul , este pe primul plan; [bis]Diana, [bis]Andrei, [bis]Teo; editez, am vazut pag , superb realizate, [bis]simina! anasia si [bibe] Alessia Anca(14.08.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Anais,[pup] multumim mult pentru urarile din site-urile copiilor... Si noi va dorim toate cele bune...[hia] Sper sa reusiti sa aveti parte de o viata frumoasa ...[si-eu]asa cum va doriti voi. sa-mi dai adresa unde va pot vedea ...si eventual sa scriu si eu cateva randuri pentru puiul tau...[grup] Rruxy, [gravi]ai grija de tine....nastere usoara...un copil frumos si sanatos...[medic][olala][flo] Doresc din tot sufletul sa comunicam dupa ce vii din spital...sa va pot vedea...[mamica]si sa scriu la setiunea NASTEREA UNEI STELE la rubrica bebelusului tau [copil] [cool] Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/siminastefana/my_photos"]POZE CU NOI[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate...[cheers] Te astept cu drag in Bucovina...aici Pastele este celebrat intr-un mod special...unic...[grup] Bebe Teo sta f bine in fundulet...gangureste si este f atent la tot ce se intampla in jur...[hopsieu] Inca avem probleme cu gingiile...[iepu]dar mananca tot ce-i prepar... Andrei si Diana sunt incantati sa-l primeasca in cada cu ei atunci cand fac baie...[baie] Trage de par pe toti...e ca un ursulet...vesel si jucaus...[copil] Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/siminastefana/my_photos"]POZE CU NOI[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...